Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Никога никога явно имаш едно приложение и всичко офф?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мхм, ползвам го като нокиа с фенерче, да знаеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Просто имаш минимални аппс което следователно води до по-малко пуш и т.н според мен!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Този бъг с индикатора за зареждане го нямаше при бетите на 7.1.

Днес след като влязох в appstore да ъпдейтна няколко приложения се появи, оправи се със рестарт.

Дори basebanda от последната бета и сегашната версия е различен.

Батерията се държи еднакво, както в последната бета.

На wifi правя към 10 часа без проблем, но като го подпукам на 3g изкарва към 6 часа, говоря за 100-150mb на ден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, 150МБ на ден си е сериозна цифра. На такъв трафик трябва да се радваш :smile:

Симо, имам 53 приложения, повечето с пуш. Какво общо има с батерията, според теб? Аз го ползвам сериозно, но не го цъкам нон-стоп, все едно сефте имам айфон. Също нямам и боклуци от сидиа, с които си кичите играчките "да са по - джиджени".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз 167, пуша има връзка с батерията според мен, не е от Сидия и без джейл почти същите резултати!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защо при входящо повикване снимката не излиза на цял екран. Снимах на ново, снемях снимки.... Няма разлика

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Батерията не е цвете последо време, вярно е, че имам 350 приложения и 60 игри, но бройката не е мисля толкова важна. Пуша да, но най го мъчи 3G, а сега погледнах и съм изхарчил 2.7GB за 14 дни под 3G. И от WiFi пак се откача според зависи от рутера, така че контрола много труден. Преди време със 950 приложения нямах подобни проблеми, но сега имам повече социални някакви мрежи и си казва думата, да не говорим Фацебоок, който харчи за 10, така ми се струва. 7.1 харчи или повече или еднакво, като 7.0, но не и по-малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защо при входящо повикване снимката не излиза на цял екран. Снимах на ново, снемях снимки.... Няма разлика

Sent from my iPhone using Tapatalk

Не се мъчи,така е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сериозно ли ми говориш.... Дори не съм си помислял, че на някой може да му хрумне такава идиотщина.... Определено се връщам на 7.0.4. И без това тези кръгчета са мега недоклатени....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

'Що, трудно ви е да разпознавате кой ви се обажда като е малка снимката ли..?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Странна причина да зачеркнеш цял нов софтуер, но вкусове и предпочитания- всякакви.

По- ми е интересно как ще върне колегата горе софтуера на 7.0.4 с 5S...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И хиляда линка с промените да сложим, пак ще има ревящи: "Това що е така?", "Онова що е така?".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами да кажем, че дизайна ми е по-важен. Особенно когата "целия нов" софтуеър по-никакъв начин не оказва влияние върху използването на телефона. Ако ще си взимам нещо по-грозно, защото било "супер функционално" ще си взема самсуншит примерно. Преглътнах някакси iOS 7, въпреки че ако исках телефон с грозен windows, просто щях да си взема Нокия, ама Джонито продължава да прави простотия след простотия. Добре поне, че осъзна колко ужасни цветове беше избрал и малко ги посмекчи.

Шаман, хайде кажи ми моляте къде точно е описана промяната на снимките при входящо повикване? За да не ти създавам следващия път такива главоболия.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На 5 и 5S/5C, Гога. Има по - тъмни тонове, не толкова крещящи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мен 7.1 е една идея по-бърз. За батерия не мога да преценя защото последните дни го ползвам доста интензивно, но предвид, че идвам от андроид батерията си е един огромен плюс на iPhones :) Няма го при мен проблема с volume иконата - показва се винаги, а това със снимките на цял екран така и не съм го хванал, защото започнах от 7.0 :D Доволен съм много от iOS, вече 4 месеца се държи перфектно, чак не ми се занимава с jailbreak, като ми поомръзне :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Ето едно видео със промените в IOS 7.1.

Знам че е говорено доста за тези промени но тук може да се видят нагледно разликите. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Кайзер, ето например в това видео ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дефектирали дисплеи след ъпдейта 7.1, вероятно не са много случаи, но на един след много рестори са му казали от Apple Store, че имали данни за подобни дефекти след ъпдейт. Не че може да им се вярва на работниците от Apple Store, но възможно ли е този блясък, който имам почти винаги при отключване да има връзка с нещо такова!? Тъча ми се бъгна само веднъж след ъпдейта, а бях рестартирал няколко пъти. Хич не ми се занимава да го сменям щот трябва да ходя веднъж да го поръчам и след седмица пак да отида да го взема понеже е US версия. Нямам и място в iCloud за пълно копие, че да го връщам после.

Някой тук с 5S и ресторнат на чисто с тюнса, виждал ли е блясъка при отключване с пръста и също тъча бъгва ли му се е? Блясъка излиза в ляво горе поне в няколко случая, за които четох, не винаги, но ежедневно да кажем се вижда доста ясно, ако е с тъмен тапет на лока.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iPhoneman, тоя блясък и при мен се появява. Даже бях писал в темата.

P.S. Сега правих експеримент с телефона на жената. На нейния го няма този проблясък.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от blackadder
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бихте ли направили един клип с това проблясване?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще снимам, когато мога.

Не се появява винаги, но доста често. Понякога, като го видя, заключвам и отключван няколко пъти подред и всеки път блести. Обаче ако отключа и го няма блясъка, колкото и да го мъча все не излиза. Не знам коя е причината, но първият път го видях веднага след ъпдейта, не си спомням дали на първото гасене, но някъде в тези моменти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен индикаторът за зареждане го имаше и при 7.1 OTA, и сега при чист restore и после set as new iPhone....

Явно ще чакаме 7.1.1 за фикс. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...