Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Още днес ще го пробвам ;). Всъщност, не е ли по-хитро да се изчака за няколко ъпдейта с бъг фиксове или като излезнат нови версии, може да се ДЖБ отново, запълвайки дупките?

Редактирано от rusikolev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ !!!

nu4yruzy.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моля, всякакви въпроси относно джейла в тази тема:

Untethered Jailbreak iOS 7.0 - 7.0.4 – Evasi0n

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iOS7.1 Бета3 за партньори и Март 2014 вероятно публично.

http://bgr.com/2013/12/23/ios-7-1-beta-3-download-public-release/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой открил ли е начин за селектиранe на множество снимки или всички в camera roll на iOS7 на iPad? На 6.1 се селектираха като се задържеше с два пръста. Въобще интересува ме как да направя най-лесно нов албум с доста скоро-импортнати снимки. Аз поне не открих начин. Доста недомислено от страна на Епъл. За какво го продават тоя камера кит за 30/60 евро...

Sent from my iBrain using iFingers

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Camera Roll ти запаметява снимките по местоположение и ден-select all в горният ъгъл на всяка "папка" и си готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Жив да си! Не бях пробвал от collections да ги селектирам. Сега доста ми се улесни живота.

Sent from my iBrain using iFingers

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен ми се появи много дразнещ проблем.Става въпрос за 5s IOS 7.0.4 .Телефона няма джейл и мисля , че проблема се появи след последния ота ъпдейт.Имам няколко синхронизирани календара един от които е с именните дни.Всеки ден когато има имен ден телефона ми свири alert,че имам събитие.Като влезна виждам ,че така е зададено за всички именни дни , но аз не съм го задавала а и преди не го правеше.Единственото което ми помага е да вляза във всички дни и да махам alerta , но не ми се занимава , пък и мисля , че трябва да има начин да се деактивира тази опция след като преди не беше така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Опитай с Settings > Notification Center > Calendar

Най-вероятно си инсталирала някаква програма, която ти е синхронизирала календара с празничните дни и така ги имаш въведени..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз знам откъде го имам въведен календара , а не знам откъде се появиха тия аларми на всеки имен ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виж си настройките в Settings-> Mail, Contacts, Calendars-> Default Alert Times

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вместо джейла, аз си карам със 7.1 бета 2 и съм много доволен. Това е най-добре вървящия софт на 5-цата ми. Батерията явно кара повече отколкото със 7.0.4, всички програми вървят без проблеми и бързината е видимо по-голяма. Само суперлативи за бетата. Единствения кусур е клавиатурата на български и цифрите - постоянно са болт и това ме дразни, макар че са по-ясно различими от латинските. Доколкото си спомням миналата година 6.1 бета 2 беше също по-добра версия от официалната, която излезе след това. Лошото е, че тези бети рано или късно им изтича срока и трябва да се махнат иначе бих си стоял с нея докато сменя телефона по-късно тази година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

а да питам при бета версиите за ios 7 имаше една екстра която беше премахната след това .....дали има вариянт да се добави сега с някой туйк с iphone 5s ios 7.0.4 съм ...телефона е джейлбрейкнат.... а именно за това говоря..и по точно за това като се мърда телефона да се движи и снимката/картинката

Редактирано от lomski
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С бета 2 работеше май доста по добре. Сега има едно накъсване на анимациите.

Шрифтът е значително удебелен и цветовете на зелените основни апликации са доста потъмнени.

Редактирано от slaf
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ето нагледно някои от промените: http://m.iclarified.com/entry/index.php?enid=37398

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз няма да ъпдейтвам. Знае ли някой докога важи Бета 2? Доста грозни скрийнове видях. Ако така останат в официалната версия, ще бъде отвратно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мен пробват и събират мнения, вище(Виж те) във всяка следваща бета има все нещо ново по отношение на визуализацията!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен много ми харесват промените, особено това че са оправили безумно грозния "Slide to power off". За сметка на това на новата клавиатура въобще не си личи натиснал ли съм Shift или не, но може и да не съм свикнал още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък се влюбих ! Може и да не излезе толкова калпава тая седмица след ъпдейтите. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тези кръгчета за вдигане и затваряне са им малко прекалено андройдски. Добре че не се слайдват на някъде, че щеше да е съвсем копирано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Промените ми харесват лично на мен. Единственото неудобно според мен е че ще трябва да се целиш в бутоните. :thinking:

Редактирано от infamous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прочетох много добри отзиви за Бета 3 в чуждестранните форуми. Ще скоча и аз довечера на нея, ако я намеря като цял файл за сваляне някъде по нета. Въпросът ми е оправили ли са клавиатурата, че както и преди писах тия болт букви на кирилицата и цифрите ме дразнят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...