Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

На 4-ката осезаемо работи по-добре. Не ми харесва малката снимка при обаждане, преди с цялата снимка беше по-добре. Тези кръгчета при разговор са ми много андройдски, ама ще се свиква ( няма какво да се направи на този етап ). Вградената програма за мейлите, като че ли също работи една идея по-добре. Не забелязвам особена разлика в сензора за пръстовия отпечатък на 5s, но и преди не съм имал особени проблеми. За батерията има време, ще видим дали се държи по-зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"Wi Fi Not Available" .
За ремонт, на 4S/iOS7 нерядко дефектира.

П.П. Малко нагличко, но все пак признание:

http://support.apple.com/kb/HT6162

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Появиха се два бъга.

1. При отключване с ID Touch в горната лява част на екрана се появява бяло петно.

2. При опит за изключване на приложение в мултитаскинга, се появи черен екран с ябълката и след около 10-15 секунди се върна в първоначалното положение.

Първият бъг е постоянен, а вторият за сега се появи само веднъж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За ремонт, на 4S/iOS7 нерядко дефектира.

П.П. Малко нагличко, но все пак признание:

http://support.apple.com/kb/HT6162

А този проблем дали има връзка с Bluetoot , защото и той не може да се включи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Управлението и захранването им, е общо.

Обади се в сервиза, тази тема е за друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ъпдейтът е добър като бетите, телефона работи по-добре, грозотията в телефонното приложение никой не може да я отрече, особено при входящо повикване. Общо взето, като се вземат впредвид последните две версии на iOS-а, повече десетични ъпдейти няма да се чакат. Така че, рестор на чисто, инсталации на чисто и чакаме 8-цата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Управлението и захранването им, е общо.

Обади се в сервиза, тази тема е за друго.

Благодаря! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защо OTA ми дава че не може да се верифицира 7.0.6 щото съм нямал нет каато имам?! :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

E как iPad-а снощи и той така беше - изиска 7.0.6 и после 7.1?! Сега какво не мога да направя ОТА ли? Щом излиза 7.0.6 едва и не се подписва, за какво ми го пущат на ОТА....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ето едно видео със промените в IOS 7.1.

Знам че е говорено доста за тези промени но тук може да се видят нагледно разликите. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тоест не мога да ъпдейтна до 7.1 на ОТА след като ми излиза 7.0.6 на телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен доста ми харесват промените в 7.1. Остава ми да си купя кола, която поддържа CarPlay :). Снимката при входящо е единствената промяна, която не ми изглежда логична. Малка снимка в горния десен ъгъл си е тъпо. Целия екран седи празен и само 4 малки кръгчета в ъглите.

Това, което чакам от Apple е да мога да ресторвам определени неща от бекъп, а не целия, който съм качил в облака. Примерно отделни пакети - settings, photos, messages, notes&call history&contacts, app data.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

5s при отключване с пръста се появява едно блясване на дисплеят горе в ляво. Това значи ли нещо? Да не би да е намек за някакъв нов проблясък при Apple xD.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

...грозотията в телефонното приложение никой не може да я отрече...

"Таланта" на Джони в пълния си блясък. Грозотия си е хвалба, изглежда толкова недоклатено, че се замислям само заради това да се върна на 7.0.4. Поне зеленото са пооправили малко!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, цветовете на някои от иконите са "омекотени" малко. Не са вече толкова искрящи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Settings/iCloud/Storage and backup/Manage storage/ отваряш конкретния бекъп и преди да ресторнеш телефона, можеш да отметнеш какво да ти бекъп-не, и съответно после да ресторнеш само нужното.

Това, което чакам от Apple е да мога да ресторвам определени неща от бекъп, а не целия, който съм качил в облака. Примерно отделни пакети - settings, photos, messages, notes&call history&contacts, app data.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бейзбанда на 5s какъв е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Alxx, това го правя при всеки рестор, но все пак е ръчна работа и ако имаш много апликации си е неприятно една по една да цъкаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ммм, токущо обнових. Работи по-бързо и засега без никакви забележки. Освен, че иконата на Photos е същата, а казват, че е променена.

Edit:

Опа, излъгах. При пускане на калкуратора от плъзгащото меню се появява едно бяло петно точно където са бутоните за звука. Ако го стартирам от иконата, няма такова нещо.

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това го прави само, когато Reduce motion е изключено и при анимацията последната от буквите на иконата Google maps остава за миг. При изключване на анимациите няма такъв проблем (ако може да се нарече проблем).

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...