Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TaiG Untethered Jailbreak за iOS 8.0 - 8.1.2/8.1.3 - 8.4


Grievous

Recommended Posts

Някой случайно да има проблеми със сидия на 8.4 ? Джейлнах айпад 3 , на повечето неща, които се опитам да инсталирам от сидия ми дава, че не може да локализира пакета?

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интернетът ти хълца. Дай рефреш от средния таб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Опитвам да джейлна iPad 3 iOS 8.4 с TaiG v2.3.0 но стига до 20% и постоянно се рестартира и така не продължава джейла....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

TaiG v2.3.1

  • Операционна система - Windows
  • Версия № v2.3.1
  • iOS Версия - 8.1.3-8.4

Download Link & SHA1 - SHA1: 60F50A8154F9AFE58E551474D3F1C94D32BE97B1

Mirror - MEGA

Забележка

1. v2.3.1 е с интегрирана последната берсия на Cydia - 1.1.20.

2. v2.3.1 е бета!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 8.3 джейл и не ми излиза ъпдейт на Cydia?

Edit: Не мога да добавям никакви репота от 1 седмица, а гледам, че с новия ъпдейт са го оправили?

Редактирано от davidabg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо странно се получава.

Имам неприет един разговор а ми показва в баджа 7?!?

Вчера пък ъпдейтнах сидия и след респринг ми дойдоха нотификации за имейли...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При ме се получи същото тази сутрин. Появиха ми се нотификации за два неприети разговора от преди 261 дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забавно :)

А между другото, часовника пак не е верен. Поста не съм го писал в 03 часа...

3 часа назад е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега отново се появиха нотификации за неприети разговори и като отворих последните си обаждания се бяха появили обаждания от 12/6/15 година?! Полудя системата:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 пъти ресторвах и джейлвах и се появяваше и при мен това с неприетите обаждания няколк пъти и след това изчезваше, също ми зареждаше в листа с повиквания такива от преди 1 месец и другото е ,че всички WiFi мрежи които съм ползвал преди рестора , бяха запаметени и нямаше нужда от вкарване на парола :yikes: , не знам дали няма нещо общо с icloud backup цялата история...

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 пъти ресторвах и джейлвах и се появяваше и при мен това с неприетите обаждания няколк пъти и след това изчезваше, също ми зареждаше в листа с повиквания такива от преди 1 месец и другото е ,че всички WiFi мрежи които съм ползвал преди рестора , бяха запаметени и нямаше нужда от вкарване на парола :yikes: , не знам дали няма нещо общо с icloud backup цялата история...

И при мен беше така, след като джейлнах оставих телефона на леглото и след малко гледам лок скриина ми пълен с пропуснати обаждания. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Връщайте бекъп-и още...

Аз съм с 8.3 джейл и не ми излиза ъпдейт на Cydia?

Edit: Не мога да добавям никакви репота от 1 седмица, а гледам, че с новия ъпдейт са го оправили?

Дефинирай "не мога"? Какво показва като опиташ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мнoгo честo ми се случва, Сидия да крашва, кoгатo разглеждам някoе прилoжение. Някoй друг с тoзи прoблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дефинирай "не мога"? Какво показва като опиташ?

Зарежда до някъде и запецва...С приложенията нямам проблем, теглят се, ъпдейтват се, всичко е точно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Cydia 1.1.22

Trivial Sources Had No Packages

Users who upgraded to Cydia 1.1.21 reported that all “trivial” APT sources they had added via Cydia (which are the vast majority of third-party sources used by normal users :/) did not show any packages. Frowny pants :(. Fixed?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен много досадно крашват доста често приложения от апстор при пускането им. Отварям нещо - веднага краш. От втория път винаги се отваря. Мислех да не е нещо свързано с недостиг на рам, но нямам накачулени теми и много добавки. Някой да има представа от какво може да е?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Memory management-ът е омазан от сидиа 1.1.8 насам. Като излезе джейлът за 8.3, сидиа бачкаше на страх, а после нещо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено Сидия е по-бавна и спича!

Sent from my iPhone 5!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...