Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6s, iPhone 6s plus - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Току що си пуснах заявката към Еконт за покупка с куриер от Англия. 2 бр. iPhone 6s Space Gray 64GB. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 673
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    68

  • dessyteneva

    41

  • algor

    39

  • DreamcatcheR

    38

На мен лично ми хареса Pencil-а на pro-то добра функция е!А най-много ми хареса,че не те задължават да го ползваш както при Samsung и не го набиват в устройството!

Е, те ако го бяха набили в устрийството как щяха да вземат едни 100 пари от него? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що си пуснах заявката към Еконт за покупка с куриер от Англия. 2 бр. iPhone 6s Space Gray 64GB. :smile:

Е, как става това, като още ги няма и на пре-ордер?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, как става това, като още ги няма и на пре-ордер?

Добавих им забележка, че поръчката трябва да се направи в Събота. В момента чакам да потвърдят, за да мога да платя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPad Pro is great for creative workflows with a high res 12.9″ touch screen display at 2732 x 2048 pixels, A9X chip, and 4GB RAM …

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дизайнери, архитекти и подобни хора ще са най-доволни от Про-то. Лекарите също ;) С този процесор и графика, не би трябвало да се затрудни с възпроизвеждането на 3D образи от скенер(както OsiriX за мак), които и лекари, и пациенти ще могат да разглеждат в движение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горното мнение вече не важи за 4 РАМ. Индивидите от Адоб са го премахнали преди минути!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ATV ще бъде използваемо и без Jailbreak ;)

post-8-1441890265,2585_thumb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо Apple са намалили капацитета на батерията на новите въйфони?

Нямам търпение да закупя едно NEW ATV!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намалили са капацитета на батериите, защото са добавили Taptic Engine за 3D Touch функционалността.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Която къде ще я ръгнеш :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесаха новите устройства :))

1.iPad pro ми хвана много окото ,за съжаление малко солено идва :))

2. 3D touch ми хареса много и мисля , че доста ще улесни работата с телефона ..и почти съм убеден, че догодина тази технология ще присъства в повечето устройства на пазара , като неотменна екстра (подобно на пръстовия четец )

3. Много на бързо май представиха и iPad Mini 4 (или аз съм изпуснал в презентацията ) , който за разлика от про версията е на доста по-поносима цена ;))

Разбира се браво и за екипа на форума , който пресъздаде най-важните моменти от евънта тук ;))

Когато избереш да не правиш избор - правиш избор, защото избираш да не избираш.

Редактирано от djokando
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пускам го пак защото сега чак стоплих че даже е рисувано 2012 :D

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/79e4a7a212f5e7e1147e9d19228f479b/202608722/surface-ipad-comic-joel-watson.jpg

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Майтапа настрана, ама колкото и да не харесвам леля Тим за водеща, толкова ми е смешен Стив Балмър. Даже и гениален продукт да направят микромеките, ако Балмър го анонсира ще го сложа автоматично в графата "не става". Добре, че го няма на сцената вече, б@си противния тип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И освен титан на танците - музикален гений!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснете си Bulgaria ON Air. Дават много приятно документално филмче за Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приключи брутално!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, не знам дали тука е мястото да пиша по този въпрос, но ако не е така моля ви поправете ме. Става дума за закупуването на iPhone 6s от щатите. В сайта на епъл никъде няма възможност да се купи sim free. Още при избора на модел, цвят и капацитет дава да се избере един от четирите оператора там. За разлика, при iphone 6 най-отдолу под изброените оператори, има опция за закупуване на sim free. Не знам това на какво се дължи, дали защото все още не е започнала официалната продажба на телефоните, дори и pre order-те, но ако не ме лъже паметта, миналата година при iphone 6, имаше вариант за избор на sim free телефон още от самото начало. Ако някой е по-запознат, моля ви нека го сподели.

Благодаря! :)

Редактирано от bache_kolio
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Необвързаните телефони излизат малко по-късно в САЩ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз да си кажа мнението. Това което забелязвам, че като изкючим камерата, която наистина има прогрес всичко останало е ей така да има какво да си кажем. Отдавна телефона се превърна в моден аксесоар. Въпреки ъпгрейдите така и не се появи някое приложение или игра, която да използва потенциала му , прайм си селфита, бичим си mine craft-a и така всяка година. Много шум за нищо:)

Прочетох един интересен коментар за силата на Кук.

Нищо лично против гейовете , но като истински такъв успя да се нагоди в ситуацията и да използва максимално това, което е направено преди него.

Ако той беше новатор със сигурност до сега да има ТВ :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Минаха 2 дни и след първоначалния ми избор да пасувам на С-ката, в крайна сметка ще правя преордър утре сутринта за 6S+ Gold 64GB. Златен, понеже видях оня ден в iStyle един айпад с такъв цвят и направо се влюбих в него. А и все пак да усетя малко повече тръпката от нов телефон (последните 3 ми бяха все черни) :smile:

Занимавам се (и) с фотография и прецених, че това може да е втория ми "апарат", а и 4К видеото + стабилизация "така както Епъл го прави" очаквам да е страхотно. Ако нямаше 4К, едва ли щях да се хвърля. 3D touch и live photos са също интересни нововъведения.

Ако тръгнех да взимам втори малък бекъп апарат, щях най-вероятно да се спра на Sony RX100 IV, ама той е 2200 лв (и се говори, че има доста проблеми при снимане в 4К) :smile: А този ъпгрейд (след продажбата на 6+а ми) ще излезе около 400-500 лв. Вярно е, че в крайна сметка качеството м/у двете устройства не може да се съпоставя, но айфонът става за по-неангажиращи моменти и качествено видео. М/у другото май не се спомена досега, но 6S може да снима 1080p в 120fps, както и че вече има стабилизация при Timelapse mode (мяза малко на Instagram-ското отроче Hyperlapse).

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...