Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

При мен също имаше проблясване. Бях решил, че е в следствие на изпускане, защото го забелязах непосредствено след това. Постепенно изчезна от самосебе си. Тогава бях на 7.0.6 с ОТА от 7.0.4 , а сега със 7.1 пак ОТА.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

mereta, благодаря. Не се бях сетил да пробвам. След разместването вече няма тази следа от надписа на иконата.

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз ползвам 7.1 от момента в който излезе и съм много доволен. До сега не съм имал нито един бъг . Батерията си държи по 3-4 дни просто супер iphone4 лети на патрон с 7.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе като почнете с тази батерия направо на смях ме избива. По тази логика от FW 4.*.* до сега iPhone 4 трябва да държи батерия по месец и половина. На всеки ъпдейт все се подобрява барерията с няколко дни.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ми на тела имам един ФБ само и го ползвам само за разговори за тия близо 4 год ми е писнало от всичко направи си и ти един тест и ти ще караш толкова :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Кайзер, ето например в това видео ;)

Гледал съм го.... "Снимката идва тук" не означава, че няма снимка при входящи повиквания.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма го менюто Passcode lock при мен (4S и iPad mini) при 7.1

Edit: преместен е в главното меню на settings

Редактирано от hgeorgiev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се появи гаден бъг в клавиатурата при писане на СМС-си. - минават 5 сек. след като натисна бутон докато се появи буквата.Направо стана неизползваемо приложението.Преди малко писам смс за паркинг 2 мин. ебаси!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ресет кийборд лейаут/кийборд дикшънъри?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мерси ! Оправи се:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Работи, просто дропбокс подава флашстрийм. Изглежда като глупав софтуерен бъг, що се 'абиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И на мен не ми отваря през Сафари, но все този линк ми вади, пак ще погледна и се извинявам, ако е моя вината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз линка си го намерих, но нещо Тапаталка ми се струва...

Иначе проблемчето е доста неприятно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да малко неприятен е, но му свикнах xD. Не мога да разбера обаче защо става така и коя е причината. Няма нищо логично, което да го кара да блести, не е от отворени приложения или мултитаскинга примерно или поне аз не му намирам причината. Вчера го чакахме 15 минути да започне да блести, започне ли веднъж, след това на всяко поредно заключване и отключване си блести, но спре ли да бляска, може и цял ден да не се появи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен ми се струва,че се получава от иконата Home Design ли е или нещо такова,я я смени с някое друго приложение с по-малко име.Аз имах такъв проблем с Google Maps и когато отварях приложение около него заради анимацията ми оставаха последните букви ps по екрана за секунди.

Ще ме помислите за луд ама не се бъзикам :D

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не си толкова луд ;р

Само на този екран блести в момент на отключване. Гоогле Мапс и тази другата със земното кълбо ги сложих сега в неделя, за да ги пробвам щот по принцип не ги използвам, така че те не са причината. Всички останали са стари икони да кажем. Ще ги по разместя после да вида, ако мога да разбера от къде е ефекта.

3yuk.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Измести Home Design на долния ред и кажи дали има разлика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако сложа Home Design на долният ред вече не блести или ако го махна пак не блести.

Но изглежда не е само той проблема xD.

Без да пипам Home Design и само като преместя последните 5 икони на следващият екран и там се получава бляскане, но на половина по-слабо, отколкото е на този екран.

Сега забелязах, че също блести, като излизаш от Галерията, а не само, като се отключва телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

http://www.bgr.in/news/iphone-4s-users-complain-wi-fi-doesnt-work-after-ios-7-1-upgrade/

Някой друг има ли този проблем? При мен се сучи и телефонът ми от 11.03.14 е в сервиз!

Редактирано от stivme
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...