Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iBlueNova a.k.a. iBluetooth


opaa

Recommended Posts

С Nokia 5000 няма никакви проблеми. С лаптоп HP също. Трябва да преборя и един SE 880, но като цяло бива. По-добра е от предната iBluetooth, с която без проблеми се връзвах със SE но пък работеше когато си поиска. Тази далеч по-стабилна и надеждна ми изглежда. Остава и да я ползвам за нещо... Впечатлението ми от коментарите и тестванията е, че отново нямаме пълнофункционален software за Bluetooth модула съвместим с повечето модели чипове и версии на протокола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубавото на iBluenova е че ако си си купил iBluetooth,лиценза важи и за iBluenova....вкарваш и-мейла си и си регистриран :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам има ли възможност когато се приемат музика и видео да се запаметяват направо там където им е мястото? На снимките го направих, но на другите не мога да го намеря?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

gasho, от такива като теб които задават едни и същи въпроси темата стана 11 страници. Сега вземи ги прочети колкото и да те мързи и да се извиняваш, че нямаш време и си оправи профила според правилата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ни е вече честита новата версия с поправките за 2G. :))) Вече и ние сме модерни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iBlueNova 2.0.1.deb

Свали

Само дето пак не сработва с 2G...

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз теглих ibluenova до сега пробвах с DeLL laptop и Samsung телефона; аз мога да праштам но не мога да получавам file-a как мога да оправя този проблем ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Срам–потребител от август! Моментално оправи профила и се научи да пишеш грамотно и четеш в темите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък работи. Пратих и получих от Nokia 2730.

EDIT: Успях да пратя файл на iPhone 3G FW 3.1.2, но 3G-то не ме открива за да ми прати.

Редактирано от borisb
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ Sladichuk® Не че съм спец, ама забелязвам, че borisb е с 3.1.3.. Дали няма нещо общо?

Между другото iBlueNova 2.0.1 си пращам безпроблемно и получавам от Nokia E51, SE k700i, SE k800i, SE k810i

Редактирано от Lamer
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е хубаво де - има ли разлика от 2.0.0, ако ДА каква? ...

Ъпдейта се очакваше заради проблемите с 2G, но виждам, че хората казват, че проблемите остават. Друга новост не се очакваше а и не откривам.

- Отстранен проблем, който се появява при iPhone 2G

- Фиксиран проблем с Windows 7 (сега е в състояние да изпраща и получава файлове)

- Разрешен е проблема с непълното изпращане на файлове

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък пробвах с една обикновена нокия( не и знам номера) и не ми се получи и в двете посоки, но с lg arena(km900), пратих снимка, песен .. и получих всичко. Същата рАабота като iBluetooth - работи когато си иска. Единствената разлика е, че може да се опитваш вече и песни и клипчета да пращаш. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма проблеми с 2G<-->3GS приема-предава. Но както писах по-горе проблема с Nokia E65 си остава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се оправи (преинсталирах RoqyBT). 3G-то също се оправи като разкарах iBluetooth, преинсталирах iBlueNova и рестарт. Но забелязах нещо странно (между 2G и 3G): ако направя трансфер в едната посока трябва да рестартирам приложението и тогава да правя в другата посока. Иначе дава грешка и след това iBlueNova (на 3G-то) не се изключва и включва коректно (трябва да се kill-не процеса и respring).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен преди изобщо не работеше-нито ме откриваха,нито аз откривах.С 2.0.1 се държи прилично.Пращам и получавам с 3G,Nokia N95 и някакъв S.E. На мен лично ми харесва много повече от iBluetooth

P.S. Работи с деинсталиран iBluetooth...

Редактирано от NoGood
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След инсталирането на iBlueNova2.0 рестартирах устройството, отворих Сидия и телефонът угасна. Стартирах наново и всичко си беше наред. Пробвах изпращане/получаване м/у 3Gs и iMac и работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера я качих на АйПод-а и я тествах с телефона(нокиа 6303), изпращам без проблем музика и снимки, но при получаване забива, пейр с компютъра също не успях да направя или пък да получа файл от него.

Редактирано от roll2puff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трансфер 3GS -> 2G - 125-130 кб/с

Трансфер 2G -> 3GS - 90 кб/с

Трансфер Nokia 6300 <-> 3GS - 100 кб/с

Трансфер 3GS -> Samsung(някъв touch screen модел) - 65 кб/с . Като го правих този забравих да направя и обратния вариант, но като цяло при всички опити нямаше никакви проблеми, освен че ако оставиш iPhone-a да "заспи" трансфера се прекъсва, което не се случва при другите телефони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера го сложих сефте...на 2G просто лети, никакво забиване и праща/приема без отказ от каквото и да е. Само малко бавно намира нови устройства, които не са в списъка.

П.П. Сложих 2.0.1 от xsellize.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много потребители недоволстват, че името iBlueNova не им е по вкус и предпочитат то да си остане iBluetooth. Има решение и за това.

Свали

Файла поставяте в Applications/iBlueNova

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А странно ли е ако това, което казваш не го намирам в /var/mobile/Applications/iBlueNova, а в /var/stash/Applications.pwn/iBlueNova ?

И името не се промени, както и програмката вече не стартира.

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anton, къде го видя това var/mobile бре човек. И как при мен стана от първия път а при теб не. Че и работи.

Премахнах инфото щом не можете да се справите сами и оставих готовия файл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Малко помощ? След като инсталирах iBlueNova 2.0.1.deb по този начин 1. /var/root/Media/Cydia/AutoInstall

2.Копирате .deb файловете в папка /AutoInstall рестартирах телефона после respring и никъде не се появи иконка iBlueNova?

Редактирано от beby78
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понякога се налага рестарт повече от веднъж. Ако не стане–отново Autoinstall.Друг вариант е да провериш при скритите икони. А най–лесно е да инсталираш през Cydia, като не се спрравяш по друг начин... ;)

И си оправи профила! Няма 3GS с FW 3.0!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...