Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6s, iPhone 6s plus - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

В Теленор най-рано след месец ако не и след 2.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 673
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    68

  • dessyteneva

    41

  • algor

    39

  • DreamcatcheR

    38

Някой ще пробва ли дали наистина са водоустойчиви :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тва като слуха, ме може да си заредиш батерията до 100% за 2 секунди в микровълновата :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съвсем. Доста блогъри направиха подобни тестове с подобни резултати. Няма нищо официално, но...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А мен пък това ме впечатли повече:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това беше добро, и мен ме впечатли.

Обаче си мисля, че дроп тест на асфалт, ще покаже колко е издръжлив дисплея като го пуснат с лице надолу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Достатъчно че корпуса и екрана са по издържливи от 6-ца!

Sent from my LG-D331 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен и 6-цата си е доста добър като материал защото колкото и трудни за слагане и махане кейсове да слагах цяла година, нито една драскотина не се появи по корпуса. Много е устойчив на драскотини и на удари, но с кейс...

Иначе така като гледам какъв е 6S си мисля, че ако го купя ще е най-добре да не му слагам никакви кейсове и протектори. И без това много отдавна искам да ползвам iPhone така, както съм го извадил от кутията, ама пуст страх...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, появяват се едни микро драскотинки, които личат само под определени ъгъл и светлина, но реално не пречат при нормална употреба на телефона, просто самата мисъл, че ги има е дразнеща. Мисля, че са неизбежни..

На GALAXY S6 EDGE пък Home buton-а се драска като за световно и то грозно издраскване, просто ейтака от продължителната употреба, много е зле там работата, така че ние няма какво да се оплакваме.

При iPhone с черната 5-ца имаше такъв проблем. Драскаше се сякаш от въздуха, дори наскоро докато моята 6-ца беше в сервиз ми бяха дали да ползвам 5-ца и само от слагането в джоба черната боя по лайсната падаше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено много се вглеждате в у-ва, които трябва да ни служат вярно...

Лирично отклонение! Едно време имах калашник за определен период от време, който калашник беше доста очукан, но въпреки това ми донесе 5 дена домашен отпуск.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти покажа екрана на Нокията на поддръжката ни, ще разбереш :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега, ако е като ръфан от куче, колкото и да не му пречи, няма да го ползвам, аз съм маниячка на тая тема и винаги са ми идеални телефоните. Петицата ми беше точно черна, бях и трети собственик, нямаше прашинка като я продадох, нищо че се лющели и драскали.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Над 13 милиона бройки iPhone 6s и 6s Plus са продали Apple за 3 дни.

http://www.apple.com/pr/library/2015/09/28Apple-Announces-Record-iPhone-6s-iPhone-6s-Plus-Sales.html

Най-интересното от статията е, че са обявили списъка със следващите държави, в които ще се продава от 9 Октомври и България присъства.

iPhone 6s and iPhone 6s Plus will roll out worldwide to more than 40 additional countries and territories beginning October 9 including Andorra, Austria, Belgium, Bosnia, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, Greece, Greenland, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Maldives, Mexico, Monaco, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland and Taiwan. On October 10, countries include Bahrain, Jordan, Kuwait, Qatar, Saudi Arabia and United Arab Emirates. iPhone 6s and iPhone 6s Plus will be available in India, Malaysia and Turkey on Friday, October 16 and in over 130 countries by the end of the year.

Бързах да го взема от Англия, за да не чакам до Ноември, а те взеха, че го пуснаха само 2 седмици по-късно. :D

От Еконт ми потвърдиха, че телефончето ще е утре при мен. Довечера няма да спя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, разбирам те напълно! Чакаме ревю ;-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой пускаше официално новите iPhone след 2 седмици, щеше да има реклами навсякъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще имат количества като за реклами все още

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би в новия каталог на Теленор ще се появят, ще видим. Не ми се пита, защото все отговарят уклончиво...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип такъв тип информация подлежи на ембарго докато Apple не пуснат официално изявление. Предполагам, че рекламите ще тръгнат съвсем скоро.

А и освен операторите има оторизирани препродавачи като Техномаркет и iCenter, които може и да не рекламират много много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам, следя ги в Туитър, има го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доставка 02.10, нали уж на 9-ти ще е официално тук? Техномаркет имам предвид.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова са бързали, че чак бутона им за преордер на работи :)

Оп, оправи се:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...