Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TaiG Untethered Jailbreak за iOS 8.0 - 8.1.2/8.1.3 - 8.4


Grievous

Recommended Posts

Този блог няма нищо общо с пангу или който и да е разработчик/хакер. Повечето, които имат в адреса си името на инструмента са такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези pangu8.com са някакви нагли крадци. Даже са им изкопирали (що годе) главната страница на pangu.io.

Блога, който няма нищо общо с истинския екип на Pangu го използват, за да индексират по-добре от pangu.io

Всеки да стои далеч от този pangu8.com, няма да се учудя да има и вируси в някои от техните файлове ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем от известно време насам. Интересно ми е дали на някой друг му се е случвало и дали е свързано с някой туйк.

Става въпрос за това, че всеки път когато получа нотификация от Инстаграм, дисплея ми светва и изкарва съобщение (по средата на дисплея в бяла рамка и бутон Cancel), че иска TouchID верификация.

Лошото е, че не изгасва след няколко секунди, а стои така светнат постоянно. Така става само с Инстаграм, при други уведомления всичко е наред.. Нямам туикове пряко свързани с него. Имам само VirtualHomе (ползва Touch ID) от месеци, но този проблем се появи наскоро..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Jailbreak 8.4.1

Днес попаднах на това:

Някой има ли желание да експериментира?

Редактирано от Bodlio
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скаааам! Аре научете веднъж достоверните източници!

http://www.taig.com/en/

Да виждаш нещо тук?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

момци има ли смисъл да чакам джейл за 8.4.1 или да скачам на 9.0.1 и там да си чaкам :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 5-ца си стой където си...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли джейл за 8.4.1 или направо ще мъчат на 9?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как очакваш да знаем със сигурност?! Какъв е смисъла да правят за 8.4.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мога ли да отключа iPad 2 заключен с "Find my iPhone"?

Устройството със сигурност не е крадено, но човекът е забравил да изключи "Find my iPhone" преди да го ресне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

 Извинявам се ,че вдигам темата от прахта, но имам едно питане, колкото и лаишко да звучи. От почти 11м съм с ios 8.4 с jailbreak от Taig. От известно време може би месец или малко повече , батерията започна да пада доста по-бързо и започнаха едни рестарти на спрингборда, отделно всички приложения започнаха да се отварят доста по-бавно и се чудя ако го кача до последната Ios ( ясно ,че ще загубя джейла ) дали stand by  на батерията ще се подобри или просто си заминава , на 312 цикъла е !?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9.3.1 и батерията не си говорят много добре!Като добавим и експериментите на мобилните оператори с тези нови честоти...Не бих се лишил от джейла

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спорен момент е това с батерията. Моята прескочи 500 цикъла и е на 91% здраве. По-скоро разкарай субстрата и боклуците с него, после направи тест със софтуер за здравето й - примерно в iAdministrator има такава функция. Друг вариант е да ползваш Cydia Impactor, за да не ресторваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях забравил, за cydia impactor , ще го пробвам!

А това е за батерията от iAdministrator

489b2fbe84f807f4010a44ed51a8940d.jpg

С импактора може ли да се обърка нещо и да трябва да ъпдейтна до 9.3.1 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не,но можеш да видиш циклите с iBackupbot или coconut battery през PC/MAC.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или с battery life (зелена иконка). Преди с джейл точно нея ползвах от сидия. От скоро я има и в апп стора.

22c04e7f6522c09c3b5fa94f328b38fd.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...