Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Хора това беше!!??!

Еипъл са големи.Хотспота вече ми работи! Ураааааа!Големииии!

Сега може да пишете каквото си искате,ама аз съм щастлив и не ми пука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От КТБ са превели некви кинти на Тим Кук :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Още утре ще им звънна и ще им кажа че вече всичко е ок.Я си представи че някои не е ъпнал и проблема си остава при него,ще могат да го посъветват,а не да ми викат ние не предлагаме Аифон.То пък те скоро ще почнат така че да видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
То пък те скоро ще почнат така че да видим.

Чекай от умрел писмо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Никой не обади новото.

What's New In iOS 7.1.1:

● Further improvements to Touch ID fingerprint recognition

● Fixes a bug that could impact keyboard responsiveness

● Fixes an issue when using Bluetooth keyboards with VoiceOver enabled

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вече показва в Appstore в кои апликации има in-App purchases.

qu5egyne.jpg

arumu4aj.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Привет Колеги!

Оправен ли този проблясък при отключването с отпечатък при 5s?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Както обсъждахме преди време, този "проблем" не е при всички. Даже както си спомням, това беше само при теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"Проблема" се решава с разместване на иконките. Когато заглавието на приложението е по-дълго, и се намира посредата на екрана се получава то зи ефект с проблясъка, който всъщност е част от текста. Тъй като в началото на анимацията при отключване иконките са много "приближени" текста става разпънат и изглежда като проблясък.

По-просто не знам как да го обясня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Шамане аз съм с 7.0.4, и ме бъркаш с някой друг от колегите дето бяха качили 7.1 и споделяха за това явление. Не съм обсъждал този "проблем" преди, а просто съм чел, че доста хора се оплакват и затова си позволих питането.

kal1ch, много блгодаря за разяснението, голямо ЕВАЛА.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам кой беше и не помня какво точно се обсъждаше, но колегата припомни вече де :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Привет Колеги!

Оправен ли този проблясък при отключването с отпечатък при 5s?

Не, не е оправен. Както е написал kal1ch, с разместване на иконите се "оправя".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пак се върти кръгчето горе до оператора. Не знам от къде е този път, но започна час след започване на сваляне на приложение от AppStore. Значи и до iOS8 няма да го оправят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

53GB са в телефона и не бих издържал на това натоварване при рестор xD Ще движи, докато движи, а въртящото кръгче никак не ми харесва, но с последният ъпдейт е доста по-добре, така че може и да го фикснат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз такъв проблем имах с джейл и то рядко на 7.04 сега без джейл е - перфект!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
53GB са в телефона и не бих издържал на това натоварване при рестор xD Ще движи, докато движи, а въртящото кръгче никак не ми харесва, но с последният ъпдейт е доста по-добре, така че може и да го фикснат.

Както каза адаша по-горе, трябва да си го фикснеш ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разбирам, че според някои единственият фикс е рестор и съм съгласен, но проблемът, ако може да се нарече проблем излиза и при чисто ресторнати телефони, така че ми се струва безсмислено да ресторвам. Няма гаранция, че ще се оправи.

Вероятно, както спомена Alxx има връзка и със линията на интернет било то WiFi или оператор, защото след смяната им това кръгче ми се появява по различен начин. Примерно преди дори и да свалям 30 приложения заедно кръгчето не се въртеше, а започваше да се върти ако ги изтрия, а сега където и да се намирам в телефона и се сваля приложение или ъпдейт това кръгче си излиза. Всеки случай с последният ъпдейт е мноооого по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Наложи ми се да ресторна, че прекалих с ръчното модване на ОС :tooth: Ако се абстрахирам от грозотията, 7.1.1 впечатлява с бързина и издръжливост на батерията, както и с ужасТни бъгове в акаунт/кийчейн менаджмента. Снощи ми скъса нервите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

и при мен от днес на 7.1.1 почна да ми се върти кръгчето...излезе и друг бъг...до вчера вечерта нямах такъв проблем, но днес сутринта ми излязоха два ъпдейта(imdb и Viber) като се пробвам да ги "ъпна" ми изписва това...

etu4y4ed.jpg

и кръгчето започва да се върти със страшна сила...пробвах да изтрия първото приложение и не ми дава да го инстална повече, пак изписва същото...вкарвам си другия акаунт, цъкам на ъпдейт изписвами че е инсталнато през първия...иска ми парола и пак същото изписва...и с рестарт на апарата не се оправя, но поне спира да се върти "колелото на късмета" и излиза индикацията че даденото приложение е ъпнато, но дефакто не е :))

jupy5u8u.jpg

Редактирано от DaDurty
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се обнови Viber-а без проблеми. Пробвайте да го изтриете и да го изтеглите наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...