Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

От седмица-две, имам същото чувство. Вечер към 10-11 изгасва напълно, няма разлика в ползването, преди по същото време е бил на 30-40%. С 8.1.2 е с джейл и нищо ново не е онсталирано. Та идеята ми е, че може да не е от бетата, както при мен.

До сега по читав джейл не съм имал, втората причина да не качвам на 8.4 е че нямам уин.

Аз съм сигурен, че при мен не е от бетата, защото батерията стига до 30% и телефона умира. След това го слагам на зарядното и за 10 секунди магически пак има 30% заряд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен със сигурност е от бетата .Ще почакам другата да видя дали няма да има разлика

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На някой друг да му се е случвало да му звъни телефона, но да няма нито вибрация нито звук?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На някой друг да му се е случвало да му звъни телефона, но да няма нито вибрация нито звук?

На мен ми се е случвало няколко пъти на първата и втората публична бета.С третата,все още не ми се е случвало.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Постоянно ми се случва. Докладвах го два пъти вече. При мен проблема се появява когато пусна безшумния режим докато телефона е заключен. Оправя се само с рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

потвърждавам и при мен е така няма звук и няма и вибрация , чак сега го забелязах тоз проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво не и харесвате на батерията? Аз изкарах 2 дена без да зареждам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С нормално ползване ? Това изскарах какво ще рече колега ? Един път си изскарал или няколко пъти по 2 дена ? Защото и аз преди време бях изскарал 4 дена без да зареждам ама за съжаление беше само един път ;):)

ПС: не се заяждам просто питам и наздраве :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми карам по ден, ден и половина. Ползвам нормално, когато дойдат 20% пускам Power Saver и издържам поне още два - три часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А за батерията - знаеш много добре, че стигнеш ли до смяна на батерията не се сменя с оригинална и съответно не кара както истинската. Въпроса със зареждането всеки ден или да не се зарежда всеки ден е според ползването на всеки и живота на батерията. Ти ползвайки телефон на 4 години най-добре го знаеш. Тези който всеки октомври си взимат следващия телефон не ги бърка ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Най-доброто качество на българина е да гледа в купичката на другият и да му натяква личният си мироглед. Жалко, че няма бутон "не ми харесва"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Или да мрънка за щяло и нещяло! Ако направят, батерията да държи една седмица, ще се намерят такива, да хленчат, че не кара месец и виждаш ли било голям проблем.

Мен ме дразни колата че я зареждам всяка седмица...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А има и такива, които просто си мрънкат във всяка тема!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За да има 4 дена стендбай явно е изключил нета или въобще не си е ползвал телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В общи линии сме все зрели хора, ползваме еднакви телефони и е безсмислено да си говорим врели некипели!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Точно Shamana го каза .Просто по горе писах кога ще излиза следващата тема и някой се базикаха след 30 мин. Други казват че им издържало 2 дена и какво не и харесвам на батерията .Просто питах кога ще има Update и всички почнаха да се обесняват , като незнаеш не казваш това е и няма да има разводняване на темата и излишно писане

ПС: Ето за това пиша толкова рядко във форума защото 80% от потребителите само гледат как да се заяждат и да пречат на други да помагат

Редактирано от cecur
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Как да се помогне на въпрос"Кога ще има ъпдейт?"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е то точна дата и час има само за официалните ъпдейти и то големите, затова те бъзикат, а не вярвам някой умишлено да се заяжда, просто както каза колегата по-горе, всичко е относително и зависи от ползването на телефона, чела съм и положителни отзиви за бетите, в твоя случай е зле положението... Другия месец нещата ще се оправят, като пуснат официалния релийз.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От 5 години съм член на форума а от 2009 само го следях искам да подчертая никога не съм имал проблем с батерията просто от последната бета почна да пада по бързо от обикновенно и за колегата информативно всяка вечер го зареждам и до като свърша работа в 17:00 оставям на 10% батерия ,а преди бяха на 40% за това :).

Пс: Бетите излизат горе долу по мои наблюдения на 2 седмици особено от публичната бета 1 до бета 3 илизаха на 2 седмици

Редактирано от cecur
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еми "Beta" бе хора!!!!!

Всеки път говорите едно и също, " От както сложих Beta OS ми пада много бързо батерията".Еми ще пада,никой не ви кара да слагате версиИ за разработчици! Това сами си го правите и после само недоволствате.

Изчакайте да излезе официалната IOS и ще сте доволни,какво толкова не можахте да разберете за толкова години?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

image.jpg

Ден и половина. Пауър сейф мод го пуснах като падна под 15% защото не знаех кога ще стигна до зарядното. Телефона е шестица със всичко що има да се включи като сървис и да смуче ток.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...