Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Ок, така ще направя. Досега не ми е правил подобен проблем откакто съм ъпдейтнал към 7цата. Явно нещо вечерта се е бъгнало и затова е отчитало usage :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Доста пъргавка 7.1...много добре на 4S, почти прилича на iPhone вече.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да много по- бързо работи от 7.0.4 от една седмица съм с 7.1 на 4-ка и съм много доволен досега нямам дори крашване или засичане.

И батерията се държи много добре ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, много добре върви, но всички нови тонове ми изчезнаха

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На 5s като правя снимки с burst mode на 7.1 вместо звука на камерата се чува звука, който е за sms. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От снощи карам 4-ката на 7.1 и съм много доволен, работи мнооого по-бързо от досегашните 7-ци, не съм имал и крашване. Батерията сякаш придължава да си ми е повече от перфектна (от ъпдейта снощи до сега все още е на 80 процента) Нямам търпение да излезе офицялната 7.1

Редактирано от sako_dj
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз нямам търпение да излезе, за да сложа начисто, че в момента направо яде батерии и кабели. Плюс един респринг на ден... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вече двама мои познати с iPhone 5 и версия 7.0.4 имат проблем сЪС зависване при набиране, а като ги търсят дава, че телефона не е включен. Прилича ми на проблема, когато не си настроил датата и телефона е на 1970 г. :smile: Но и при двата датата си е наред. Някакви идеи? Другото, което е някой да ме светне как да променя само годината в настройките, без да превъртам през дните и месеците :smile: (пак на 7.0.4)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Kато пуснеш интернет и после го настроиш автоматично да си намери дата и час.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някои от програмите не работят коректно сЪС 7.1

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

tapatalk например при опит за отваряне на нотификация от локскриина бъгваше при мен. мобилните приложения на kuaiying, 25pp също не работят както съм написал по горе в темата.

Редактирано от tozarat
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нормално. Не мислиш ли, че API за 7.1 е променен и трябва дивелъпърите да си нагодят приложенията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз от туифайнд съм много доволен, нищо не крашва , нито айди иска и при рестарт не крашват приложенията също, а мобилното е като огледало на апостор веднага ъпдейтват.

Sent from my iPhone 5 Black(64gb), iOS 7.0.4, using Tapatalk Pro!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И то не работи с 7.1 но по важното за мен като чакам джеил добре ли е да слагам бетата или да си остана на 7.0.4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щом не ти работи нищо върни се на 7.0.4!

Sent from my iPhone 5 Black(64gb), iOS 7.0.4, using Tapatalk Pro!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Странно...при мен Тапаталк си работи без грижи с нотификации от лок скрийна...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Айфони разни моя пък не ще ;)))

Междудругото сега качих бетата пак щото ме сърбят ръчичките и tapatalk е ок

Редактирано от tozarat
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

ТОЗИ TETHERED JAILBREAK IOS 7.0.4 Е ПРЕДНАЗНАЧЕН САМО ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НА IPHONE4

ЕТО РЪКОВОДСТВО ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НА WINDOWS

Ето как протича самия jailbreak RageBreak:

RageBreak 1.1 Windows

JavaDevelopment kit Windows

IOS 7.0.4 IPSW FILE

Вижте видеото:

1. Изтегления файл RageBreak 1.1 го сложете на вашия desktop (за по-удобно)

2. Щракнете върху първата опция Download files (опциите са номерирани с цифри), след което разбира се натискате ОК, за да може да се свалят нужните opensn0w файлове

3.Следващата стъпка е да вкараме телефона в DFU като следваме следната последователност:

- задържаме Home+Power бутона за 10 секунди

-освобождаваме Power бутона и продължаваме да държим Home бутона за 10 секунди

4. Преминаваме към втората опция (натискаме бутона две Jailbreak и натискаме ОК), но за да преминете към тази опция трябва да се уверите, че телефона ви е вкаран в DFU!

По време на протичането на тази точка от jailbreak ще се появи java прозорец в които ще протичат операции, след като приключат тези операции натиснете ОК.

5. Вкарвате телефона в DFU като обръщате внимание на т.3, и избирате зададените модели на вашия firmware (3.1 е за AT&TiPhoneGSM, 3.3 е за Verizion GDMA) и натискате ОК

6. След това трява да въведете IP адреса на вашия телефон като влезнете в Settings – Wi-FI (кликвате на мрежата и там където пише Roter (гледате и въвеждате данните в прозореца, които RageBreak ще ви отвори).

7. Преминаваме към третата опция (install Cydia). Въведете IP адреса, които сте получили в предишната точка в CDM прозорец, които трябва да се появи и натиснете Enter. Ако бъдете попитани нещо напишете Y последвано от Enter

8. След като имате инсталирана Cydia и процеса завърши , трябва да вкарате отново телефона в режим DFU (следвайки инструкциите от трета стъпка). След като сте го вкарали в DFU mode не забравяйте след това да кликнете върху съответстващият на вас номер на firmware в Ragebreak. Например boot 3,1, boot 3.3.

Това е всичко.

РЪКОВОДСТВО ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ НА MAC OS

Преди да започнете tethered jailbreak ios7.0.4 трябва да свалите и инсталирате следните неща:

- Трябва да свалите Ragebreak 1.1

- Java development kit (след като сте инсталирали ragebreak в самия прозорец на програмата има линк към него)

- Трябва да имате и сваления IPSW файл на IOS7.0.4 на вашия компютър

Сега, като вече имаме нужните инструменти можем да преминем към самия tethered jailbreak:

- RageBreak MAC OS

- JavaDevelopment kit MAC OS

- IOS7.0.4 IPSW FILE

Вижте видеото:

1. Изтегляне Ragebreak, Java Development kit , и IOS 7.0.4 IPSW firmware

2. Поставете Ragebreak на вашия работен плот и го стартирайте като администратор

3. Отидидете до Terminal и напишете "1" (без кавичките), и натиснете Enter.

4. Свържете iPhone 4 към вашия MAC, и го вкарайте в режим DFU. Вкарването в DFU става по следния начин:

Задържаме Home+Power бутоните на телефона за 10 секунди

Отпускаме Power бутона, но държим Home бутона за още 10-15 секунди

5. Всеки път, когато се отвори cmd прозорец, и попита за парола, напишете "alpine" и натиснете Enter - следвайте видеото.

6. След като приключи, натиснете Enter, за да се върнете към основния прозорец RageBreak.Влезте отново в режим DFU, като следвате указанието, в четвъртата стъпка.

7. Изчакайте малко.

8. Сега е нужно да въведете 5 за да намери Ragebreak вашия IP адрес

9. Натиснете "YES" и въведете паролата "alpine"

10. Рестартирайте вашия iPhone в DFU mode. След като сте го вкарали в DFU mode не забравяйте след това да кликнете върху съответстващият на вас номер на firmware в Ragebreak. Например boot 3,1, boot 3.3.

Това е всичко успех!

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преведи го!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...