Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Фотоконкурс Книгата на България във Facebook


mupo

Recommended Posts

  • Отговори 164
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • mupo

    19

  • The Shaman

    9

  • Grievous

    5

  • tonygti

    5

Благодарим ви, страхотни сте. :clap: Засега всичко върви по план и разликата между нас и другите е 99 гласа, а вие знаете кой е виновника за това. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Макар да съм съгласен с naidenoff подкрепих и 4-те снимки заради каузата.

Ако има нужда от още винаги може да накараме и приятелите си в facebook да гласуват :)

Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се откажем от помощта на приятелите ви във Facebook, тъй като сега виждам, че снимка добавена на 15 март вече има 183 гласа...само с 84 гласа по-малко от нас, но с това темпо ще ни изяде както куци пиле домат. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам скрит коз за финала.;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе то може да ви пратим в космоса веднага ама не ми се рискува на ваш гръб ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече разликата е 74 гласа, дали не правят шменти капели :)

Ние за сега се въздържаме от чийтове, сигурни сме че вашата помощ ще е достатъчна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо чудно и да правят. Шанса да ги барнат обаче е голям... Ако кажеш да търсим варианти :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия или лъжат, или са от някоя секта biggrin.gif. Провеждам ответна кампания за по още няколко гласа на снимка и от моите приятели по света.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дадох своя глас. Искренно се надявам да спечелите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим ви!

Разликата в момента се върти около 70 гласа, което се надявам да е достатъчно за оставащите 9 дни :sad:

Отново ви моля да се въздържате от чийтове, врътки, задни вратички и т.н. за трупане на гласове, че и без тях някои "кифли" се изказват неподготвени в коментарите под една от снимките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не зная, но този с тая снимка нещо почва да ме съмнява. За отрицателно време събра доста гласове, а за последните 3-4 минути натрупа над 5 гласа и сега е само с 44 гласа зад нас. Каквото ще да става, но ние няма да мамим и без това пуснахме снимките на шега и без вас не бихме стигнали до тук. Благодарим ви за което!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нафлуудих лични на приятелите ми дано има някъв eфект ;)

Редактирано от sprame
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес вече ще ни задминат. В момента водим само с 9 гласа.

Отдавна няма смисъл да се гласува за четирите снимки, достатъчно е само за първата снимка паметника на Васил Левски - гр. Левски

За тези които се чудят, коя е снимката която ни настигна и ще ни задмине ->Звук и Светлина - Велико Търново

За мен това не е нито паметник, нито монумент и се чудя защо изобщо е допуснат в конкурса „ПАМЕТНИЦИ И МОНУМЕНТИ - СИМВОЛИ НА БЪЛГАРСКАТА ПРИЗНАТЕЛНОСТ” :think:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами то всички подобни конкурси с гласуване по форуми и фейсшит са мошеническа работа. Това не са конкурси за най-добро едикаквоси, а са конкурси кой има най-много познати, приятели и почитатели в интернет пространството.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...