Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6s, iPhone 6s plus - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Същите пари излиза 64GB внос от Англия. :tooth:

Иначе съм впечатлен, че тази година не го пуснаха на 2500 лв. стартово. Даже съм учуден! :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 673
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    68

  • dessyteneva

    41

  • algor

    39

  • DreamcatcheR

    38

Горе в описанието пише получи след 06.10.2015

Освен това две години гаранция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А можем ли да различим 6 от 6 S по външния вид?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На око, трудно, но има разлики в размерите: http://www.apple.com/in/iphone/compare/#

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях в Apple store в Абърдийн и го разцъках. Всичко се отваря забележимо по-бързо от 6. Мислих да си купя новите им ковъри, но не ме грабнаха нещо. За 6 plus кожения е 40 паунда и според мен не си заслужава. Иначе на склад нямах почти никой модел от телефоните или поне тези, за които питах. Не видях изложен и iPad Pro, явно ще се появи по-късно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доставиха ми го. В момента правя рестор. Първо впечатление: въпреки, че на външен вид не ми е любимия iPhone, не мога да отрека страхотното качество на хардуера. 3D Touch работи много добре. Довечера ще споделя повече впечатления. :)

12000936_10156202954740160_3869981110629435143_o.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!! Със здраве да си го ползваш и да не ти създава проблеми! Чакам с нетърпение впечатленията, въпреки че ми е ясно, че апаратчето и супер!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Аз днес бях в Теленор и ми казаха, че ще ми звъннат веднага щом е сигурно, че ще получат определени бройки, очакват ги на 9-ти октомври и ми казаха, че не съм първия, който се интересува и интереса е много голям.

Аз бях много недоволен от много неща в 6S, ама не мога, мамка му, искам мърдаща риба на екрана!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, тая риба и на мен ми харесва, ама съм си обещала, че ще чакам седмицата, не може по два пъти в годината да сменям телефона, ще ме изхвърлят от къщи вече ;-) А и искам часовничето, та първо него ще взема и тогава ще дойде ред на рибите.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй... След няколко часа ползване смея да твърдя, че 6s превъзхожда 5s във всяко отношение.

Доста е пъргав, но ми прави впечатление, че зацикля от време на време - възможно е причината да е, че качих на iOS 9.1, за да мога да си върна бекъпа от стария телефон.

Звъни доста по-силно от 5s. Вибрацията на новия Taptic Engine е по-приятна и "солидна". Звука в слушалката също е много по-силен от колкото съм свикнал досега.

Камерата прави добри снимки, въпреки че си играх съвсем малко с нея. Живите снимки са интересни, но мисля че няма да ги ползвам.

3D Touch работи безотказано на home screen, но жеста за мултитаскинг е малко труден. А когато Facebook е отворен изобщо не може да се изпълни - получава се някакво странно преплитане. :)

Touch ID вече отнема по-малко от половин секунда, за да отключи телефона. Ако не си вдигне човек пръстта от бутона в момента в който го натисне почти няма да види lock screen.

Не съм си играл много с 6-ци, но доста хора се оплакват че са много хлъзгави. Не знам дали е заради вечно потните ми ръце, но нямам този проблем. :D

Това е засега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега тествах с вградения компас. Няма никаква разлика между 5s и 6s.

Прочетох и за приложението, при което е бил проблема, но са го ъпдейтнали и няма как да го тествам. Дай идея с кое приложение да пробвам. (стига да не е над 1-2 евра) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...и ми казаха, че не съм първия, който се интересува и интереса е много голям.

А, не бе...

Как си представяш да ти каже някоя куха лейка "Мали, добре че попитахте за този модел - вие сте първия, който се поинтересува и няма абсолютно никакъв интерес."?!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@kal1ch, грее ли както беше написано в някой от постовете за новини тук?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е загрявал повече от обичайното. Само като ресторвах бекъпа стана доста топъл, но не беше фрапиращо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе потребителите и разни бенчмаркове споделят, че iPhone 6s/6s plus цепи мрака от към бързина, така ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно и този бенчмарк като софтуер на VW :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С всеки следващ iPhone си мисля, че няма как да е по-бърз телефона, но се оказва, че има начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

и аз съм с 6s от вчера. Много неща ми правят впечатление, но вероятно защото минавам от 4s.

3D Touch е интересно, но се сещам да го ползвам след като вече съм отворил даденото приложение. Предполагам ще свикна.

Touch ID работи много бързо. Добавил съм двата си палеца и няма шанс да си видя lock screen-a при натискане на хоум бутона. Сравнявах го с 5s и 6 и разликата е осезаема.

За момента не съм го товарил и не е загрявал.

Не съм тествал задната камера все още. Предната е доста по-добра от досегашните. Светкавицата чрез дисплея върши работа. Пробвах при почти пълна тъмнина и стана прилична снимка.

Опцията с "живите снимки" е готина, но все още немога да направя перфектна снимка, като на рекламата. Винаги излзиат и излишни моменти :)

Вибрацията ми направи впечатление. Усещам по-добре докато телефона е в джоба при позвъняване, но все още ми е малко странна.

Това е за сега. Май :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още нещо, което ми направи впечатление: Safari има коренно различно поведение в landscape режим - държи се като на iPad. При 5s не е така, но колегите с 6-ци сигурно са свикнали. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Друго интересно за S-ката!

Sent from my LG-D331 using Tapatalk

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.idownloadblog.com/2015/09/26/taptic-engine-iphone-6s-plus-versus-vibration-motor/

Има нова опция вибрацията при СМС да се синхронизира със звука, който е избран. Дребен детайл, но работи изключително добре. Taptic Engine-а е наистина впечатляващ. Почти не се чува, а вибрира доста силно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хич не са лоши цените в Теленор, с моя план мога да взема 64-ката за 1100лв...започнаха да ме сърбят ръцете нещо май!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва да се подхлъзвам, че изплащаме джипа, иначе веднага... Пък и то всяка година есента е празник, догодина пак ще ме сърбят ръцете, а все пак само работя в банка, не я притежавам :-) Виж мъжът ми се нави, най-вероятно ще изостави андроида и вехтия ноут и ще му вземем на него, само не можах да го излъжа да вземе розовия, ама е много нагло от моя страна. Цените са бомба просто, даже за още 10лв по-висок план, пада с още 110 лв - 990, направо си е супер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...