Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iBlueNova a.k.a. iBluetooth


opaa

Recommended Posts

Проверих при BossPref - HideIcons няма такава иконка, а през iFunBox качих както по-горе описах най-новата версия май си я качила Ти. Проверих после в Autoinstall няма го този .deb филе значи го е инсталирало. Ама няма никъде иконка. Не променям профила защото е така 3GS с 3.0 firmware от края на август си го кракнах сам след като го закупих от Глобул, не виждам смисъл да го ъпдейтвам.

P.S. От Cydia през search oткрих iBlueNova 2.0.1 инсталирах си я тази 15 дневната версия и си работи безпроблемно. А кракнатата версия не бачка. Къде бъркам? Давам му нов source "http://xsellize.com" където си направих и регистрация през Компа ама на iPhone не открива такъв източник, малко Помощ, Моля.

Редактирано от beby78
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Караш ме да се повтарям– по някога се налага рестарт и респринг по няколко пъти, преди се появи иконата. Ако не стане– отново инсталация през Autoinstall; а и сигурен ли си, че преди това си инсталирал всички depends, има ги в архива, дето съм го давала....

Edit: Сега виждам, че пълен архив за iBlueNova не съм давала... За първи път ли качваш блутуут приложение?Ако случайно нямаш инсталиран Mobilesubstrate 0.9.3005-1, сложи първо него, виж за деб в темата за базови приложения.

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едит след отговор, да не говорим от мод, е забранен!!!

Преди да качваш отново каквото и да е било повторно (не ъпдейт), първо деинсталирай предходното. Провери ли първо дали го има в Packages в Cydia дали го има вече инсталнато през Autoinstall? Първо през Сydia деинсталирай, и след я това качи .И се научи да ползваш търсачката и четеш всичко намерено по даден проблем, преди да пишеш, защото дори соурса на xseliize не си научил кой е – cydia.xsellize.com, да не говорим, че кракната я има и в beYouriPhone, и Sinful също...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам инсталирана Mobilesubstrate деинсталирах демо версията която свалих от Cydia и РАБОТЕШЕ (само,че нали 15 дни остатък). Отново сложих твоя файл .deb в AutoInstall и после през BossPref намери иконката след още веднъж рестарт и респринг. Отварям програмката отивам на about и виждам че е кракнатата твоя версия давам му Enable-On и Visible - On отивам на Device discovery и като му Refresh горе дясно не се получава нищо. Въобще не се опитва да търси устройства. А както по-горе писах демо версията си откри от раз Nokia N82 и безпроблемно си пуснах сдвупосочно две снимки безпроблемно.

P.S. Мерси за помощта. Оправих се дръпнах я от repo.beyouriphone.com и стана .

Редактирано от beby78
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А случайно да виждаш таб Settings, и да се сетиш, че първо трябва да оправиш настройките, вкл. и Security, където да си поиграеш експериментирайки коя ти е погрешно зададена?....Спирам вече, че оакахме темата с уроци по елементарна теория на...., и ще трябва да ми плащш вредни, че се въздържам да не се ядосвам днес... ;)

Едит: Този отговор е на поста ти преди едита ти, че си се справил...

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем: докато пращам нещо и телефона се заключи трансфера забива. Някой да има подобен проблем или да знае причината?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

работи ли на Ipod Touch 2G s FW 3.1.2. и ако може да ми кажете само през Cydiaта ли се инсталира или трябва да влизам с WinSCP и да му ровичкам из файловете за да я запиша?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами поразгледай цялата тема и ще ти се изяснят нещата. Как очакваш да разбереш само от последната страница?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иска си човекът разцветка адекватна на аватара....

PS. Не, всъщност е рецидивист, и плаче за БАН – след 5 драстични нарушения все още отказва да стане наясно с правилата, и търси някой да му прислужва и го дундурка, щото него си го мързи!

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,

Днес инсталирах на 2 ipoda 2G i Blue Nova и всичко беше както трябва , но не мога да получавам от телефон и забива?Мога да изпращам , но не приемам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е град ,а е село!Какви рестарти,какви почиствания?Ако беше прочел поне малко от поста ми щеше да е добре!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Нокиа си пращам идеално , но при една моторола , когато ипраща на мен , изпраща се до 10-15% и спира , а когато аз й изпращам се изпраща супер. Това нещо може ли да се оправи , защото бях видял по-напред в темата , че и на други хора им е ставало така ? iBlueNova го изтеглих от ClubIphone repo. Пак е същата като на xSellize.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качената в темата за базови приложения в.2.0.1 е от сорса на beyouriphone, и е каракната от Kenshin.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя скромен опит: с версията 2.0.1 от beyouriphone, пращах без проблем на HP iPaq, но не искаше да получава по никакъв начин. На форумската среща, колегата bombastyk опита да ми изпрати от неговия айфон и тръгна веднага. Оттогава работи със всякакви телефони и много рядко забива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

инсталирах си иблуенова и като ми изпратиха един клип, не мога да намеря каде е да го отворя, съвети?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да :

1.Да се просветиш в правилата, които си излъгал при регването, че си чел и се задължаваш да спазваш!

2.Като следствие от 1– да си изясниш начина, по който следва да процедираш тук, преди да си позволиш да задръстваш темите с малоумни, че и неграмотно написани въпроси.

3.Като следствие от 2 – да се научиш как да боравиш с приложение, включително–непознато, и как да разучиш настройките и функциите му!

Следващ подобен пост от твоя страна ще бъде възприет като покана за лична среща.

Но няма да ти хареса, повярвай...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре изчетох цялата тема, аз явно щом съм питал не съм намерил, какво ти пречи като да ми кажеш вместо да ги правиш тези глупусти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очевидно – освен, че ти липсва нужното количество нещо сиво да осмислиш какво вече ти се каза по отношение на поведението и тона, не достига да разбереш и какво ти се каза къде да погледнеш в самото приложение– нещо дето му се вика "Settings" (настройки), където – ооооо, виж ти: може пък да откриеш (топлата вода), къде файловете се съхраняват дефолтно, което пък можеш да промениш по свой вкус...

Много внимавай с тона занапред!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Ами има го защо да не го ползва :razz: Пробвай да добавиш това репо http://clubifone.org/repo/ в Cydia. Намери iBluetooth и няма да се налага да заменяш нищо, няма да задаваш и права. Исталираш и ползваш. Пробвай да видим така дали ще стане. А може и наистина да се окаже, че няма решение.

Това репо каде се въвежда,в Sources ли.Ако е там,пробвах но не стана?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, аз си купих лиценз за iBlueNova и нямам проблеми с никакви устройства при получаване/пращане. Евентуално проблемите ви може да идват от кракването на app-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще може ли др линк по първия варянт защото ми пише (You have reached the download limit for free-users. Would you like more?)

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И новите – научете се да пипате и търсачката... Ще се изненадате какво има в "Базови приложения"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Програмата върви ли на iOS 4.0 , защото аз съм я инсталирал , но при включване веднага крашва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо не. Тези, които казаха че им върви, си внушават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...