Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iBlueNova a.k.a. iBluetooth


opaa

Recommended Posts

да

днеска дори го направих по начина със слагане на файла който е описан

рестартирах и ок на другия ден го тествах виждат ме ... и като ми пратят нещо

казва че отказвам

трябва ли да изтрия наличния вече файл без ibluetoth ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета опитвам се да сваля iBluetooth през сорса на clubifone но като тръгна да го свалям стига до някъде и ми изписва следния надпис: /var/cache/apt/archives/com.clubifone.ibluetooth_1.7_ipn oneos_arm.deb

trying to overwrite

/Applications/iBluetooth.app/Activatio nView.nib.

which is also in package com.medevil.ibluetooth

Не мога да разбера какво трябва да направя , ако може помогнете. Благодаря .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отвори с ifunbox, влез в Applications и изтрий iBluetooth.app; защото съдейки по поста ти, вече имаш такава папка от друг сорс. После опитай отново. Ако питаш мен- опитай от apt.xsellize.com/user-pass. Там е излекувана, и е актуалната версия 1.08.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи бях я изстрил от iFunbox-а и се опитах да я кача и от xsellize,но пак същият надпис.Накрая я изстрих от

Cydia/Manage/Package/iBluetooth качих я тогава от xsellize и така вече стана.Не знам дали така е най- правилно но сега вече имам iBluetooth.

Благодаря ти Alxx за отзивчивоста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Sharman, качих си приложението от този сорс, който си дал. Инсталира го без проблем, след това рестартирам телефона, от "Settings" активирам Блутуута, после пускам самия софтуер. Нали така? Обаче изпраща, но не може да получи снимка.. Нещо изпускам ли..? Благодаря предварително за отговорите. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оф..който не чете е така.. :) Оправих се. В "Settings" иконката ( горе в дясно) трябваше да дам "Visible" и се оправи.. :) Праща се снимка и се получава. А...хора, да питам още нещо - пратих си един .wav файл - да го ползвам за рингтон, получава го, сейфва го, но после не мога да го намеря за да го ползвам.. Някакви идеи..?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оф..който не чете е така.. :) Оправих се. В "Settings" иконката ( горе в дясно) трябваше да дам "Visible" и се оправи.. :) Праща се снимка и се получава. А...хора, да питам още нещо - пратих си един .wav файл - да го ползвам за рингтон, получава го, сейфва го, но после не мога да го намеря за да го ползвам.. Някакви идеи..?

Значи за рингтона трябва да е формат .m4rРъководства има описано как става качването им без компюрър.А за програмата iBluetooth -пускай само нея!Този от Settings не го пипай :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Имам проблем с iBluetooth не мога да го намеря в cydia .. направих си рег в exsellaze аднах сорса, но пак нищо не стана изкара ми някаква грешка и до там. Някакви идеи ?

И другият ми проблем е с качването на мп3 на телефна пробвах с iFunBox .. качих ги реснах тела и всичко беше 6 бяхя си там, но след 2рия рес всичко изчезна. Благодаря на отзовалите се !!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По първия въпрос незнам защо се е получило така, колкото до mp3-ките би трябвало да знаеш че засега единственния начин да ги метнеш в телефона е iTunes. Другият начин е dTunes, сваляш си програмката от Cydia и буташ песните с iFunBox в var/Mobile/Library/Downloads и си ги слушаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем.Тъй-като съм нов в необятния свят на Appel или по-точно сферата на iPhone искам да попитам следното нещо.Инсталирах си iBluetooth от Cydia без да погледна във форума как става(голяма грешка между другото) и съответно програмата не може да се стартира.Та,въпросът ми е следния:Как мога да изтрия сегашното приложение на iBluetooth,което не се стартира,за да мога да го преинсталирам наново.Ако някой може да ми помогне ще му бъда много благодарен.Поздрави на всички Apple маниаци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Миро,Голям пич си.Благодаря и така също за бързия отговор.Проблема вече е решен.Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но когато се опитам да адна сорс в Cydia ми изкарва грешка 404 :idea: Написах в търсачката iBluetooth и се появи инсталирах го, но отново проблем .. при опит за стартиране на приложението ми казва, че не може да бъде отворено. Телефона ми е с firm 2.2.1 modem 2.30.03. Моля помогнете къде греша .. много искам това приложение :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махни го като първо.Инсталирай сорса apt.xsellize.com/user-pass(регистрирай се с компютъра във форума xsellize.com и замести user-pass с твоите данни).След инсталацията направи рестарт, и в cydia ще откриеш iBluetooth "излекуван". Пробвай този вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

нов работещ iBluetooth за OS 3.0 дали се е появил, защото кракнатия който имам сега от "clubifone"-сорса в Cydia на OS 3.0 не работи и изхвърля програмата когато сенднеш файл!

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Направо ми се изчаква чаканката.Но нямаме избор,трябва да изчакаме добрите момчета да поработят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От MeDevil не съм чул абсолютно нищо, а пък тези от iBluetoothProject продължават да се правят на интересни и едва ли ще ни зарадват с нещо..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...