Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6s, iPhone 6s plus - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Това 12 къде го видя?

Не четете май.

iOS9 на 16-ти

“El Capitan will launch September 30.”

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 673
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    68

  • dessyteneva

    41

  • algor

    39

  • DreamcatcheR

    38

Скачам на едно AppleTV щом се появи в България .

iPhone-а ще го пропусна - S версиите никога не са ме блазнили до сега.

П.П.

Евала на Веско за пореден път.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е грешка, но има особена разлика в тежината на "старите" и "новите" телефони.

Screenshot%202015-09-09%2022.49.23.jpg

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е грешка, но има особена разлика в тежината на "старите" и "новите" телефони.

Screenshot%202015-09-09%2022.49.23.jpg

Има допълнителен хардуер вътре все пак -touch ( taptic engine )

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Братле, самия ти си S версия, даже SS :D

Аз съм double S,Apple още имат да ме гонят :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане, не видях само тъча. Той просто е единственото различно. По-бърз процесор А9, М9, снимки 12 Мп и светкавица дисплей. Друго? Лайв фотос - с тоя 16 ГБ версия като направиш 100-тина лайв фотос и си без място ... Не знам честно казано ... Аз за себе си съм към 7.

Ти минети ли искаш да прави, за да кажеш, че има нещо различно....Егати хората с егати очакванията!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казаха и за iOS 9 - май че беше 16-ти

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако забелязваш аз съм с 5s. И не очаквам да прави .... Но разликата която виждам аз е тъча, спрямо 6. Както и да е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

original.jpg

А това беше едно време....

Да не бъркаме стилуса за телефон с този за iPad-а :)

Много художници, инженери и дизайнери в днешно време ползват таблети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще може ли да качи линк с пълното видео, след като приключи представянето? благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човекът, който презентираше "новостите" в iPhone по едно време изпадна в безизходица и в отчаянието си да изкара нещата революционни така промени интонацията си, че чак прозвуча комично.

"Panorama, AUTO HDR, 5Mpx front camera - INCREDIBLE, OMG, WTF, EVALA!"

Aз лично намирам за абсолютно безполезно това с 3D-touch-a, дори не мисля, че бих могъл да свикна с използването му, абсолютна простотия. А ако 6S е с 1GB рам, просто... :D Като цяло смях, наистина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност аз пък не мога да разбера какво значение има колко му е РАМ-а, при положение, че работи перфектно, няма лагове и забавяния и тем подобни работи. Андроид устройствата каквито и процесори с n-на брой ядра и 20 гигабайта рам да им сложат, пак не работят така гладко като Епълските. Мои наблюдения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо ти е още рам? Т'ва да не андроид да има нужда от 4GB? Даже от другата година ще са с по 6GB андроидите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло тезата ви е изцяло правилна и казана в следния контекст - "За какво ти е iPhone 6S, iPhone 6 работи достатъчно гладко и снима не по-малко добре".

Разбира се, някой може да мечтае за розов :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно 3D touch-a е новото и "ексклузивното" за 6S. Това е "иновативното нововъведение", така както Touch ID беше при 5s. Ако забелязахте, тази технология не присъства дори и в iPad Pro.

За вдигането на мегапикселите беше време, но както казаха на ивента, с увеличаването им, малко или много деградира качеството. И тук влиза в ролята си новия процесор и софтуерни оптимизации на Епъл, които да пооправят нещата бързо и ефективно.

Изненадващо за мен новите телефони ще снимат в 4К, без да има почти никаква възможност да си гледаш пълноценно видеото на друг Епъл дивайс с изключение на iMac 5K. Колко от нас са с такъв? Ще се забележи разлика и на лаптопите с ретина дисплеи, но няма да е напълно пълноценно. Странно е и че новото Епъл ТВ (най-интересното от анонса тази вечер) няма да поддържа 4К. Ясно е, че съдържание още няма, ама да можеше поне по AirPlay да си пуснеш видеото от телефона. Дори с HDMI адаптера на Епъл ще може да се изкарва до 1080p.

А, и още нещо. Не знам с какъв битрейт ще снимат телефоните в 4К (и дали ще има опция за избор на 1080p), но на модел с 16гб, ще можете да заснемете не повече от 50-60-тина минути видео и то при положение, че телефонът ви е празен.

Предната камера получава добър и дългоочакван ъпдейт. 2 мп ставаше само да си ги гледаш на телефона, нещо като с камерата на iPhone 3g.

Аз лично най-вероятно ще пасувам със S-ката. Всички лийкове се оказаха реалност и просто не са достатъчни за един ъпгрейд, който да си заслужава парите.

С нетърпение очаквам Watch OS 2 ъпдейта, който коренно ще промени използваемостта на устройството, но имам притеснения за живота на батерията... А и май ще трябва да се ъпдейтва и телефона, за да може да се изтегли, което значи чао на джейла.

За iPad Pro мнението ми е, че е тотално разочарование. Изсмукани през пръстите бяха доводите на Епъл, че едва ли не ще има широка употреба.

Кой рисува на таблета си? След като изработиш шедьовъра, какво правиш с него?

За сериозна MS Office работа жизненоважни са добри copy/paste бутони. С това нервиращо тапване по екрана не стават нещата. Ако пък си купиш и клавиатура за 150$, защо не си вземеш макбук на първо място, който ще е доста по-продуктивен (а може би и по-евтин и с повече пространство и съвсем малко по-тежък)..

Ще се повторя, но само един мултитаскинг (и то позволяващ ползване на само 2 приложения едновременно) не прави дадено устройство много по-производително. Доста по-важно е да бъдат изработени нови приложения за про юзъри, нещо в което Епъл има дългогодишен опит, но напоследък пренебрегва за сметка на бързата печалба и цената на акциите си. iPad крещи от нужда за професионален софтуер за фотография и видео - тип Aperture и Final Cut. iMovie и Photos са играчка за средностатистическия потребител, който е доволен на това да сложи 1-2 транзишъна и музикален фон или да кропне и изсветли дадена снимка. Правил съм си опити с това колко бързо свършвам нещо от ежедневната ми работа на iPad и на компютър. Резултатът беше, че да работя на iPad ми отнема 3 пъти повече време. Устройството е удобно за консумиране на съдържание, но не и за създаване и никога няма да бъде в този си вид и докато от Епъл не попроменят коренно ОСа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Dean@

От изказванията ти заключавам че, новостите в iPhone 6S са простотия и ти никога не можеш свикна с тях! - цитат.

Проблема е в теб, не мислиш ли? Ползвай същият епитет.

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Познаваш ли някой в средите на художници, аниматори или други? Кой рисува ли, всички, които са запознати с технологиите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 3D touch-a мисля, че е тъпотия и не смятам, че въобще е нужно на когото и да било. Не смятам, че това е достатъчно впечатляваща новост за iPhone, каквато беше touch ID в 5S, a гледам, че такова се опитвате да го изкарате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък гледам, че се опитваш да ни вкараш в твоите релси ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...