Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Имам проблем с нотификациите при смс-сите! Всичко е включено, но нямам нотификации. Всичко е тихо и като отворя месидж, 10 смс-а ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам проблем с нотификациите при смс-сите! Всичко е включено, но нямам нотификации. Всичко е тихо и като отворя месидж, 10 смс-а ?!

Това го имаше и при бета 1, евентуално .......... рестор ............. , ама................... знаеш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам проблем с нотификациите при смс-сите! Всичко е включено, но нямам нотификации. Всичко е тихо и като отворя месидж, 10 смс-а ?!

Имам същия проблем, но е-мейлите. Трябва да отворя "Mail", за да видя, че имам нови писма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвайте варианти с оф и он в нотификейшън центъра, както казах всичко работи добре на бета 5, само дето днеска забрлязах нещо странно- клип като отварям камерата от лок скрийна след което при преглед на клипа не се завърта на цял екран, трябва да изляза от камерата и трябва да вляза в снимки за да мога да го завъртя и гледам на цял екран? Странно!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Досега при заключен телефон получавах съобщение за получен е-mail. Сега не получавам, а навсякъде в настройките всичко е включено...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Симба, така си е това с камерата ;)

Нали не смяташ, че не съм си проверил настройките, не съм включвал и изключвал, рестартирал и т.н. преди да пиша ! Повтарям ги тези неща на хората всеки ден :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Симба, така си е това с камерата ;)

Нали не смяташ, че не съм си проверил настройките, не съм включвал и изключвал, рестартирал и т.н. преди да пиша ! Повтарям ги тези неща на хората всеки ден :)

Ама това с камерата е доста тъпо!

Не съм казал нищо, просто при мен няма проблем, тествах заради вас и всичко е ок при мен!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега, като получа е-маил, има звуков сигнал, но не показва нищо при заключен екран...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, това вече е до настройка в нотификейшън сентър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой има ли Bloodmasque да провери как движи играта с бета 5 или пък евентуално за по време на игри новата настройка за този контролен център оправя нещата.

Тази е играта https://itunes.apple.com/bg/app/bloodmasque/id663686291?mt=8

Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Извинявам се за офтопика ама мислех да тегля играта, яка ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Колко пъти да ти се каже, че последно мнение не се цитира!?

Да така е и при мен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Играта е забавна, ако някой пробва на iOS7 да каже две думи дали движи тъча коректно или трябва да се върти дисплеят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колко интересно се получи като пробвах да изляза от една игра направо с два клика на бутона uvy5a4yt.jpg9uqavepy.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Обърна ми кратината вертикално а не хоризонтално както би трябвало да е. И колега кое е отдавна да поясниш

Редактирано от cecur
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Обърна ми кратината вертикално а не хоризонтално както би трябвало да е. И колега кое е отдавна да поясниш

Играта ти ако е била вертикална така изкарва мултитскинга, иначе ако е хоризонтална мултитанскинга е също такъв!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...