Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iBlueNova a.k.a. iBluetooth


opaa

Recommended Posts

Добър вечер имам въпрос защо ме изхвърля от bluetootha секи път кат тръгна да правя нещо . Кажете моля ви? мерси предварително. 5 пъти съм преинсталирам нито веднъш не съм приел или испратил фаил защото изхвърля :Wink:(((

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочети внимателно предния ми пост. За разнообразие прочети цялата тема, за да се информираш сам за проблемите относно кракнатото приложение iBluetooth. Евентуално можеш да опиташ да си го закупиш от MeDevil, и като не тръгне- да му пишеш мейл. Пак заповядай! :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да видях Хем 10 пъти съм го чел, и не разбирам при Всеки е някво друго, поне могат да пращат аз нищо не мога само влизам, тръгвам да пращам и ме изхвърля :Wink:((

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитал съм 87643219649287 пъти, докато не стана. Различни сорсове, различни .deb файлове; накрая стана. Рецепта как точно ще стане със сигурност никой няма. Четеш, събираш познания от прочетеното, и споделяш ти самия какво си постигнал.

И си оправи правописа, по дяволите! :twisted:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде, аз черпя:iBluetooth3.0.deb(cracked by Genuisan)

[download:pq88d02f]http://4storing.com/hd6sab/b9f6133e8c17024a2dd218e11f5c2bb3.html[/download:pq88d02f]

За да изпреваря следващия въпрос, прочети следната тема:

viewtopic.php?f=7&t=63&start=0&hilit=%D0%BA%D0%B0%D0%BA+%D0%B4%D0%B0+%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слънчице, вече получи deb файл, инсталирай го, и спри да спамиш, какво общо пък има сега Referrer във xsellize, вземи се малко в ръце.Разбрах вече, че не си българче и трудно се справяш с езика, ама вече ти казах да прочетеш правилата, а ти пак.....

Всичко си има граници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Искам да попитам как мога да изпратя песен (не рингтон)от моя телефон на друг,всъщност къде ми се намират песните качени на телефона?Доста търсих из папките,но не мога да си ги намеря.

Благодаря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря ALXX супер бърза помощ!

А да те попитам ,има ли възможност да се преименуват по някакъв начин(т.е. да не са F1,F2,F3 и т.н.) за да знам коя песен изпращам или поне да мога да ги прослушвам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да ги преименуваш, но дотам с разпознаването от iPod приложението. То си ги търси с тези имена.

А колкото до прослушването става с iFile.

;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Т.е. трябва да налучквам докато не уцеля песента ли ?

Ако е така малко тъпо за програмата.

Все пак благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмката си е о.к. Теслата е от iTunes и iPod.app. Вариант - свали dTunes от сидиа, качвай си музиката там(като във всеки друг mp3 player), и съответно когато искаш да пратиш нещо ще го виждаш с истинското заглавие.dTunes работи като iPod-a, само че нищо не преименува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, не "в", а чрез! ;) Да! dTunes-a просвирва файловете в тела директно от файловата с-ма. Няма да има значение къде са, нито за iBluetooth; нито за dTunes!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Това ми е първия пост във форума,не ми се искаше точно така да започна,на както и да е:-)

Имам iPhone 3G,unlocked and jailed via ultrasn0w,firm 3.0.1

Прочетох всички страници и пробвах да сложа програмата от xsellize и от едно испанско репо :-),което The Shaman беше дал на 10-та страница,но програмата ме изхвърля,след като цъкна на Активити или след като намери друг телефон и започне пращането. Просто ме изхвърля! Изобщо IBluetooth готов ли е за 3.0.1? Прогвах и трети начин-чрез SSH да сложа кракната iBluetooth3.0.deb(cracked by Genuisan) в съответните папки като dob. файл,но там пък после не ще да ми се респрингне телефона. Като дам респринг и все едно нищо не натискам в BossPrefs. Файла,който сложих не съм го махал-да не би и това да е проблем?

Имам и въпрос,свързан със Скайп,който също не бачка,но него в друга тема и след като си оправя блутуута. :-)

Мерси предварително!

Edit

!!!ГОТОВО!!! :-)

Първо изтрих всичко,което бях свалил в предишните опити

->после добавих xsellize репото http://apt.xsellize.com/User-pass/

->регнах се във форума им http://www.xsellize.com/register.php

->името и паролата от регистрацията въвеждате съответно за User и Pass разделени с тере

->рестарт и респринг на телефона

->отворих програмата и цъкнах на малкото i бутонче долу в дясно и от там си въведох имейла,който ползвах,за да се регна във форума

->Get Licenze Key и това е

Mога да потвърдя,че работи със SonyEricsson W910i

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а аз имам следния въпрос:

Разбрах че през dTunes мога да слушам мп3 формат песни, изпратени от други телефони?

Как трябва да стане това, че да си ги слушам прес Дтунеса ?

Защото dTunesa ми показва само песните, които сам ги изтеглил през сафарито, но не и тези който са ми ги пращали ? Да не би още при приемането на песен (когато ми я изпращат) да има специална папка за запаметяване ? :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да има такава и тя е:

var/mobile/Libray/Downloads, по този начин се виждат от dTunes, а в самата програма може да си ги сортираш по папки създадени от теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При 3GS не работи, няма как да я подкараш.

Това наистина ли е така?

Няма да е лошо да се спомене в първия пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хюстън Имаме проблем .... Когато се опитам да пратя някой фаил от iPhona към к800(инжекцион) :mrgreen: стига до "Моля изчакайте да се примането да се потвърди от другата страна " (поне аз така си го превеждам ) и оп ме дропва на ЛокСркийнчето ко прайм ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...