Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Явно не съм си внушавал, че прецизността на разпознаване на touch ID се влоши..

Sent from my iBrain using iFingers.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С последната версия има доста проблеми с дрейн на батерията, а за touch ID не съм чувал нищо. Все пак, ако работите с ръце някаква по-груба работа, веднага оказва влияние и поне аз си конфигуриран отново и така нямам проблеми с разпознаването. Със 7.0 съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Restart na IPhone - "Home"+"Power" и бъга с батерията се оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

What's New In This Version:

CarPlay

- iOS experience designed for the car

- Simply connect your iPhone to a CarPlay enabled vehicle

- Supports Phone, Music, Maps, Messages, and 3rd-party audio apps

- Control with Siri and the car's touchscreen, knobs, and buttons

Siri

- Manually control when Siri listens by holding down the home button while you speak and releasing it when you're done as an alternative to letting Siri automatically notice when you stop talking

- New, more natural sounding male and female voices for Mandarin Chinese, UK English, Australian English, and Japanese

iTunes Radio

- Search field above Featured Stations to easily create stations based on your favorite artist or song

- Buy albums with the tap of a button from Now Playing

- Subscribe to iTunes Match on your iPhone, iPad, or iPod touch to enjoy iTunes Radio ad-free

Calendar

- Option to display events in month view

- Country specific holidays automatically added for many countries

Accessibility

- Bold font option now includes the keyboard, calculator, and many icon glyphs

- Reduce Motion option now includes Weather, Messages, and multitasking UI animations

- New options to display button shapes, darken app colors, and reduce white point

Other

- New Camera setting to automatically enable HDR for iPhone 5s

- iCloud Keychain support in additional countries

- FaceTime call notifications are automatically cleared when you answer a call on another device

- Fixes a bug that could occasionally cause a home screen crash

- Improves Touch ID fingerprint recognition

- Improved performance for iPhone 4

- Fixes display of Mail unread badge for numbers greater than 10,000

- Continued user interface refinements

Всички налични оригинални фирмуери за iPhone

Всички налични оригинални фирмуери за iPod Touch

Всички налични оригинални фирмуери за iPad

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

279MB ми излиза за актуализация от 7.0. Да я мятам ли, движи ли добре, като Бетата, нека някой сподели първи впечатления.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Айде сложете я в настройките на профила и аз ще ви кажа :) - като за начало иска 2,5 Гб свободно място на устройството за да го качи.

За iPhone 4 е само 157 мб ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен на 4-ка движи една идея по-мазно. Като цяло е по-добре от преди. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като му дам един рестор ще иска ....Следващия въпрос е"джейл"?;))))Сега видях,че няма;)

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво да кажа, като съм без компютър и ако сбози няма да ме видиш няколко дни xD.

Иначе освен тези модерните ключета от облака не виждам нищо интересно в актуализацията и разбира се, ако са пипнали по скоростта на анимациите и най-вече батерията. Останалите неща не са ми полезни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Барнали са малко интерфейса -нови бутони при разговори ;)

Скороста на iphone 4 е като на "beta 1" не е кой знае какво -за батерията е още рано -утре ще кача и на iphone 5-цата -ма първо 4-ката да си понесе последствията :D :D :D :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз, не. Светата грозота. Питам се, Джони Айв на твърдо ли е минал или пуши нещо ново?!

Трябва да призная обаче: за хора с намалено зрение, отделените в кръгчета икони за приемане и отказване, са доста по - лесно разпознаваеми. Ако това е било мотивът за промяна на интерфейса, съм готов да го преглътна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз, не. Светата грозота. Питам се, Джони Айв на твърдо ли е минал или пуши нещо ново?!

На чайче е,но не за пиене :D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дописал съм си в поста, докато сте писали вие. Има причина да е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може да е бърз,ама с тая "YMCA" нотка по начало в iOS7, ме накара да скоча на една тайванска 1-ца... Поне,докато не излезе iPhone 6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен лично започва да ми наподобява на една друга ОС - ма карай да върви - И в Apple ги тресна комерсиала.

Alxx - съгласен съм с логиката ти за иконите -но пък можеха да ги направят по едри ,на четворката се губят на екрана. Ако си далтонист ще затвряш на ляво и на дясно :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Джони Айв на твърдо ли е минал или пуши нещо ново?!

Задавам си този въпрос от както излезе IOS7.

Потребител съм им отпреди IPhone ерата и сега остана да нашарат и OS X........!?!?!!

Сега по темата- на петицата ми върви осезаемо по бързо за батерията още незнам.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изчезна ми WiFi и Bluetoot Незнам какво да правя! :/ Това се случи след като сложих 7.1

Редактирано от stivme
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ухааа вече няма стигане iOS7 ;) по-красиво и ние не можем го направи, много ми хареса ъпдейта, заслужаваше си 6 месеца чакане. Свършили са добра работа, този Джони Айв надмина себе си в дизайна.

35 минути ОТА и вече движи добре с доста поправени неща. Откраднало ми обаче 100МВ от общата памет, но пък изтри 300 отнякъде си.

Това ще се ползва до iOS 8 ;p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен ъпдейта доста ми харесва, най-вече заради подобрения сензор за пръстов отпечатък! Клавиатурата също изглежда по-добре.Единственото, което не ми допада, е, че при входящо обаждане снимката на човека не излиза на цял екран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Eдин рестор,няма да е излишен.

Няма подобрение след рестор! Интересното е,че след ъпдейта всичко беше на ред и след около 20 минути Wi Fi изчезна.Когато се опитвам да го включа излиза надпис: "Wi Fi Not Available" .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...