Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iBlueNova a.k.a. iBluetooth


opaa

Recommended Posts

Забелязвам, че доста често се губи връзката към кракнатото приложение от деб файла. Също така доста често му изчезва бутона за видимост... Чесно казано не работи супер нормално...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още вчера я пробвах trial-версията, сега я изтеглих от репото на BeYouriPhone и работи безотказно - изпращане, получаване. Само че не поддържа authentication - демек ако другото устройство иска парола(код), за да се свържат - нъцки. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кak да не работи при мен работи , мойта нокия ми поиска код за да добави аипфона въведох 0000 и айпфона го поиска и се свързаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приемам поправката, въпреки че пробвах на 3 устройства, те си казват паролата, обаче iPhone-а - никаква реакция.. Явно грешката е в моя телевизор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

chris4o може да не е в твоя телевизор , просто при мене някакси стана .

p.s. The-Shaman верно ли бе , аз забелязах , че държи нисък обхват на блутута към нокиата , но нямам под ръка друг iphone да пробвам и с него .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам и аз друг iPhone под ръка да пробвам. А иначе скорост на изпращане към друг тел. - 40KB/s, на приемане от друг тел. - 100KB/s..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво казва и самият автор:

  • Found the bug that causes iphones 2g not to work. Now fixing compatibility with other devices... about 17 hours ago

  • Намерих бъг, който пречи на работата на iPhone 2G. Оправям съвместимостта с други устройства...

http://twitter.com/ibluenova

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз към NOKIЯ 3110 изпращах със 130кб/с с почти пълен индикатор за силата на сигнала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На нокиите винаги се е пращало бързо и с други телефони съм го забелязал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брей... Как го засече това с предимно 3GS-ите...

btw В репото на xSellize я върнаха още вчера...

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен не ще с един SE880i. Ко ли не правих... Все Transfer Failed от iPhone към SE, а в обратната посока пък иска някаква парола на iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с "0000" естествено, че съм го пробвал но Сонито реве че е грешна, то каквато и да му напиша реве. А с iBluetooth не съм имал никакви проблеми на 3.0. Не че ще го ползвам този шит ама карай... Просто не обичам "нещо" да не ми работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземете пишете думите както си трябва, а не транскрипцията им с български букви. Едно, че ако човек тръгне да търси с търсачката нищо няма да намери и втори, че е мъка да се прочетат така.

Давам пример:

блутут - bluetooth

айфон - iPhone

фирмуеър - firmware

джейлбрейк - jailbreak

буутром - bootrom

бейзбанд - baseband

уиндоус - windows

айблутут - iBluetooth

айблунова - iBlueNova

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@delmondo, пробвай с 1234 за пас. Иначе при мен и при 3G и 3GS не сработва. Както по между им така и с друг телефон. Изпратих в самото начало няколко файла успешно и до там. Сега пробвах и с едно BlackBerry, същата работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам кой знае какво накичено. Сега сложих отметка да търси постоянно да видим дали ще се получи, понеже виждам, че основния ми проблем е загубата на връзката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз я пробвах няма проблем. Когато инсталирайте гледайте какво се инсталира, пише си преди да потвърдиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, с лаптопа ми работи! Довечера продължавам да тествам с GSM-и.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споделям опит: на 3GS/16GB/3.1.2 върви без проблем iBlueNova 2.0.0 (xSellize). Макс. скорост 105 КБ/с. Безпроблемно "сдвояване" с NOKIA (без значение коя).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 13 мнения на тази страница, 6 са твои. Аз лично не виждам едно смислено, освен "мда, и при мен е така". Хайде стига вече. Ако имаш проблем питам, ама да ми цапаш така, няма да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам проблем и незнам защо? С Nokia 5310 няма проблем с предаване и приемане, обаче с Nokia E65 от нея приемам, но не мога да пратя нищо. Виждам я, но когато и дам да се върже и до там, пробвах и пароли да им сложа пак нестава.

Редактирано от bombastyk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...