Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Инсталиране на windows


vassil_gamzoff

Въпрос

Здравейте!

Извинявайте ако има такава тема. Имам въпрос относно това как се инсталира уиндоус на мак бук про?

Питам защото за момента ми е необходимо. Ще се радвам на отзовали те се .

П.С. Пробвах но ми даде някакви грешки.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0
Публикувано (редактирано)

Изтеглил съм windows 7 ultimate SP 1 x64 EN. И него го слагам в буут програмата.

А за създаване на буут бърка ли се какъв е уина ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от vassil_gamzoff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямам идея...

Create a Bootable Windows USB from a OS X to work on a PC

Пробвай?

Поправка, първо изгледай клипа, в който има решение за липсващата опция "create..." в бууткамп:

Човекът доста ясно обяснява къде и какво се пипа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз предния път като бутах там и се наложи за правя реккавъри. Но нищо пак ще опитам пък ако омажа пак рекавъри и така. Пък утре ще пробвам с външно ДВД.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Специално към колегата @kiler4o - просто нямах възможност да снимам какво ми излиза. Ако и ти си на мойто място и ти ще се блъскаш и ще си кажеш "какво още ще трябва да направя, за да се получи" нищо лично. Това ми излиза когато преправя файла като на видеото 128c198cfab7fa8adb59cb4965690771.jpg. Това ми излиза след като върна оригиналния файл 8ad8bf46295d93d84fab1ec6b9204ee6.jpg, а това е след като съм сложил буут флаш c9a81456901b4be23f2e1781aadb3580.jpg.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Видеото е под Маунтийн лайън, може под Йоземити да не става. Утре ще си поиграя с моя лаптоп, да видя колко ще го ос*ра и ще пиша. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, както предположих, ще е по-тегаво заради двд-то :/ Ако ти се занимава, пробвай линка, който ти бях постнал - малко повече играчка е, но изглежда доста подобно на това, което бях правил навремето и работеше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Средната отметка ли? Ако е тя него съм го свалял почти всеки път като се пробвам. А аз друга " беля" направих. От Disk Utiliti направих разделение на диска и като пуснах boot camp ми излезе Remove windows, мисли и ми изкара че неможе да направи операцията. Връщам се в disk utiliti и странното е, че имам сиво място което не ми е активно и немога да го изтрия(присвоя към общия размер) не ми активен бутона за изтриване. Когато стартирам асистента ми изписва че няма свободно място. Това как се оправя?

П. С Сигурно вече ви е писнало от мен. :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Стартираш от рикавъри, "закърпваш" дисковете с ютилити и после пипаш дялове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Това с утилити го правя ама какво точно се прави там по- различно от ОС

fc48f49d4012d1363b1e0e26531078cd.jpg

Ей това ми излиза.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от vassil_gamzoff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Цъкни First Aid, repair disk и repair permissions. После направи същото с работния дял. След това ще можеш да си разпънеш работния дял до максимума(ако приемем, че хдд е здрав и проблемът не е другаде).

Дял за уиндоус се заделя САМО с бутткамп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Дообре. Защото гледам цъкам като индианец .

Благодаря за бързия отговор.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от vassil_gamzoff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Смъкни си един OSX tutorial и чети. Бързо ще се научиш. Аз някъде имах Tips and tricks за Сноу лео и Маверикс, ако искаш ще ти ги метна някъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Да ти кажа има светлина в тунела.

Живот и здраве да стане ще кажа как съм си решил проблема. Обаче с буут двд - направата му виждам малко зор.

Относно типс и трикс на Л.С не може ли да ги метнеш?

Sent from my iPhone using Tapatalk

А как да изпека буут ДВД , защото се измъчих. Развалих вече 2 ДВД?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от vassil_gamzoff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С диск ютилити, с Roxio Toast...много са. Или ползвай комп с боза за запис.

Ето ти архив, с двете които имам. С едната почнах сериозните неща навремето, а другата е за Маверикс, но и двете ще ти свършат работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А на диск ютилити трябва ли да се отметне някъде че е боот, че не виждам такава.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре. Стартирам Disk Utility отгоре от файл нов избор на имидж файл посочвам там където ми е уина запиши и готово.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не избираш нов образ, а директно цъкаш бърн и посочваш бозата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@vassil_gamzoff

Според този скрийншот не можем да разберем на каква скорост си опитал да запишеш диска. Да предположим, че си се опитал на ниска скорост и си избрал точния формат на диска (CD/DVD), опитай с ресетиране на pram.

При буутване задържи 4 бутони едновременно command, option, p, r, все докато не чуеш 3 пъти звука на включване на мака.

След това опитай отново да запишеш диска. Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Параметър рам няма нужда да ресетва - по-скоро образът е изтеглен с грешки и не минава хашчек-а или устройството за запис не е със съвсем чиста оптика.

Василе, в бъдеще вместо да снимаш с телефона, направи скрийншот - натискаш cmd+shift+3 за цял екран или cmd+shift+4 и посочваш частта от екрана, която те интересува. Снимката се появява на десктопа и обикновенно е под 2мб, т.е. вместо по шеринг сайтове, можеш директно да я сложиш като прикачен файл във форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...