Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

До преди няколко дена нямах проблем с обхвата, но сега когато го хвана с лява ръка и го стисна и чертичките падат до две понякога и до една, някой с подобен проблем на бета 6?

Sent from my iPhone(IOS 7 beta 6) using Tapatalk Pro!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е стига де сериозно питам! Сменях микрофона и затова питам, да не би да съм разместил нещо!

Sent from my iPhone(IOS 7 beta 6) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Здравейте,

Използвам iOS7 от beta 4 насам и не мога да открия опцията при заключен екран след два бързи клика на home-бутона да се включва music player или друг app. Предположения?

еdit: знам, че в control centre има опция да се включи музиката, просто въпроса ми е дали самата функция е премахната в iOS7?

Tази опция я няма вече.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Е стига де сериозно питам! Сменях микрофона и затова питам, да не би да съм разместил нещо!

Sent from my iPhone(IOS 7 beta 6) using Tapatalk Pro!

Нямам ядове с бетата аз,поне по отношение на обхвата.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Симо, въпросът ти намирисва на "кой ми ср@ в гащите". Аз съм с бета на два телефона и няма такова нещо. Даже смея да твърдя, че досега не съм имал толкова добър сигнал - за разлика от 6.х.х, само веднъж съм имал заглъхване на разговор докато е пуснато 3г. Виж каква си я свършил около ламелата която натиска буксата на батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е ли време за GM, евентуално останаха 8 дни до събитието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, те още не са обявили дата на събитието. Ако утре не го обявят, може да не е на 10-ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам 6-7 приложения за ъпдейти не мога да ги ъпдейтна. Стои си така вече 3-ти ден. Това е от телефона, с автоматичен, без автоматичен...

До сега всичко си беше наред. Не е от интернета, пробвах на 2 различни рутера и от оператора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен ъп-ва, само ако оставя от сетингс/стор на автоматично. После си стоят в списъка и не се махат :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Забелязах следния бъг - когато добавя от Safari сайт на Home Screen и след това опитам да го отворя, просто не зарежда нищо и стои на бял екран с черна лента отгоре. Моля някой да потвърди, доста ми е полезно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бъг е, но на телефона ти. Аз нямам подобен проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря много за бързия отговор, ще пробвам рестарт, рестор и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега проверих, нищо не мога да сваля от AppStore. За проба изтрих google maps, която имаше ъпдейт и я пуснах да се тегли, но нъцки. Пробвах и апп, който не съм имал, същото. Стои на екрана по тъмна и пише уейтинг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

и при мен нищо не тръгва, може би правят нещо или имат проблем. Може и нова бета да излиза днеска, не се знае - знае ли се. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз направих проба точно сега и свалям без проблеми а нета ми е под всякаква критика!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бъгави сте, пичове. Аз теглих влц за проба. Замръзна ми хоум скрийна на първа страница, а отдолу мести точката :) Със спотлайт отворих влц и като затворих ме заведе на другата. Бета дръгел :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това със замръзналия хоум и при мен се получава след всеки разговор или набиране на номер. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това означава ли, че ъпдейта за новата iOS ще се появи на телефоните ни точно на 10ти или по-късно ?

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

O, ужас! Каква е тая истерия с тия бети, официални версии, GM-и, ъпдейти?! Ма дали на 9, дали на 10 или 11?! Като дойде тогава. Все едно иначе ще може да направите нещо..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вероятно ще се появи още на 10-ти, но поради натовареността на сървърите ще може да се инсталира нормално на 11-ти. Въпрос на малко търпение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...