Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TaiG Untethered Jailbreak за iOS 8.0 - 8.1.2/8.1.3 - 8.4


Grievous

Recommended Posts

С windows 10 съм инсталирал съм последната версия на iTunes и нещо се обърка кара ме отново да инсталирам iTunes сякаш го нямам на компа с 32 bit система съм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А на 8.4 - 8.4.1 има ли програма или репо чрез което телефона сам да си преценява според обхвата кога да е на 3Г или на Е?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той като си прецени и спира 3Г-то:))))Поради липса на такова;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама това не е ли само на 7.х.х. Четох по- нагоре че на 8 не е така.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Питам защото колеги от форума се оплакваха от това, че бързо им заминавали мегабайтите на максимална скорост. И когато отидеш в генерал сетингс там изрично си има отметка за LTE 3G E. Това за 8 иначе на 7 знам че е така.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се чудя за 8.4.1, че съм на 8.1 нещо си и ми е забил в Safe Mode...

https://www.youtube.com/results?search_query=8.4.1+jailbreak

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Питам защото колеги от форума се оплакваха от това, че бързо им заминавали мегабайтите на максимална скорост. И когато отидеш в генерал сетингс там изрично си има отметка за LTE 3G E. Това за 8 иначе на 7 знам че е така.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от vassil_gamzoff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мтел и вива имам нет. На петицата вивакомсикте байти изчезват много по-бързо, от мтелските. Това от телефона ли е....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гриша ей за това ти говоря

471f61ddbb505946ed047d0337841f56.jpg.

Като изрично му покажеш на какво да бъде пример на 3Г и обхвата е супер и отидеш някъде в балкана където няма много добър обхват няма ще прехвърли ли на 2Г?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Избираш си конкретното и с него си караш докато не го промениш ти ръчно. Точно за това питам за туик, който да накара телефона сам да преценява какво да е LTE, 3G,2G. Или да е като на ios 7 Cellular data да е или ON или OFF.

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С опциите, които си показал по-горе позволяваш на телефона да използва 3G, LTE и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Василе, я обясни на нас невежите, за какво точно искаш да ти послужи този "туийк"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ем той си е обеснил, предполагам както каза за балкана, има предвид като телефона мине на място с по-нисък обхват автоматично да мине на 2G, но това мисля че си е дефолтското поведение ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това поведение зависи от оператора - най-вече от синхронизацията на 3g с 2g ,което постоянно се доискусурва ;)

Той говори за това ,че примерно сигнала на 3Г му е доста слаб над -110 dbm примерно -да го хвърли на 2г да пусне 3Г-то -няма как от оператора е .

Някои устройства прехвърлят по -бързо -други по-бавно.

Например -няма да цитирам оператори -но при някои марки - това го прави постоянно ,тестовия Pocket - прави дропове ,чак след дроп прехвърля на 2г :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех че говори за покритието :( -аз съм се заблудил явно :( - Sorry

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мисля за това, което писа Гогата, затова го питах изрично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За покритието става въпрос. Правилно си разбрал. На батчеда когато беше на 8,3 го взех да го разгледам менюто кое къде се намира, че някой са на различни от тези на 7.х.х.. Когато моя беше на Е неговия си беше на 3Г. А сме на едно и също място и телефоните са един до друг. За това питам туик, който да кара телефона според обхвата да се прехвърля сам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ауто 3Г от сидиа, ама не е концерт по желание. Ако няма свободни канали на 3г, пак ще си на едж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...