Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Здравейте!

Извинявам се предварително за малко тъпия и глупав въпрос.

Понеже не успях да ъпдейтна до 7.1.2 и сега си седя на 6.1.3 - въпросът ми е : Мога ли да запазя сигнатурите от друг телефон сЪС 7-ца да направя къстъм фърмуеур и да го сложа на моя или всеки си е строго индивидуален за него?

Благодаря.

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Един въпрос ме тормози:

Как мога да махна участник в групов чат в iMessage? Или той сам да напусне?

Във Вайбър е възможно, но тук имам драма.

baronbg, има възможност, но в iOS 8! Тук нямам идея, как е, защото ъпнах нагоре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Гъмзов, има тема по въпроса и в нея пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еми да ама като търсих къде ми се е изтеглил файла със 7.1.2 не можах да го намера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • 0

От скоро едно проблемче - когато има ъпдейт на някое приложение и опитам да го ъпдейтна се отваря самата програма. А като вляза в опиаснието му през AppStore и натисна Update ми иска парола. Hard Reset не помогна. Та главния въпрос е: остана ли някой на iOS 7 и среща ли този бъг?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз го имам същия проблем на 5ца с 7.0.4 джейлнат, единственото решение което намерих за сега е като цъкнеш два пъти на иконата на приложението, те прехвърля на страницата на приложението и там вече като натиснеш бутона за ъпдейт се актуализира приложението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз го имам същия проблем на 5ца с 7.0.4 джейлнат, единственото решение което намерих за сега е като цъкнеш два пъти на иконата на приложението, те прехвърля на страницата на приложението и там вече като натиснеш бутона за ъпдейт се актуализира приложението.

Точно така ги ъпвам, но този бъг преди го нямаше и ми стана интересно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има го на всичко под 7.1. Влезте си в акаунтите и се съгласете с новите условия на сторето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен го има на 7.0.4, Алекс гледах навсякъде за тези нови условия, ама не ги виждам, че да се съглася.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Телефона трябва да се резетне. После като си вкараш акаунта в iCloud и там излизат условията. Аз все още не намерих време да го сторя. Ъпдейтите ми от 10 Октомври си седят още..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На три устройства съм с iOS 7.1.2. iPhone 5s, iPhone4 и iPad mini retina. iPad-a е джейлнат. Никъде нямам подобен проблем. Бих го отдал единствено на това да го сваля толкова бързо, че вместо Update бутона да е Open. Може би ако ви ги сваля автоматично, но без да влезнете в App Store да ви стоИ, че има за ъпдейт и като влезнете вече е направен ъпдейта и сменя съответно бутона с Open. При мен не е дадено да се ъпдейтват автоматично и съответно нямам подобен проблем с приложенията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Асен:

Прочете ли и това?

... Може би ако ви ги сваля автоматично, но без да влезнете в App Store да ви стои, че има за ъпдейт и като влезнете вече е направен ъпдейта и сменя съответно бутона с Open. При мен не е дадено да се ъпдейтват автоматично и съответно нямам подобен проблем с приложенията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Те ръчно едвам се обновяват, ти автоматично очакваш. :D

След hard reset, отново мога да ъпвам, като цъкна два пъти на иконата в AppStore.

С iPhone взех да се чувствам като затворник вече....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За тези, които са все още с ios7xx добавете в cydia следното репо:

http://repo.trapera.ml

И от него инсталирайте български език в ios7xx напълно безплатно е.

Настройките се правят в settings-general-internacional- Български език

След това вашия ios7xx ще се преведе на Български език включително и Cydia.

Превежда всички приложения на Български език

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да до 7хх стига

Впрочем обърках се подъра до 7хх но може да се пробва и с по ниска версия може и да стане знаеш ли

Страно на телефона няма ядове превежда, но на таблета не всичко

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво му е странното!?

Човека не си е направил труда да преведе целия пакет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...