Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iBlueNova a.k.a. iBluetooth


opaa

Recommended Posts

Деинсталирай го и го инсталирай пак от репото на xsellize (кракната е) и няма да имаш проблеми

Направих го и пак е същото - няма икона и търсачката не го открива, но като го закача към iFunbox има папка с това име. Явно ще карам без bluetooth :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

!!!!!!!!!!!!!!

Може ли малко повече инфо за телефонът ти?С какво е jailbreaknat?Ако ти е важен bluetooth направи един рестор с чист Firmware и след това jailbreak с redsn0w .Успех :) !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

firo,влез в settings/general/restrictions и включи/изключи веднъж(enable/disable). Би трябвало иконата да се появи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се, че не започвам с тъп въпрос, но все пак:

Може ли да се ползва iPhone с Bluetooth слушалка която не е специално за iPhone ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

firo,влез в settings/general/restrictions и включи/изключи веднъж(enable/disable). Би трябвало иконата да се появи.

Да, наистина стана появи се иконката и даже тръгна. Благодаря ти, но се получи един фал, имам папка Games, където си слагах игрите, сега всички са на вън и в папката пак ги има. Защо така? И от двете икони се старти играта без значения коя. Какво да направя пак да си ги сложа в папката (не че не са там, просто да ги махна от springboard-a).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

> Може ли да се ползва iPhone с Bluetooth слушалка която не е специално за iPhone ?

Може.

Потвържавам. Без проблеми се свърза с Jabra BT135.

Предполагам, че щеше да стане и без джейлбрейкване, но кой да чете вместо да слуша разни "легенди".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От една година ползвам Plantronics Voyager 520 и си работи без проблем. Моделът може да бъде свързан с 2 телефона едновременно. Много удобна джаджа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

firo,влез в settings/general/restrictions и включи/изключи веднъж(enable/disable). Би трябвало иконата да се появи.

Да, наистина стана появи се иконката и даже тръгна. Благодаря ти, но се получи един фал, имам папка Games, където си слагах игрите, сега всички са на вън и в папката пак ги има. Защо така? И от двете икони се старти играта без значения коя. Какво да направя пак да си ги сложа в папката (не че не са там, просто да ги махна от springboard-a).

Не е фал,споко. Върни си ги обратно в Games, и ще се махнат от спринга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да подкарам програмата на 3GS 16GB , като стартирам програмата ми казва , че има грешка и да рестартирам програмата или телефона . Рестартирах няколко пъти и все така . От xsellize репото я инсталирах, нещо аз ли съм изпуснал или :question: На 2G-то тръгна от раз , само един рестарт на телефона трябваше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали е само при мен тоя бъг с Ibluetooth никой не ми намира устройството единствено само аз мога да пращам как мога да го оправя и мен да ме намират та да получавам и аз ??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това включено ли ти е?

24e4006.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли като моят проблем, а именно: програмата си работи идеално - пращам, получавам, но натисна ли червения "X" програмата зависва и се затвяря едва след 8-10 минути :surprised:

Помощ някаква... :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

изненадващо ми излиза на иконката се едно имам пропуснато повикване а нямам никакви незавършени трансфери и не виждам никаква възможност да го махна респрингвах, рестартирах ращах си нов файл и се си седи ...

някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес се случи и при мен. Деинсталирах и инсталирах от хиляда сорса и пак така.

п.п. Миро е дал едно репо... http://iphonesch.iespana.es/repo/ Сега опитах да инсталирам от него и проблема се оправи. Деинсталирай и инсталирай от тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не стана :) пак си ми седи и това си е не че ми пречи ама се ме бърка че трябва да го проверявам ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

при мен пък друг проблем.Днес си реснах телефона и си сложих iBluetooth от xsellixe.Проблема е че програмата не запаметява настройките.Слагам плузгача на ВИДИМ и излизам от програмата с Х.при повторно влизане плъзгача се е Върнал на OFF.....и така няколко пъти докато ми писна.Някой да е имал същия проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли като моят проблем, а именно: програмата си работи идеално - пращам, получавам, но натисна ли червения "X" програмата зависва и се затвяря едва след 8-10 минути :surprised:

Помощ някаква... :confused:

Слагах я на четири телефона и само на моя забива при натискане на Х. Решението, което ползвам аз (въобще рядко ползвам програмата, но когато се наложи) - излизаш с Home бутона и през SBSettings -> Processes Toggle изключваш iBluetooth процеса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер мОГО моля да ми кажете source за cydia, че сЕГа иЗтрих и го нЯМАм този фаил iBluetooth .Дръпнах Всичко, и ifunbox мОГО ви моля. Мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПИШИ ГРАМОТНО! Нищо не ти се разбира! Какво се опитваш да направиш? Ако съм разбрал правилно - блутуута крашва. Ами преинсталирай го! Пробваш докато не тръгне- какво очакваш от кракнато приложение(освен че е на аванта)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...