Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

При мен Сири си работи доста бързо и при "студен старт".

Нещо, което ме дразни е, че когато набирам някой ми излиза неговата снимка за около 1 сек. и след тва става черен екрана.

Друго нещо в браузера са махнали бутона с .com и за да се появи трябва да се задържа точката, което на практика обесмисля функцията му за по-бързо писане. Разбирам, че са сляли сърча и url полето, но си бях свикнал с предишното и тва леко ме дразни.

При вас има ли звук при отключване, защото при мен има само при заключване, обратното не .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, имам айфон 4с заключен който до сега ползвах с ios 7, дадох му да върне фабрични настройки и не мога да го активирам, иска ми регистрация като разработчик. Телефона ми е с Gevey Ultra S. Можете ли да ми дадете съвети как да го подкарам?

Редактирано от emujl4y
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като свалиш на 6.1.3 и чакаш кротко до официалната версия на 7.

Или сваляш на 6.1.3 и ъпдейтваш до 7 бета 6 с shift+update в iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Незнам дали някой забелязва, но откакто съм с бета 6 нямам нито едно губене на обхват, където и да е. На места където преди съм губил сега всичко е ок!

Sent from my iPhone(IOS 7 beta 6) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен проблема с изпускането на безжичния през няколко мин. се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък забелязах че след като не ползвам телефона за неопределено време,след това Wi-Fi се бъгясва много пъти докато не направя рестарт на телефона.Друг странен проблем имам само в Twitter,там странно защо трябва да натисна много силно даден бутон за да отида на дадено място (Home,Mentions etc) просто не заработва тъча веднага,а трябва доста по силно да се докосне,а този проблем го нямам абсолютно никъде освен в Twitter.Като се абстрахирам от тези бъгове/проблеми смея да твърдя че iOS 7 се държи много много добре на 4S и според мен ще бъде още по добре след като излезе официалната версия по късно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма нужда да натискаш силно! Просто е нужно само да задържиш пръст! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вчера за първи път от първите бети насам, телефона ми направи респринг. И то без да съм му правил нищо, беше заключен и тръгнах да го пускам и веднага се показа белия екран с ябълката.. Мисля, че не направи рестарт, понеже само няколко секунди стоя на белия фон и се показа локскрийна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен вчера на два пъти загуби обхват, явно проблема все още не е напълно фикснат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това с иконите на iPad 3 се оправя, като спреш отворените приложения в мултитаскинг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Викторе, много в сравнение с? Пък и теб като обикновен юзър, какво те бърка колко време ще си тъкмят бетите, след като по правило ти ще ползваш готовия продукт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Иконите на айпад се оправят и като смениш ориентацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това да се оплакваш от бета версия е малко несериозно.

Оплакванията,които вероятно ще ги има ще да се намират в последващата тема за официалната версия.

Иначе тук-група ентусиазирани user-и си обсъждаме проблемите в бетите...

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всеки може да се оплаква-но както казах,от бета версия е много несериозено...ясно е като бял ден,че ще има бъгове....

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Иконите на айпад се оправят и като смениш ориентацията.

Не мисля да си сменям ориентацията само заради едни икони. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прегледах набързо мненията, но не открих нищо за моя проблем, а той се изразя в това, че ми изписва, че устройството не е регистрирано в developer program и съответно activation error. Устройството, на което се опитвам да стартира бетата е iPad 3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А как инсталира бетата?

С Restore или Shift + Update?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А как инсталира бетата?

С Restore или Shift + Update?

С Shift + Update. Всичко се инсталира, докато не стигна до началните стъпки за настройване на iPad-а.

Редактирано от andro89
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не си го активирал като хората. Връщай обратно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е ли време да излиза нова бета? От 2 седмици нищо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз се надявам днес да ни изненадат. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз се надявам днес да ни изненадат. :smile:

Да те изненада Тим Кук? :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...