Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

От както съм с 7.1 на 5s, забелязвам че при отключване на телефона се започва едно постоянно въртене ( все едно зарежда приложение ) горе до показателя за Wi-Fi. Доста често го забелязвам да върти. Не е ясно какво зарежда. Няма джейл, няма приложения който да са в таск мениджъра, бекграунд апп е спрян, нямам фейсбук, само вибер работи. До сега не съм забелязвал толкова сериозно въртене. Вие забелязвате ли подобно нещо?

Като допълнение само да добавя, като пусна някое приложение и въртенето спира, но приложението си работи и зарежда нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От днес и аз съм отново в отбора с бяла 5-чка.На тоя етап 7.1 върви адски мазно на телефона,а пък с опцията да се позатъмнят иконите направо ми ce вдъхна надежда за iOS 7 като цяло :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да,тия изкрящи цветове ме докараха до вземането на HTC One,но след тоя ъпдейт и добавянето на тая "екстра",минах отново към "правата" вяра :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По въпроса с тетъринга,пробвах с карта на Мтел и нямаше проблем,функцията се активира и сработи.Върнах картата на Вива и греда,не става пак.

Моля които има проблем с теъринга на Виваком,да се обаждат на оператора и да пишат на страницата на оператора за да провокираме проблема и да му обърнат внимание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Че се бях притеснил...

п.п. И черно-бял да го направят няма да се местя, па ти за едни цветове.

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По въпроса с тетъринга,пробвах с карта на Мтел и нямаше проблем,функцията се активира и сработи.Върнах картата на Вива и греда,не става пак.

Моля които има проблем с теъринга на Виваком,да се обаждат на оператора и да пишат на страницата на оператора за да провокираме проблема и да му обърнат внимание.

Явно трябва да ти го подчертая: спести си разправиите с виваком. Проблемът НЕ ИДВА от тях, а от факта, че с идването на iOS 7, губиш тетъринг-а на операторите които не са официални дистрибутори на iPhone. Пиши на Епъл, не на виваком.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ок де след като аз имам проблем значи и Виваком имат проблем щото като не ги интересува да са с Еипал,хвърлям и картата и отивам при другите дето се разбират с Ябълката.

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Цитиране на последен пост е спам ;)

П.П. Въпрос на избор е операторът, но в случая ябълката е червива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

The Shaman беше прав.От Сидия е.

Lomski,благодаря най после махнах дразнещата икона.От OpenNotifier беше за вибрацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

губиш тетъринг-а на операторите които не са официални дистрибутори на iPhone. Пиши на Епъл, не на виваком.

Моят оператор не е официален и не съм загубил тетъринга.

Според мен виваком са си виновни и нека си оправят ла*ната. Щом като са смотан оператор в тях е вината, не в Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм на Виваком и нямам проблем с тетъринга. Както и други хора тук. Забелязвам, че двамата, които се оплакаха са с iPhone 4. Малко странно е наистина, но пък може при по-старите устройства нещата да са по-ограничени.

Пак казвам Виваком не изисква задължително въвеждане на име и парола, за да ползваш мобилния интернет, т.е. в общия случай тетъринга с техни СИМ карти не би трябвало да е проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако не бях с Nano SIM щях да тествам на iPhone 4, че ми е интересно дали ще го има и при мен проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е само с виваком или само четворки - Както е отбелязал Alxx по-нагоре, проблема е от iOS и явно засяга оператори, които нямат споразумение с Apple.В България това е вивакон.

Моята четворка има описаният проблем само с карта на вивакон, дори и да инсталирам допълнителен сертификат.

С други оператори работи перфектно, без да ресторвам или каквото и да било друго,

Въпреки, че зная, че проблема е от Apple, писах официално и на виваком, след отговор, ще съобщя тук тяхното становище.

В сайта на Apple/support , има оплаквания от доста клиенти, от всякакви оператори и телефони, не само четворки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Съжалявам, че се заяждам, но ти прочете ли нещо повече от последната страница? Явно не, затова пояснявам:

До тук, в този форум, са идентифицирани проблеми само при хора с iPhone 4 и оператор Виваком.

Това, което е "отбелязал Alxx по-нагоре" е казано доста по-рано и НЕ е проблем, а е нарочно направено от Apple да бъде така. НЕ "явно засяга...", а се отнася САМО за оператори, които нямат споразумения с Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Без коментар от мен!

Благодаря за заяждането

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

'Ора бре?! Не се дърляйте за глупости. Имаме проблем за решаване, не да си правим живота труден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Все пак ето официалното становище на Виваком, адресирано на официалното ми запитване:

"Здравейте,

Запознах се с Вашето запитване и бих желал да Ви информирам, че сме запознати с проблема, но отричаме услугата на VIVACOM да е причината. Hotspot зависи от конкретното устройство. Моля, забележете, че проблема е наличен и при много други оператори.

https://discussions....983517?tstart=0

http://smartnews.bg/...rsonal-hotspot/

Към настоящия момент не можем да съдействаме за премахването на проблем. Очаква се адекватна реакция от страна на Apple.

Благодаря Ви, че използвахте VIVAONLINE!

С Уважение,

Теодор

VIVACOM Обслужване на клиенти

Web site: www.vivacom.bg "

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мене е несериозно да се отговаря на официално зададен въпрос в официална кореспонденция с линкове за форуми,как мислите ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Поне показва, че някой си е направил труда да потърси причината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Следващата стъпка е да пишете на tcook@apple.com, вместо да плюете Виваком.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Все пак ето официалното становище на Виваком, адресирано на официалното ми запитване:

"Здравейте,

Запознах се с Вашето запитване и бих желал да Ви информирам, че сме запознати с проблема, но отричаме услугата на VIVACOM да е причината. Hotspot зависи от конкретното устройство. Моля, забележете, че проблема е наличен и при много други оператори...."

Верно ли тази глупост ти написаха от един оператор ?! Нямам думи, работниците им смотани, като оператора, не съм се излъгал.

Я го попитай що не се джейлва след 7.1, може и някой линк че от тук да ти сложи xD.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...