Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0
Да има за какво да се говори във форума...че голяма сухотия това лято :)

Чакам новини от джейл отбора аз;)От Кук а дано,ама надали;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да те изненада Тим Кук? :tooth:

Да ме изненада с няколко милиона, ей така за спорта. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iчакай милиони :))))

Sent from my iPhone(IOS 7 beta 6) using Tapatalk Pro!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Най-много да те изненада с кожената антена :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не, ще ни изненадат с нови по-високи цени за новия iPhone ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е ли време да излиза нова бета? От 2 седмици нищо :smile:

То след 13 дни излиза официалната версия, така че надали ще има още една бета до тогава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днеска имам усещане за бета 7!

Sent from my iPhone(IOS 7 beta 6) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има време за още 2 бети и GM , предишния път излезе GM и след 2 дни официалната версия ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да идва вече, че само ви чета коментарите и ви завиждам.:) Да сменя най накрая това 5.1.1 :D

Редактирано от iMarto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Да идва вече, че само ви чета коментарите и ви завиждам.:) Да сменя най накрая това 5.1.1 :D

Чакаме с нетърпение нещо,което другите смартфони имат от години;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В случай, че iOS7 движи добре или по-добре от iOS6, в момента няма друг смарт или несмартфон, който да притежава дори само една малка част от функциите или опциите на iOS7, както желаеш го наричай. А за всичко, което може iOS7 и дума да не става, конкуренцията ще трябва да догонва няколко години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Поне клипа изгледа ли,или говориш наизуст?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вярно е!Може да изтриете постовете!Каквато ОС пуснат-такава;)После ще моделираме;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много или малко пускат от Епъл, факт е, че финалните версии работят добре и рядко има похлъцвания. На мен това ми е достатъчно при избора на ОС. Което не ми стига, си го допълвам. Здравей сидиа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Поне клипа изгледа ли,или говориш наизуст?

Два пъти, вторият път до 5.10 минута, когато този многознайко взе да си говори със звездите, че контрол центъра бил разбираш ли от Android, което не е вярно. С две думи глупав клип, но ако иска някой да му вярва, негов си проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защо му се връзвате толкова? Редовно гледам клипчета на пича и въпросния клип не помня кога гледах, но го гледах два пъти. Първия път се ядосах и не бях въобще съгласен с него, но втория път... реално, той дава обективно мнение, кои от новите функции наподобяват функции, вече съществуващи на другите платформи. И да, някои неща ги казва по един такъв начин, не се е разровил малко по-дълбоко, за да види, че нещата в iOS 7 си идват от Apple, но все пак не казва, че Apple копират от другите.

И както колегата се изказа "Много или малко пускат от Епъл, факт е, че финалните версии работят добре и рядко има похлъцвания." докато iOS продължава да е най-стабилната мобилна платформа, има разнообразни и ексклузивни приложения (които вървят като писани от Apple) не ме интересува колко иновативни са другите. Същото се отнася и до хардуера, докато правят iPhone идръжлив и с части, които покриват минималните изисквания на OS и apps, не ме интересува, че гнусмас имат в телефоните си N на брой ядра.

Редактирано от kike09
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Качих си iOS 7 и аз, харесва ми като цяло, но защо не иска да ми запазва паролите в safari ?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Както си рових из приложения и т.н от контрол центъра ми изчезна индикатора за звук следователно не мога да слушам нито музика,нито какъвто и да е било звук от айфона.Опитах чрез ресет на настройките,хард ребуут,но не помогна.Някой ако може да помогне :/jeqyta3u.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам има ли връзка със звукът ти, но нямаше ли един проблем с библиотеката за тези, които минават от бета 5 на 6 или нещо подобно!? Да не би от това да се е бъгнало, ако въобще твоят случай е подобен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен ми се наложи да рестартирам телефона и след това заби на ябълката. Седя така поне 5 мин, докато търсих решение във форума и изведнъж сам реши да се включи. Много странно, при вас правило ли е така при рестарт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...