Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Ами приятел,когато съм дежурен имам точно едни такива 2 часа които ги уплатнявам с телефона!А лекция мога да ти изнеса за толерантност във форумите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И за мен е нормално да използвам телефона 2 часа без прекъсване!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След като iOS 7.1 излезе, веднага ъпдейтнах iPhone 4, забелязах подобрение в работата, батерията се топи според ползването, но не мога да ползвам Personal Hotspot...

Една от причините е, че в Cellular->Cellular data network, не могат да се запазят настройките за Personal Hotspot.

След ровене из нета се оказа, че не само 4-ки имат този проблем....Някой да е забелязал това?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На кой оператор си, доколкото четох там бил проблема, но не съм сигурен. Има теми във форума на Apple, но понеже не нямам проблеми не съм се интересувал. Значи, ако оператора на телефона се ъпдейтне с оператор "Х", а твоят оператор е "Y" там ставало объркването. Уж главните оператори се защитавали от виртуалните оператори да не им "крадат" интернет клиентите на виртуалните оператори.

Може би, като се смени APN да се оправи, не знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На Вивакон :)

Да, прочетох, че това е един от проблемите, намерих и инсталирах сертификат за фикс, но пак не става.

Телефонът ми е отключен, ще пробвам с друга карта и тогава ще се разбере със сигурност във вивакон ли е проблема, благодаря :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Plovdiv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Потвърждавам и аз ,че не работи споделянето на Виваком!Ще си задаваме въпроси с тях утре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това не е проблем, а функция. Във версия 7.1 Епъл са направили промени, така че да не може да се използва тетъринг с оператори, които не са го позволили. Промяната включва и оператори, които нямат споразумения с Епъл. А тя се състои в това, че за оператори, които не са в carrier list-a на iOS (т.е. нямат споразумение с Епъл), потребителите не могат да въвеждат ръчно настройките за APN за използване на Personal Hotspot. При излизане от менюто настройките се изтриват. Съответно операторите, които не позволяват тетъринг просто няма да въвеждат настройките или ще скриват менюто.

Поради тази причина потребителите на Виваком не могат да използват PH.

Тъй като аз нямам възможност да правя carrier bundle, нека някой, който може, да направи един и да пробва дали по този начин могат да се зададат настройките. Мисля, че ефектът ще е същия като с логото на оператора, т.е. няма да се получи, но не пречи да се опита.

При Виваком, за да имаш интернет не е нужно да си въвел настройките за APN, което според мен е причината да можеш да споделяш.

Сега го пробвах с един колега и аз също успях, въпреки че нямам въведени настройки за Personal Hotspot.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен на iPhone 4 с iOS7.1 отключен от МТел и в момента с виваком, също успявам да шервам интернет през Personal Hotspot.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да и при мен е така. При излизане от менюто настройките се изтриват, но въпреки това споделям интернет..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
http://unlockit.co.nz от телефона, намирате виваком и сте в джаза. ;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Това не е проблем, а функция....

Поредният проблем, който при Apple се превръща във "функция" xD.

Аз лично не разбирам защо Apple ще оправят проблемите на мързеливите и алчни оператори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега пробвах линка на Alexx и нищо не направих.А и има два варианта Vivacom I vivatel. Кои от двата трябва да се избере аз не можах и с двата. От виваком ми казаха че щом имам интернет на телефона за тях няма проблем и че проблема е при мен. Моля ви обаждайте се и вие за да може да се провокира проблем и те да му обърнат внимание. Съединението прави силата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iPhoneman, не е така. Но да не задълбаваме.

Щях да пиша и за харча на батерията. При мен за 5-10 минути използване на фейсбук приложението падат между 10-20% батерия (дори на edge), зависи къде съм (дали обхватът е добър) и в кой етап на разряд на батерията съм. Такива приложения са супер гладни за ток, така че мен даже ме учудва, че цели 2 часа минават преди да разредиш с 50%. Да не говорим, че тъпото приложение на фейсбук явно оставя някакви процеси активни, защото дори след спиране от мултитаск-а батерията продължава да се харчи по-бързо от нормалното. Та по тази причина ми е малко странен този рев за по-големия разход.

Също така не ми е ясно как "сетваш" яркостта да е на нула в тъмно помещение. Аз просто включих auto brightness и когато съм в тъмна стая то само си отива до нула, без да го пипам.

В твоя случай аз дори съм изумен, че харчиш само 50% за 2 часа. Очевидно е, че си ползваш устройството много над средното ниво за потребител.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Кои от двата трябва да се избере аз не можах и с двата.

...намирате виваком и сте в джаза. ;)

Изпробвано на 5S, пет минути преди поста. Избираш виваком, инсталираш сертификата и рестартираш. И, не, проблемът не е във виваком като оператор, а в iOS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз нямам никакви проблеми с Виваком. Всичко работи без да въвеждам настройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвах пак и не става, почвам да си мисля че може да се е прецакал нещо мамка му.Но пък преди това всичко си беше ОК ,незнам дали да не направя рестор въпреки че след като го ъпдеитнах направих ресто за да е всичко на чисто,ама уви проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво не става? Трябва да създаде сертификат, който да инсталираш!

За протокола и аз нямам проблем с Вива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сертификата го инсталираш обикновено, като си го пратиш на мейла или се отваря прозорец и инсталираш. После се вижда в настройките, след като се инсталира и също за триене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен така за съжаление!@?

Редактирано от vali77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

ebe7edu3.jpg

Някой да знае какво означава иконата до процентите за батерията?

Появява се само при заключен телефон и на основното меню на спрингборда!Когато съм в приложение изчезва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да не е стрелкичката за локейшън, променена от темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...