Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Качих Бета 3 и след няколко часа се върнах на 7.0.4. Много бъгава версия. Препоръчвам да не се качва на устройствата. Наистина има накъсвания при скролиране в почти всички менюта (нещо, което липсваше напълно в Бета 2). Авто-яркостта е изключена по подразбиране при инсталацията, след включване - не реагира при смяна на светлината и не работи. След рестарт се оказва, че се е самоизключила. Като отвориш менюто в стора за купените приложения, има само икони в ляво без надписи за програмите коя каква е. Но най-големия проблем е, че за 6 часа имах над 20 пропуснати обаждания (нещо, което не ми се е случвало при нито една от версиите досега от 6.0.2). И това при пълен обхват в офиса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

нещо си в грешка аз съм с бета 3 и нямам нито един от изброените ти бъгове, при мен си работи перфектно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

ayl имаш някакъв проблем...

При 5s beta 3 се държи отлично.

В интерес на истината съм изненадан от батерията при тази бета, справя се отлично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Що не дръпнеш фърма отново ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ае ще чакам следващата бета, че сега точно направих всичко на 7.0.4, а и днес си взех айпад и сега хвърлям усилията другаде ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това е добре,а нещата които имам на телефона? (снимки,музика и т.н)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всичко гине, ако не го запазиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сори за ламерския въпрос, но бях на 7.1 бета, на която и изтече периода.

Как мога да ъпдейтна на 7.1 бета 3 без девелопърски акаунт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С връщане към 7.0.4 и shift + update след това няма ли да стане?

Иначе и аз съм привърженик на UDID регистрацията. Евтино е, и работата е сигурна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вече я пуснаха, чакаме да видим дали са запълнени дупките!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Линка съм объркал. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При iOS7.1b2 имах проблеми със четенето на мейли - изписваше ми да помоля изпращача да си смени мейл клиента или кодировката. Смешното е, че същото съобщение ми го изписа и когато си изпратих сам на себе си писмо :tooth: . Беше и проблемно закачането към Wi-Fi мрежите - в смисъл, или чаках по 20-30 секунди за да се закачи или трябваше да изключа и включа Wi-Fi за да имам връзка.

При iOS7.1b3 освен описания проблем със самоизключването на автоматичната регулировка на яркостта на дисплея ми изчезна EDGE. Независимо дали отметката на 3G е включена, щом активирам мобилния нет, отгоре се появява символа 3G. Тоест, или 3G или нищо.

Сутринта инсталирах iOS7.1b4 и всички изброени проблеми изчезнаха, а нови не съм забелязал още.

Редактирано от hudson
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

с бета 4 съм изчезна ми времето в нотификейшън центъра друг има ли такъв проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Apple пуснали 7.0.5. Според idownloadblog само за Китай, но има случай на ъпдейт за Германия и Великобритяния.

http://www.idownloadblog.com/2014/01/29/apple-releases-ios-7-0-5/

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Асенчо, няма да е само за Китай, а ще е китайски фикс. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...