Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

И при мен е така, не ми засича старият бакъп и не ми дава да изключа елемент от бакъпа. Има нещо гнило :smile:

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, братле, изказваме си мненията и това, че твоето е различно от моето няма лошо.

Визирах по-горе повечето проблеми с дадени приложения, но в същото време съм наясно, че ще има и тако и вако.

пп. А бе сигурно в Пловдив лагва яко, а в София сме ок.

А?

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имах предвид, че си прав за постоянното повтаряне :)

Ако сте ок, да идваме :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да кажа и аз за протокола. Лагва си яко! Да не излезе, че не уважавам мнението на Сашо (algor), но го казвам това с лага щото аз се бъзиках най-много. Т.е. признавам си:/

Аз няма да казвам дали лагва или не , ама понеже Жорката се е доказал в моите очи , че винаги е готов за съпорт с каквото може, заставам зад него твърдо ;)

А и искрено се забавлявах , когато се бъзикаше за лага :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То аз не помня версии х.0 да не е имало оплаквания за лаг и батерия. С 9.1 ще си дойдат нещата на място ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз до сега не съм имал проблеми и не съм се оплаквал. Затова си позволих да коментирам сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен - рестор на чисто без връщане на бекъп, насича при някои менюта при скролиране, но не съм сигурен, че не го правеше и преди там при 8.х.х. Батерията снощи в 11.00 - 47%, сутринта в 6.00 - 46%. Е такова нещо не бях виждал. Допреди 8 версия ми падаше по 3% на нощ и то ако не е включено 3 G-то, след 8.1 - по 7-8% независимо дали съм на Е или 3G. Според мен отлично са се справили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само ако има как да си върна жестовете, бал съм ти джейла!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Забелязах едно малко несъотвествие в message проложението.Времето, което ти показа за получено съобщение или iMessage не отговаря на действителното такова.Примерно изписва 4 m ago, а се случва да са поне 10-15

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колко гигабайта е ъпдейта за ОТА, на iPhone 5s от iOS 8.4.1 към iOS9? А същото за iPad Mini Retina?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Наблюдавам подобрение в работата с TimeCapsule.Осезаемо по-висока скорост.Или доставчика се е отпуснал

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой, да има проблем със проксимити сензора ?

При мен лаг няма, но всеки път, като се обадя и все ми включва, високо говорителя или набирам числа от клавиатурата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Снощи ресетнах само, не ми се ресторваше. При setup-a вече ми даде да избирам регионални настройки и т.н., които след restore-a предната вечер ги нямаше.

Върнах бекъп от iCloud, който не го виждах в Settings след restore-а, т.е. не се беше изтрил, а просто не се виждаше.

Това ми затвърди мнението, че restore с връщане на бекъп е възможно най-тъпата опция за ъпдейт. Имам чувството, че на чисто новата си кола сложих стари стелки на пода, че даже бяха насрани. Ако не исках да си запазя съобщенията и Health data-a щях да си остана на set up as new. Уикенда ще си поиграя с iBackupbot-а да видя дали ще успея да направя нещо, но от 7 на 8 така и не успях да си импортна старото sms.db

Други минуси бяха редовните - след връщането на бекъпа iMessages и Facetime бяха деактивирани, но в Settings бутоните си стояна на ON. Трябваше да ги реактивирам, за да проработят.

Има известен лаг най-вече при приложенията - ще чакаме да ги оптимизират. Лаг забелязвам и при новия Multitasking - само в началото, когато го извикам с Home бутона. Това го имаше и след чистия рестор както и след връщането на бекъп. Друг лаг не съм забелязал.

Дразни, че не сложиха една опция да заключваш въртенето само на Home screen. Повече ми харесва standard view, но не искам иконите ми да се въртят докато телефона е заключен в джоба.

Новият шрифт ми харесва много повече от този в iOS8.

Siri е мега умна вече.

За батерията нищо не мога да кажа след само 2 дни и не съм я зареждал до 100%. Но колегата, който беше споменал, че му пада по 7-8% на нощ - или си на кофти място и силата на сигнала е непостоянна, или имаш нещо, което яде ток, може някой от location services да си ползва gps-a редовно. Моят постоянно е на 3G и през повечето време не пада и с 1% за 8 часа сън.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Чист рестор на 4S направен още в първите часове след пускането на IOS 9. Държи се много добре, няма влачене и насичане противно на моето очакване. Направо съм очарован, не очаквах да работи така добре при положение че това телефонче е последно от списъка с поддържани модели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ъпдейтнах на един приятел телефона iphone6 с моят акаунт от облака и стана страшно с контакти и смс, бележки и т.н.

Неговите неща са при мен, а моите при него!Какво трябва да направим за да се оправят нещата?

Оп май не съм за раздела

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от radkov77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз ъпдейтнах 5s- ката и съм доволен. Всичко е добре, само Search-a леко забавя, но четох, че и други потребители се оплакват от същия проблем затова предполагам, че на следващия ъпдейт ще го оправят. В батерията не намирам разлика, дори и при вкл. режим за пестене.

Ще изчакам да оправят малките бъгчета и я инсталирам и на 6цата. Като цяло е добре и съм доволен. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като ви чета мненията и чак не ми се вярва. Аз както писах и по напред във темата проблеми нямам ( и то на 5-тица). Ъпдейта го правих ОТА. Незнам за какъв лаг говорите. При мен лаг няма ......или ако се получи веднъж е в рамките на допустимото. Явно много сме се разглезили със всяка следваща ОС. Смея да твърдя , че от iOS 5 насам тази е най читавата във момента на излизане. Със следващи ъпдейти незнам как ще е.

Редактирано от aserrr
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз искам да се застрелям!Най-голямата боза от създаването на света!Два рестора правя и 2-3 часа загубено време.Това не са педали ,а долни педерасти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Чист рестор на 4S направен още в първите часове след пускането на IOS 9. Държи се много добре, няма влачене и насичане противно на моето очакване. Направо съм очарован, не очаквах да работи така добре при положение че това телефонче е последно от списъка с поддържани модели.

ъпдейтнал си на 4s или на 5s ........ защото забелязвам ,че имаш 5s да не би да си объркал нещо или си сугурен защото ме е шубе на моята 4s-ка да ъпна и се чудя доста ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Объркването трябва да е доста голямо!

Чист рестор на 4S ........... при положение че това телефонче е последно от списъка с поддържани модели.

Прочитайки поста в края, трябва да се убедиш, че не е имал предвид 5S, ако и да е объркал цифрата 5 с 4.

И обърни повече внимание на граматиката, отколкото на 4S и iOS 9.

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

4s е във списъка на поддържаните модели. Но как ще върви е друг въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

4s е във списъка на поддържаните модели. Но как ще върви е друг въпрос.

ето това се чудя и аз да не се сбъгяса ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...