Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iBlueNova a.k.a. iBluetooth


opaa

Recommended Posts

искам да пратя рингтон от айфона но немога да намеря кадеса сейфани в коя папка.благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма никакви проблеми ,Club iFone-iBluetooth3.0 ,всичко върви пращам и получавам без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май на 3GS не сработва, инсталирах го и от Clubifone и от xSellize но все ми дава Error при старта. Респринг, рестарт и не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен неискаше да приема,но след рестор се оправи.Сега приема но сам от по-новите телефони

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, хора, къде се даваше да се съхрани снимка, когато я получаваш чрез iBluetooth-a..? В Private / var... a после..? Пробвах къде ли не и нещо не мога да се сетя.. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По дефолт е в var/Media/Downloads. Идеята е просто да запомниш къде са,за да ги копнеш после в комп-а :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май на 3GS не сработва, инсталирах го и от Clubifone и от xSellize но все ми дава Error при старта. Респринг, рестарт и не става.

Махаш я > рестартираш > слагаш едно безплатно от Апликейшън стор > слагаш iBluetooth > рестартираш и тръгва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитах, не става. Благодаря все пак за съвета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имам следния проблем искам да пратя мелодия но немога да я намеря влизам в var/stash/rington и я няма а като вляза в настройки рингто и мие в custom и мога да си я задам като мелодия каде да я тарся

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

изчетох цялата тема разбрах каде се намират рингтоновете при мен са в var/mobile/itunes-control. Но парво никой не е писал каде трябва да ги сейвам когато ми пратят мп3 такаче да мога да ги слушам и другото е каде да ги сейфам и как да ги кача на копа зада мога да ги преобразувам в м4р формат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По дефолт е в var/Media/Downloads. Идеята е просто да запомниш къде са,за да ги копнеш после в комп-а :)

Чети бе,пич. Иначе за да прослушаш какво са ти пратили - ползвай iFile от cydia, има вграден плеър & преглед на изображения и документи. Също така можеш да свалиш dTunes от cydia- това е като вградения плеър който обаче просвирва музиката директно от файловата с-ма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, ако обаче от настройки на ibluetooth-a си задал save photos in library(default), то няма да са там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Може ли един въпрос :) Преди време си бях инсталилирал iBluetooth от Cydia, постоянно ми крашваше и реших да го махна. Тези дни ми потрябва и реших пак да си го сложа и го инсталирах от репото на Sinfuliphone, но не ми излезе икона. Пуснах търсачката пак неможа да го открие след това влязох в iFunbox и там вече открих папка с инсталацията. Моля ви кажете ми как да го стартирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли един въпрос :lol: Преди време си бях инсталилирал iBluetooth от Cydia, постоянно ми крашваше и реших да го махна. Тези дни ми потрябва и реших пак да си го сложа и го инсталирах от репото на Sinfuliphone, но не ми излезе икона. Пуснах търсачката пак неможа да го открие след това влязох в iFunbox и там вече открих папка с инсталацията. Моля ви кажете ми как да го стартирам.

Деинсталирай го и го инсталирай пак от репото на xsellize (кракната е) и няма да имаш проблеми :) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...