Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Фотоконкурс Книгата на България във Facebook


mupo

Recommended Posts

  • Отговори 164
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • mupo

    19

  • The Shaman

    9

  • Grievous

    5

  • tonygti

    5

Невероятни сте, много се радвам, че във форума има и потребители, на които може да разчита човек - въпреки, че са малко :) но малкото са достатъчни. Мислех си, че след моята интервенция, ще има по-голям напредък, но явно съм се лъгал. От 1385 потребителя посетили тази тема, са гласували само ....%., 150-гласа. Благодаря Ви за което . . . . ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сашо, всички са невероятни прав си, но не знам теб как да те определя ;) Друг като теб няма! :)

Всички сте страхотни, нямате представа как се радваме и в същото време учудени с cvetty, че толкова хора ни подкрепиха и дори карат приятелите и познатите си да гласуват за нас. И всичко това го правите без дори да сме си стискали ръката. Нямам думи, невероятни сте! Благодаря ви приятели!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

+1 добавихме...

Едит: + още 1

Редактирано от algor
Добавяне на цифричка...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

+1

Миро, огромна част от познанията ми относно iPod touch и iPhone съм получил благодарение на подробните ти обяснения, в този и стария форум.

Винаги съм насреща.Благодаря.

Стискам палци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро имаш и от мен подкрепата , винаги си бил готов да помогнеш! Глас и от мен...!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина сте страхотни! Имаме толкова много гласове, благодарение на вас и вашата подкрепа.И както каза mupo, наистина сме учудени колко много непознати хора ни помагат, за да спечелим конкурса. Имате едно огромно БЛАГОДАРЯ от мен и него! :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Zayko да не се покрива само с 2 гласа, да действа от всичките си самоличности ! :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислех си, че след моята интервенция, ще има по-голям напредък, но явно съм се лъгал. От 1385 потребителя посетили тази тема, са гласували само ....%., 150-гласа. Благодаря Ви за което . . . . ....

Мисля, че е нормално темата да бъде преглеждата многократно повече от дадените гласове. Аз примерно гласувах още в самото начало, а от тогава съм преглеждал темата поне 10 пъти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как челните бре. Гоним първо място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Благодаря ви от името на cvetty и от мое, трогнати сме!

Виждам, че някои са гласували за почти всички снимки в албума.

Трябва да натиснете бутона "Харесва ми" ("Like"), САМО на четирите снимки към които съм дал линкове, а не на всички в албума!

Ако сте натиснали по погрешка и на други снимки, то може да се върнете на тях и да натиснете бутона "Не ми харесва" ("Unlike") и така да махнете гласа си.

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Страхотна инициатива и аз дадох своите гласове за Миро и Цвети! Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

+ 2...

Едит: и още един глас добавихме, значи общо 3 са гласували...

Едит2: и още един...

Общо 4 до тук.

Едит3: аааааа не...добавяме още един глас...

общо са пет до тук...

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...