Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

За момента аз не го виждам нито на iPad-а, нито на iPhone 5s. В Американския стор съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

emanevu4.jpg

Има го и за БГ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от blackadder
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

MuscleNerd предупреждават да избягвате 7.0.5, ако искате джейлбрейк!

За момента аз не го виждам нито на iPad-а, нито на iPhone 5s. В Американския стор съм.

Thanks for all clarification tweets! You'll see 7.0.5 everywhere outside of USA (for now). When iTunes asks, "Just say no" :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След като съм джелнат,ще получавам ли известия за нови ъпдейти на iOS-a?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ти пробва ли лично това от линка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От страницата на evasi0n току що прочетох readme files не пише такова нещо, че поддържа ios7.0.5. Ето поддържаните версии на IOS

iOS 7.0, 7.0.1, 7.0.2, 7.0.3, 7.0.4, 7.1beta1, 7.1beta2, 7.1beta3

Става на въпрос за evasi0n 1.0.4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе моля ти се…пробвал го бил. Обади се на Масъл Нърд, да го светнеш, че ивейдърс не знаят.

За качване на скам и троянци, ще раздавам награди!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре ако несъм защо да пиша?На 5s e пробвано!За кво ли го пуснах айде трийте го!

3ydu9e9y.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Един въпрос към бетатестерите 7.1

Може ли да се спира и 3G, ако се актуализира оператора и се използва 4G/LTE ? Или за пълното спиране трябва да се спре напълно интернет!? Понякога ми се налага, като ми свърши тарифата и не знам дали е фикснато при 7.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Видяхте бъга на IOS 7,при който елементарно се премахва защитата на Find My Iphone?!А уж много сигурно беше;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не сме го видели, но iPhone докато не се модне с компютър, ако мога така да се изразя е една идея несигурен в много неща, така че не разбирам каква ти е целта на поста... Бъгове винаги ще има, малки или големи, а това със защитата iCloud/FmP е по-скоро да се намалят умишлените кражби на iPhone, отколкото някой теб да защитава или iDevice ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Гогиш, как ще "премахнеш" нещо, което стои в епълски сървър?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може да се премахне, само ако менюто е достъпно. В повечето случаи обаче попадаме на телефони, които искат активация, или са заключени с код. Така, че това си е наполовина преодоляване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Гогиш, как ще "премахнеш" нещо, което стои в епълски сървър?

Имам предвид да премахнеш от у-то и да се логнеш с друг акаунт!Ако докопаш менюто и чао!Примерно няма код за отключване;)Голямата защита преодоляна по-най елементарен начин:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако се върнем назад в темите,ще видим,че точно тази защита се води за една от най-сигурните?!Излъгали са ни нещо май?!Асан и Мехмет едва ли знаят;)Но телефоните стигат обикновено до заложни къщи и сервизи и там ще знаят;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Доста сервизи. В крайна сметка всичко е пари. Едва ли някой ще го върне.

Гогиш, заложните къщи избягват да ги взимат, защото им правят проверки и ако телефона е краден в БГ и има пусната жалба, заложната изгаря с парите.

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Но не забравяйте все пак,че акаунта за активация остава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...