Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Нали навсякъде така пише, че подобрява скоростта на работа.

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Със 7.1 не работят мобилните приложения на pp25 и kuaiyong. Изтеглят приложението, но дават грешка при инсталацията.

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е те ще ги оправят. Засега ще ползваме pc версийте.

Редактирано от tozarat
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При ъпдейт до 7,1 от 7,0,4 при Windows без Developer account как стават нещата shift + update или shift+restore и губят ли се данни като снимки и приложения

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Рестор през iTunes винаги трие всичко от телефона, за това са измислени бекъпите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мдам благодаря за отговора , питам защото от 6,1,3 към 7,0 бета трябваше да е shift + update , да съм сигурен преди да омажа нещо ;)

ето че го и омазах -- shift+restore-activation error / нямам developer account Затова исках да питам как става номера при ъпдейт до 7,1 без тоя акаунд със restore или update ................. :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако беше погледнал първия пост на тази тема, нямаше да питаш ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

мда след като го омазах разбрах ....по горе питах но ......

На даскало не са ви научили на четене, но тук ще се научите на много неща! Мързела е най-лошата болест на човека..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някъде прочетох че от 7.1 не може да се свали пак на 7.0.4 ?

И дали джеила ще включва 7.1 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

че се сваля до 7,0,4 е сигурно че може, /DFU и Restore/,просто защото снощи го правих , а за джейла нямам представа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен токущо не се получи. в рвжим дфу айтюнс не разпозна устройството. Може проблема да е в това че съм с win 8.1 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А не трябва ли да е Shift + Рестор - не ми се вярва да даде ъпдейт на преход от по-висока към по - ниска версия...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С новата версия добавена ли е отделна опция за включване и изключване на paralax ефекта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, ще ви споделя какво ми се случи, тъй-като може и на друг да се е случило и да не знае какво да се направи. В сафари, функцията на сири не ми беше активна, а допреди няколко дни си работеше. Опитвах няколко неща и все нищо не ставаше. Разглеждах в сетингс, сафари и т.н. и нищо. Не исках да рестартирам телефона, за да не ми станат неяктивни апликациите от китайските програми. Затова се сетих за рестарт на спрингборда, който се получаваше след краш от използването на камера, камера рол и калкулатора. След рестарта се получи и сега сирито отново е активно в клавиатурата на телефона ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прави ми впечатление,че в Wallpapers&Brightness излизат доста повече снимки от PhotoStream отколкото в Photos?!Там ми показва всички стари снимки и албуми,а в снимки една малка част от тях!Много тъпо,защото така не мога да ги шервам!!!Някакви идеи как да влязат във Photos?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако правилно съм те разбрал,то цъкаш тукаuha3egy8.jpg и след това търсиш Save to Camera Roll :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Снощи ми направи доста странен проблем телефона. До последно преди да си легна ползвах 3г - фейсбук и малко сафари. След това икзлючих нета и си легнах, телефона беше към 50% батерия. Тази сутрин като се събудих батерията беше на 30%, а usage е отчитал през цялата нощ, защото показваше 11+ часа. Някой имал ли е подобен проблем? Направих хард ресет и сега се чудя дали да го сложа да се зарежда или да го изчакам да изключи сам и тогава да го заредя, как мислите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По-добре да си се разреди и тогава да го заредиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...