Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Тцъ. 18-ти, не се надявайте по - рано. Отделно, аз самият бих изчакал няколко дни, да мине зорът, че знаете какво става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Въздържах се от коментари по тези "iOS 7 Beta" , поне до като не ги ползвам известно време за да си направя сам заключенията.

Истината според мен е че тези бети са в пъти по-добри от доста официални firmware -и ,да не говорим че от 4.3.3 на горе все си е едно горе-долу.

Има иновативнос,която всички искахме, има неща като SBS Settings от Cydia -вече вградени в самото OS.

Вкараха защита от DFU restore - при крадените телефони, което си е голям ++++++++++++

Сменена е визията на самата OS

Не съм губил обхват при смяна от 2G-на 3G и обратно -както при 6.0 до 6.1.3-реването е голямо

Батерията се държи доста добре - при това е бета

Спокойно мога да кажа че това OS много ми допада - и е много стабилно.

п.п Да се надяваме че след 10 -ще ни изненадат с нещо което до сега не сме виждали или ползвали :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Винаги има изненада, но рядко е видима за всички ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Apple ъпдейтна някои приложения, така че може би бета тестването е към привършване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен от вчера не може нищо да се ъпдейтне или сваля през App store. Странно е, че проблема се забелязва само при някои телефони, при други всичко си е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам дали някой е споменал вече, но проблема със замръзналия спрингборд се оправя с пускане на мултитаскинг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да при мен няма проблем пробвах със сваляне на нови приложения 2-3 снощи а сега гледам са се ъпдейтнали сами няколко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Кои приложения са ъпдейтнали?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Закачих към компа и всичко си дойде на мястото. Ъпдейтнаха си се всички 7 приложения. Пробвах даже тегли нови.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Deja Vu;)Първо бети-мети,после GM ,после незнам си какво....сега други притеснения започват:))))Джейл и т.н:)Добре,че съм гърмян заек:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Кои приложения са ъпдейтнали?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Епълските.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе...едно време още бетите "чупехме".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз последно щях да правя джейл за да си изчистя lock screen. След iOS 7 не виждам лично смисъл за джейл и т.н. ( евентуално за Control center да го подобря )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всички знаем,че това което е в Cydia,няма как да си го купиш за 50-100$ от Apple!Но и това е спор без край:)Аз лично си правя телефона удобен и толкоз!Казвал съм и преди:Купуваш си Ферари с ограничение в скоростта на 60 км/ч;)Няма как да стане:)А и в Cydia съм инвестирал доста $,ама с голям кеф;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Напоследък почна да ми се бъгва иконката на календара. Сега и на Photos незнайно защо излиза по-тъмна. Някой с подобен проблем?

post-5071-0-05218400-1378327506_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мен ми писна от джейлове вече...

Мисля, че със седмицата и новия айфон 5s, си струва човек да хвърли едно 50$-100$ за приложения и да не мисли повече за "хакове".

Аз лично играя само птиците и тетрис и използвам това дистанционно за мака дето е скъпото ( Rowmote).

Джейлва се само заради пиратски софт? Излагаш се, страшно!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Напоследък почна да ми се бъгва иконката на календара. Сега и на Photos незнайно защо излиза по-тъмна. Някой с подобен проблем?

post-5071-0-05218400-1378327506_thumb.pn

Отдавна го има това с тъмните икони при мен и всеки път при различна....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Напоследък почна да ми се бъгва иконката на календара. Сега и на Photos незнайно защо излиза по-тъмна. Някой с подобен проблем?

post-5071-0-05218400-1378327506_thumb.pn

При мен същото се случва с иконата на календара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Другото, което ми се случва с иконата на календара, е да показва икона на някое друго произволно приложение. Ето тук примерно:

post-5071-0-01817700-1378365246_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Напоследък почна да ми се бъгва иконката на календара. Сега и на Photos незнайно защо излиза по-тъмна. Някой с подобен проблем?

post-5071-0-05218400-1378327506_thumb.pn

Отдавна го има това с тъмните икони при мен и всеки път при различна....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен не съществува нито един от посочените проблеми с иконите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Другото, което ми се случва с иконата на календара, е да показва икона на някое друго произволно приложение.

Това да го разбирам ли, че в iOS7 са ни приготвили тайна опция за смяна на иконите !? Ха дано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...