Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Новата iOS е супер, поне за мен. Мисля, си че даже и от Cydia няма да има нужда вече. Иконите изглеждат много по - добре "на живо" отколкото на скрийншотовете. За сега не съм се сблъсквал с никой от гореупоменатите бъгове. Единственото, което мога да спомена като минус, е че седмицата се влачи, като родопска народна песен на iPhone 4. Поне при мен е много бавна. Предполагам, че е от устройството. Как мислите дали наесен ще има известно подобрение? Ако не май ще се връщам на 6.1.3 докато още мога. :( Просто нямам нерви да изтърпя това лагване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре се държи за сега при мен. Нямам нито един от горе описаните проблеми, само някои приложения не искат да се инсталират. Върви си идеално, но шаренията е много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имате ли идея как може да се направи времето в нотификейшън центъра да се показва с картинка а не само надпис какво е времето и преди имаше да се показва и за няколко дена от седмицата а сега само за деня

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За Cydia не съм съгласен,ама хич!Аз лично ще изчакам!Верно много са я барнали,но удобствата които предлага ги имам и сега!Ще тествам на телефона на жена ми;)Между другото,представям си сега какви неща ще излезнат в Cydia;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Доста бъгове има, но ми допада. Преди малко ми направи номер с обхвата, търси няколко пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да попитам някой от инсталиралите я - да не би (случайно :tooth: ) да са добавили SMS Delivery Report?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Екстра си е за първа бета. След получаване на пропуснато повикване и набиране на номера през нотификейшън центъра остава на бял екран, но си работи телефона. Оправията е хард резет само.

post-9834-1371023456,3703_thumb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имало е и по-стабилни бети, но с оглед на изцяло новия интерфейс съм съгласен. При включване на AssistiveTouch не може да се работи с нищо освен със самия него. Поне при мен. Оправията е хард рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А това новото Switch Control половин час не можах да го изключа...малко е гнусно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пак не запали дисплеят с хоум бутона, но се чува звука на Siri. Запали с power. Телефонът бе заключен и неизползван не повече от 10 минути. Странното, че изчезнаха звуците за заключване и клавиатура, а всички настройки са наред.

Edit: Това за звука не го схващам, не съм пипал нищо и гледам се появила иконата за AirPlay и е маркирано "iPhone говорител" и не мога да преместя на другата възможност, която е "iPhone".

Edit: проблемът със звука е от Siri вероятно от бъга при заключен телефон, пуснах Siri нормално и се върнаха звуковете.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На iPhone 5 при мен е доста бъгава.

Google Translator, Sygic Gps, HD Remote, Rowmote Pro, Artemis и доста др. приложениа и игри крашват при старт и не работят.

Бъг при агресивно скролиране в контактите размества редове и азбуката от страни изчезва.

iBooks не работи адекватно.

Доста оптимизирано Safari, Диско Интерфейс, Приатни нови функции като блокиране на званене и смс-и от нежелани от вас нимера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iPhone 4S работи добре , засега имам два три краша при Фейсбук.За съжаление iTunes Radio не мога да го тествам , тъй като е само за US.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Приложенията не са оптимизирани, та може да прескачате проблемите с тях. Втори път ми направи проблем с обхвата! Лошо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблемите с обхвата не са от бетата.... последната седмица и трите оператора са луднали покрай тия дъждове и гръмотевици - аз лично намирам обхвата и модема по-стабилни от както я сложих бетата. Като цяло доста неща ги няма все още, но определено съм по-доволен от иОС 6 ... сега остава да оправят и апликацийте

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мен в момемта ме дразнят нотификациите, идват като луди когато си искат. Дори когато ги изтрия ръчно, пак се връщат още по един път...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз постоянно имам проблеми с обхвата, и пропуснати, с хард ресет се оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При опит за ъпдейт с новата бета свалена от линка по-горе , тюнса ми изписва , че файла не е съвместим. С фърм 6.1.4 съм другите данни от профила са верни. Някаква представа защо става така и някакво решение ?

Редактирано от gosta
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен в Today view въобще го няма времето, в настройките също няма тогъл за пускане/спиране...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

gosta смъкнал си за другия модел 5-ца.

А някой разбра ли как се работи с Wish list в AppStore ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С обхвата никакви проблеми, всичко супер добре, но ако не бъркам е ъпдейтнал кариера и сега е 14.5. Мисля преди не 14.0.

При включване на AssistiveTouch не може да се работи с нищо освен със самия него. Поне при мен. Оправията е хард рестарт.

Това ми се случи вчера и много рестартирвах с бутоните, докато зацепи тъча и го махна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
При мен в Today view въобще го няма времето, в настройките също няма тогъл за пускане/спиране...

При мен си пише колко градуса се усеща през деня и вечерта, без никакви анимации.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...