Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Ще задам въпрос, който може и да е "глупав", но не можах да се ориентирам в останалите теми. Питам тук защото аз го свързвам с ъпдейтите:

Като се изтегли даден ъпдейт през тунса и се избере бутона "set as new", това "чист рестор" ли е или трябва да се направи гимнастиката със задържане на power и home бутоните за да е такъв?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Използваш думата ъпдейт, което няма как да е рестор, нали! Теглиш фирмуера на компютъра, натискаш шифт на клавиатурата+ рестор в тюнса. После сетваш като нов. Това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не. Има си два бутона, Ъпдейт и Рестор. Прочети малко темите за начинаещи. Описано е всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо не се беше заредила страницата и не видях, че Шамана вече е писал.

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой знае ли това дали е включено в iOS7? Вероятно ако не би трябвало в такъв случай да има подобрения в батерията щот с iOS7.1 е мъка.

http://appft.uspto.gov/netacgi/nph-Parser?Sect1=PTO1&Sect2=HITOFF&d=PG01&p=1&u=%2Fnetahtml%2FPTO%2Fsrchnum.html&r=1&f=G&l=50&s1=%2220140082384%22.PGNR.&OS=DN/20140082384&RS=DN/20140082384

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вградено е от 7.0 насам. Телефонът записва power log, който през някакво време се архивира в папка. На "чист" фърмуер се виждат само архивираните - с айтуулс отваряш диагностик логс ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тези логове, които казваш да не би да са само за NSA щот с всеки изминал ден със 7.1 и батерията се влошава :( накрая ще си го ползвам тоз iPhone само, като е в контакта. Спят ли тези Apple не знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Батерията ми се харчи, като го използвам, а не в джоба със или без 3G. За час и половина стопява 50% при 7.1, а със 7.0 държеше двойно повече.

За 6 месеца фикснаха хоум бутона, анимации и безразборният респринг и нищо друго важно. Не знам само що си ъпдейтнах телефона :( още се чудя, каква съм шматка :( С всяка следваща актуализация ще си оправят оаканото, ако въобще оправят нещо. Една година имат iOS7 под ръка включително бетите и до днес нямат нито една версия да работи коректно, няма и да имат, логично е. И последната с бъгове, че сега трябва и да го рестартирвам или да не влизам App Store. Добре поне, че tethering мога да правя, че и там оакали положението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Рестора е лесен, ако имаше компютър, но нямам сега.

За харчене си харчи много, каквото има :D зареждах го снощи и сутринта го използвах, докато падна на около 50%, заредих го и сега съм на 20% . Ако не го пипам събота и неделя примерно, всичко си е ОК, но като го ръчкам харчи много. Съмнява ме дали е от оператора, че го смених, но след 7.1 разликата е огромна, а аз го смених доста преди това.

Ръчкам го да видя дали ще ъпдейтне оператора, но не излиза ъпдейт. Не че ще оправи нещо, знам ли.

Лог файлове съм виждал с LowBatteryLog само след ъпдейта 7.1, може и преди да е имало, но не ми се е набивало на погледа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

LowBattery log е имало винаги. Сега, през iTools(ако си без джейл), в диагностик логс се вижда powerlog.gzip, в който има твърде подробен отчет по часове. Заряд, състояние, капацитет, ампераж, кои сървиси какво и кога ползват, и т.н. Аз виждам и текущия, защото съм с декриптиран руут. Текущият лог е във var/mobile/Library/Logs/CurrentPowerlog.powerlog

post-226-0-85717500-1395412934_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А в Background App Refresh имаш ли много пуснати приложения? Пробвай да ги спреш и виж дали ще има разлика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

До едно са спрени от първият ден, функцията е пусната отгоре, но приложенията са спрени и ако сложа някое ново влизам, за да го спра и него, ако е там. Дори спирах и от горе главното и промяна никаква.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
А в Background App Refresh имаш ли много пуснати приложения? Пробвай да ги спреш и виж дали ще има разлика.

Никога не съм спирал нищо там и проблем нямам;)amamadyg.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Спокойно и при мен горе долу за час и половина 50% си отиват. Говоря за 3G, при wifi е малко повече, но не кой знае колко. 4-5 часа максимум usage повече и да искам не мога.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен батерията смятам че не се държи кои знае колко по-различно от до сега.Определено ако го подкараш на работа,то дисплея като си представиш колко време свети само е ясно че ще пада доста батерията.Мога да кажа че и при мен,за около 2 часа работа без спиране може да падне с 50%.Намирам го за нормално.

А по отношение на IOS 7.1 на Iphone 4,да наистина му е малко бавна работата и не толкова гладка и мазна както бяхме свикнали до сега с 6.1.3

Редактирано от vali77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само яркостта не бях пипал до момента с iOS 7.1. Бях я направил, както винаги в тъмна стая да пада на 0, но на слънце се усилваше автоматично, не до край, но почти. Работеше си добре, но след iOS7.1 всичо стана много по-ярко. Аз не харесвам да ми е тъмен дисплеят, но пркаленото ярко се забелязваше. Пак на тъмно пада на минимум, но на слънце бе прекалено ярък дисплеят.

Сега по нагласих и намалих малко максималната яркост да е, както го виждах със 7.0 и се усеща голяма промяна в батерията. На 7.0 не бях пипал нищо по максималната яркост, бе на Авто, но никога не ми светеше толкова много, както със 7.1.

Батерията сега се закрепи и си движи, както преди. Ще изчакам работните дни щот ми се струва, че събота и неделя винаги ми харчи по-малко батерия на 3G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вчера пипнах отново да е, както бе преди, на тъмно пада на 0 и максимума се усилва автоматично - остава ше много ярко през деня, според зависи, но на открито, като се движа забелязвах много яркост, която на моменти дразни дори, не стига до край на 100%, но бе прекалено.

Сега свалих максималната яркост да е, както си бях свикнал да го гледам, но в никакъв случай не е тъмен дисплеят щот тъмен не ми харесва, но не е и супер ярко, както ми го наглася автоматично 7.1. На око го намалям от настройките щот от контрол центъра не ми се подчинява и мърда постоянно нагоре.

Започнах да го намалям тази сутрин, за да съм на открито и на слънце за по-точно. Сега с 4 часа използване само интернет, сафари, туитер т.н., както всеки ден и за тези четири часа бях на 30% батерия, което горе долу е, както бе 7.0. Всичко само 3G и движейки се, не на едно място, ако е от значение.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...