Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Фотоконкурс Книгата на България във Facebook


mupo

Recommended Posts

  • Отговори 164
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • mupo

    19

  • The Shaman

    9

  • Grievous

    5

  • tonygti

    5

Благодарим ви страшно много, без вас нямаше в момента да сме с 90 гласа над най-близките ни конкуренти, а и сме сигурни, че преднината ще нарасне чрез вашата подкрепа. Благодарим ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш моя глас+гласовете на най близките приятели който имам в фейса:pink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един глас от мен и за четирите снимки! Браво за снимките и ви желая Успех!

ПС: Радвам се, че има хора които ценят родината си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и аз това се чудих, дали да си го възстановя за да гласувам, но ако го закрием след това, не знам дали няма да ни отпаднат гласовете, затова ще помоля колегата mupo да каже до кога точно имаме право да гласуваме, за да направя тази сложна манипулация в последния момент и да трупна и аз мойте 4 гласа :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Благодарим ви за гласовете и че сте толкова загрижени колкото и самите нас!

Крайния срок за гласуване е 31.03.2010г., така че имате много време, за да гласувате, а конкурентите ни да ни настигнат и задминат :D

Ето и малко статистика:

Нашите снимки са на 1, 2, 3 и 4-та позиция със съответно 236, 227, 226 и 225 гласа, следвани са от снимки със следния брой гласове: 144, 121, 113, 107

Да спомена, че конкурсите от предните два месеца са спечелени от снимки със следния брой гласове:

Първия конкурс (първи месец):

1-во място: 667 гласа

2-ро място: 329 гласа

Втория конкурс (втори месец):

1-во място: 375 гласа

2-ро място: 269 гласа

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще си навия алармата да ви адна 4 гласа в клюкарника на 30-ти :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми в календара въвеждаш "mupo facebook" и му задаваш аларма да се пусне в деня на събитието :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имате подкрепа и от мен,само дето за "Альоша" не съм много съгласен.На север от Пловдив има толкова градове-паметници.Карлово,Калофер,Клисура,Сопот,Панагюрище,Копривщица. На юг Асенов.крепост,Кръстова гора,Нареченски бани,Чудните мостове и прочие.И само в Пловдивско,а "Альошата" не ми се вписва.Нищо лично съфорумци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ние си го харесваме и не смятам, че не отговаря на темата :) Някои от примерите които си дал обаче не отговарят на нея :) а на това което пишеш вече е отговорено в темата

naidenoff , мисля все е съгласен с това което си написал, но ще си позволя да ти отговоря, макар и да мисля, че отговора ми няма да те задоволи. ;)

[*] Темата на конкурса за този месец е "ПАМЕТНИЦИ И МОНУМЕНТИ - СИМВОЛИ НА БЪЛГАРСКАТА ПРИЗНАТЕЛНОСТ". В това число влизат и паметниците на Съветската армия.

[*] Решихме да участваме в конкурса без специално да сме правили снимки за него, а се разровихме за снимки които вече сме направили и удовлетворяват условията.

[*] Не е задължително да гласувате за четирите снимки. Достатъчно е една от тях да е на челните позиции, но тъй като гласовете ви може да се разделят между четирите и да не се натрупат на една затова дадох и четирите снимки и ви моля да гласувате и за четирите. В този ред на мисли, който мисли като naidenoff може да гласува само за паметника на Васил Левски в гр. Левски, но не и за другите три снимки или изобщо да не гласуват, това си е ваш избор, който уважавам въпреки да не ми харесва. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие продължавайте да си го харесвате "Альошата",нищо лично.Не искам да създавам някакъв спор за нищо,аз подкрепих с гласуване тяхното начинание и мисля ,че на вместо укор трябва да се благодари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма за какво да ти благодаря и не виждам да те укорявам в поста си. Просто ти обясних защо Альоша. Peace:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...