Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Да, това се преживява. Доста по-неприятно е, че напоследък доста често не работи тъча, когато някой ми звъни. Поне 5-6 секунди не реагира..

Другото е, че пак започнаха крашовете на спрингборда в най-случайни ситуации (влизане в settings, отключване през локскрийна, набиране на номер...). И то не е мигновенното рестартиране, а седи забил телефона поне 40 сек. Понякога пък в приложение или сафари всички хардуерни бутони спират да реагират и няма излизане. Решението е хард рестарт или изчакване 1-2 мин., докато сам се рестартира.

Дано по-скоро пуснат 7.1.

Sent from my iBrain using iFingers

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На 7.0.4 никакви проблеми от горепосоченото а на 7.1 имам само спрингнорд рестарт един път!

Sent from my iPhone 5 Black(64gb), iOS 7.0.4, using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бях за около две седмици в България. Боднах вивакомска карта на 5s-ката и имах същия проблем при вдигане. При набиране нямаше проблем..явно е нещо от оператора защото тук всичко си бачка нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И мен ме застигна болестта с невъзможността да обновявам приложения. От 05.12 не ми излиза нищо да е обновявано, пък видях от други телефони, че обновявания има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На 7.1 проблеми с набирането пак има :)

Sent from my iPhone 5 Black(64gb), iOS 7.0.4, using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Баси бъкавия Tapatalk!По 100 пъти пише едно и също!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Удари му един реинстал ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Баси и това бъг ли е вече.... да не пускаме клипчета със самсунг, че темата ще

отиде на майната си...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от BigP
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз, не я издържам вече. Обратно на 6.1 и баш ме бОли за "плоския" дизайн.

post-226-0-83024600-1386693444_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ех,ако можеше и 5-чката да мине на тоя вариант...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Исках ме iOS - то да се промени -Е промени се ,сега до като се "до искусури" -така ще е . Много искахме като при андроид да има шаренийка е сега я има - ще си сърбаме това което си надробихме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Кой е искал шарении,че не ми стана ясно?

Нека да не пишем за визията-преди 30-тина страници го дъвчехме :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Каза,че ония "шарени"теми не ти харесват?!Ама това идва от "извора";)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Все повече си мисля, че плоския дизайн е с цел догодина новия дизайн и iOS да изпъкнат повече и да убият рибата. Че зациклиха откъм новости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Каза,че ония "шарени"теми не ти харесват?!Ама това идва от "извора";)))

Никога не съм го казвал и няма и как след като съм правил доста от тях. Пак си проспал спора ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Жоре, заеби шаренията, мога да я преглътна. Мога да преглътна и лаг-а, сечкото в анимациите(макар, че точно такива не съм имал!!!), обаче не мога да преглътна пуснат облак, рестрикции и самоизключващ се файнд май айфон при всичките ограничения(отделно два рестора с нов фърм, за да отсея проблема), спиращи нотификации, самовъвеждащи се акаунти в мейл(@me.com ми е клауд мейла, де'а, що влиза като клауд акаунт, след като нямам такъв точно?!) и все важни неща. Иначе, батерията си беше ок и в общи линии не съм имал оплаквания, каквито има масата юзъри.

П.П. Най - важното: писна ми да имам айфон, а да съм с чувството, че ползвам едва движеща антика. 6.1 и машината лети. 4S-a го продадох, точно защото не мога да го върна. Може би някой ден, с 5S ще пея друга песен, но дотогава...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Alxx, за мейлите, @me и @icloud са взаимнозаменяеми - ако имаш 1-ия, имаш и другия :) Ако това имаш предвид де, може нещо да не съм разбрал частта с мейлите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Слагал съм 7 на няколко четворки, но нямам дългосрочни наблюдения и не мога да кажа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз имам и не бих могъл да го нареча мъчение, напротив. Ползван като втори телефон основно за разговори дори кара по 4 дни батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Alxx, за мейлите, @me и @icloud са взаимнозаменяеми - ако имаш 1-ия, имаш и другия :smile: Ако това имаш предвид де, може нещо да не съм разбрал частта с мейлите.

Наясно съм, но да се самовъведе @ме като клауд акаунт? Паролата е валидна само с ID по регистрация, а тази на @ме се генерира автоматично. Сещаш ли се къде е проблемът?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...