Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

При положение че 9.1 е добре действаща е ОК!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Забелязвам че добре се държи батерията а ако искам да сложа официалната версия как евентуално става че съм малко бос

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами, прочети за да не си бос. Ръководства и информация - бол.

П.П. За разнообразие си оправи профила, че от шльокавица леко излизам извън нормите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За 4s да скачам ли според вас на 9ката или ще му дойде много тегаво ,сега съм с 8.3......много ми се иска ама ме е шубе да не гушне букета ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз се опитвам с един 4S, ама нещо сървърите не отговарят. Ако не ми хареса, предполагам 2-3 дни все още 8.4.1 ще се подписва.

Редактирано от dizela13
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще се радвам да напишете отзиви за 4с.Мен като цяло ме интересува дали ще се държи 9 по-добре от 7.1, но и отзиви за разликата между 8.4 и 9 също ще са ми интересни.Иначе малко косвено е свързано с темата,но явно сървърите на Apple са доста натоварени,защото радиото което имам в 7 насича за пръв път.Също така за пръв път ъпдейт на приложения от стора бъгва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При положение, че на 5S има очевиден лаг, клавиатурите са гнусноандроидски , мултитаскинга сигурно е ок на 13" дисплей, но на 5S е ужасен, не те съветвам да го слагаш на 4S. С две думи, съжАлявам, че се подлъгах да ъпдейтна, ако остане време ще връщам на 8.4.1 докато се подписва още. :wacko:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При вас липсвали опцията Wi-Fi Assist?

Би трябвало да е в General->Cellular.

Едит:

Там е, най-отдолу. Когато имаш 1500 апликации.... :)

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Скролирай най-долу.

Едит:Разминахме се.

Редактирано от ne4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямам закъснение при входящи повиквания, най-сетне!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи от iOS7 насам сложиха "Live wallpapers" и заебаха "функцията" напълно за 2 години напред, но сега когато решиха да я развият малко с по-готини изображения се оказва, че само тези с iPhone 6S ще могат да се възползват... пародия отвсякъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ъ... Само хардуера на 6s поддържа живите снимки...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямам закъснение при входящи повиквания, най-сетне!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Еврика! Само заради това си заслужава ъпдейта!

Редактирано от tommy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е нека не са снимки, да не би всички живи тапети да са все снимки, ама да внесат малко разнообразие... И мен ме е яд за бетите, много красиво стоят на екрана.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе глупости, колко мощен хардуер трябва за една... "мърдаща снимка". Ще видите, че щом се появи jailbreak от cydia веднага ще излезе някакъв tweak за тези Live wallpaper-чета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля, че не ме разбрахте. Тук не говорим за мощен хардуер, а за липсващ 3D Touch в старите телефони и таблети.

Живите снимки са имплементирани така, че освен статичната снимка има 1 кратък три секунден видео файл със същото име. Когато се упражни натиск върху снимката се пуска краткото видео. Даже и на презентацията показаха, че тапета си стои статичен и се анимира само когато се натисне с пръст върху снимката.

Тъй като новите тапети с рибките и пушеците ползват тази същата имплементация, няма как да ги качат на по-старите устройства. Е.. има как, но само статичните картинки.

Не правите разлика между динамичните тапети и "живите" такива. Работят на напълно различен принцип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди няколко часа ресторнах и ъпдейтнах една 6-ца и ми прави впечатление, че лагът в менютата е като на Андроид у-ва. В приложенията нещата са ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Снощи restore&update-нах без проблеми. Обаче реших да го сетна като нов.

Първо при setup процеса вече не избираш регионални настройки и разни други както при iOS8. Т.е. директно го активирах в американската зона и трябваше да си променям настройките за календар и т.н. Не че е болка за умиране, но преди беше по-добре.

Второто е, че като гледам iCloud акаунта от телефона, вече не виждам стария си бекъп от iOS8. Изписва кога последно е бекъпнат, но бекъп размера е 0KB. Довечера ще направя пак един restore, за да видя дали ще мога да върна бекъпа от облака или е безвъзвратно изтрит.

Трето, замина ми цялата информация от Health. Явно не е системния бекъп в облака, където са контактите, бележките и т.н., а е в потребителския бекъп, което си е малко тъпичко за мен.

@newabv, няма го.

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега тегля иос9 на моята шестица и искам да ви питам задължително/препоръчително ли е да направя рестор ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Има ли го news, когато регионът е БГ?

Не, в настройките за интернет го имам, но иначе го няма, трябва да се смени региона.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

atshir, ако не си джейлвал, не е задължително, а дали е препоръчително има различни мнения. Направи си бекъп, ъпдейтни го и ако ти се появят някакви проблеми, тогава направи един рестор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря, засега няма проблеми, гледам нови иконки у-а :) Ще го видим и този иОс. Тези технологии са като наркотик, много искам 6с, а моята 6 е на 1 месец :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Между другото вече има интеграция на български език на системно ниво, но все още няма цялостен интерфейс на български.

Сири може да чете и на кирилица (от iOS8), но транслитерира буквите, така че четенето си излиза напълно неразбираемо, но поне го прави. Преди като й кажеш да прочете нещо на български просто не прочиташе нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...