Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Мерси чак сега го забелязах :) и от коя бета е така?

Редактирано от cecur
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, това вече е до настройка в нотификейшън сентър.

Всички настройки са направени, но няма резултат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Мерси чак сега го забелязах :) и от коя бета е така?

Мисля от 4, но не съм сигурен защото пробвах 1 и сега чак на 5 ъпдейтнъх, иначе бях на 6.1.3!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен от както ъпдейтнах до бета 5, поне 3-4 пъти на ден при опит да набера, респрингва. Днес дори само при отключване на локсрийна изхвърли на ябълката. Въпреки хард ресет и network ресет. Проблема с респринга си остава:( Някой с подобен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Никакъв проблем с респринг- 157 апс всичко ми е на включено, товаря яко и няма респринг нито лоу мемори 4с! Само дето някоИ приложения или игри от време на време си се спират сами, но това е нормално! :smile:

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

title.png

A software release life cycle is the sum of the stages of development and maturity for a piece of computer software: ranging from its initial development to its eventual release, and including updated versions of the released version to help improve software or fixbugs still present in the software.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колеги,все още не съм сложил Б5,написах по нагоре какъв ми е проблема,някой ще може ли да помогне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз лично харесвам шаренията.

Сега лятото всеки носи ярки цветове. ОС-а се връзва перфектно. Зимата пък по празниците всичко е накичено с лампички ОС-а пак ще се връзва. Поне за моето око 7 е много приятна. Иначе за другите, на които не им допада - всичко в прозрачни папки и едноцветен тапет, като колегата, постнал слрийншота по-горе.

По темата приятно се изненадах като видях ъпдейта след като се върнах от почивка. А го очаквах утре. За сега няма забило приложение и всичко работи прекрасно. С бета 4 в новия очастък на магистралата губеше често сигнал, докато другите телефони не. Сега с бета 5 не мога да коментирам. Бързо мазно ... Типично за iOS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Анимациите в weather.app ми пълнят душата. Облаците се движат,дъжда вали...:

5ejevemy.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само при мен ли не излиза опцията за рестор от iCloud при инсталиране на 7?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

uzy6abu9.jpg

И тук се движат,и дъжда вали когато го има....и с паралакс:) Aero в AppStore срещу 1.80лв.;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

на Iphone 4 анимациите в weather няма да ги има а?

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Що да ги няма,на Б2 като бях си ги имаше ;) обаче съм с 4S.

П.С След като оставя телефона в recovery mode (dfu) имам опцията само за restore,нямам тази за ъпдейт :( послушах колегата по горе и промених текст.файл hosts,но отново iTunes не ми позволява да ъпдейтна.

Редактирано от wabbittPG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Твоите постове почват да лъхат на спам - демонстрираш мощна липса на елементарни познания и няма да се учиш точно в тази тема! Да те питам само: къде си се юрнал да слагаш бета в такъв случай?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колега принципът е "опит грешка" но наистина не е за тази тема да се учи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"Опит - грешка", когато имаш представа какво правиш. Иначе после в още 10 теми се пише "... не тръгва", "стой на ябълка" или каквото и да било друго. Не трябва да се занимават с бета версии хора, който нямат основни познания за понятията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Както и да е сигорно човека разбра ,а сега по темата някой беше споменал че днеска ще излиза друга бета .

Редактирано от cecur
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По график днес трябваше бета 5 да излезе. Ама нали излезе по рано та не е ясно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е нали миналата седмица излезе последната бета? Принципно на около 2 седмици ги обновяват, не мисля, че днес ще излезе новата. Иначе на 11 септември ще представят 5s/6, а може би от 1 октомври ще тръгне по магазините, та има време..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не мисля ,че след 6 дни ще пуснат нова бета (макар , че и на мен ми се иска) ,ама нищо не се знае до последно. :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...