Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6s, iPhone 6s plus - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Същите пари излиза 64GB внос от Англия.

Аз ще ти дам 100 лв отгоре, ако ми намериш 64 GB за 1510 лв. от Европа с доставката.

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 673
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    68

  • dessyteneva

    41

  • algor

    39

  • DreamcatcheR

    38

Поне изчакайте първата вълна. По цял свят загряват и изключват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, четох че им загрявал бутона и се самоизключваме по време на работа... Правилно е това за първата партида.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен страшно ми харесва цвета, но той си хареса сребристия... Аз не харесвам само белия преден панел, ама няма как. Ще видим, още не е решено, но ако си взима - да си избере каквото иска, все пак той ще го ползва.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми няма ли го да ти го купи от тук? То не че плюса е много евтин де, към триста лв май беше разликата с нормалния 64, ама пак няма да отиде на тройка (с план де). Нямаш ли някой роднина, който е на Теленор и без това, просто да го купиш към неговия номер?

Шамане, не си го давам на никой, който иска тренировки - да си купи, аз моето съкровище не давам ;-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, това вече е друго, мъничко ще почакаш, ама тъкмо ще се изчисти партидата с възможни бъгове :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тука в Израел идва на 14-ти, на ненормални цени.

Базовият модел ще удари 2000лв, пък аз искам 6с+ 64, по-малко от 3000 бончета няма да е- направо ви завиждам.

Не се излагай па ти - с покупка от istyle и доставка до теб с DHL пак ще ти стъпи на около 2200.

Ама не знам там някакви данъци да не ви дръстят, ако се вкарва отвън...

едит: писали сме заедно и както предполагах не става пращането извън страната, защото не е рентабилно.

пп. А бе някой няма ли със 6S Plus, баси?!?!

Айде някой да каже, че го има и да идвам да го видя.

Миналата година направихме една кръчма и чу се изредихте на моя, а сега си траете, а?!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят идва след 10 дни при агента ми в Америка! Голям кът са там 6s+ ,въпреки че е pre-order

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз поцъках вчера за кратко сребрист 6S. Изглежда синкаво-сив, може би заради светлината, не знам. Нямах възможност да тествам сериозно, но ще споделя две неща:

Въпреки бъгавата 9.0, телефонът лети без похлъцване. Форс тач-а не съм и опитвал да видя за какво иде реч, но впечатлението докато го държах в ръка е за много по-солиден апарат, най-малкото заради масата. Усеща се разликата и лично мен това ме кефи..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пп. А бе някой няма ли със 6S plus баси.....

@DreamcatcheR го поръча с първата вълна и вече може да го е взел, нз да каже той.

Между другото аз и очаквам неговото ревю специално че винаги е изключително обективен.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Някой ще пробва ли дали наистина са водоустойчиви :smile:

http://www.engadget.com/2015/10/02/iphone-6s-waterproof/

Апъл са направили почти waterproof новите IPhone според това видео. Купили и компания която е специализирана в запечатване на чиповете от вода/влага (waterproof sealing).

Най вероятно технологията е сложена пробно без много да тръбят и се подготвят да я внедрят в бъдещата седмица.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от koksibg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се излагай па ти - с покупка от istyle и доставка до теб с DHL пак ще ти стъпи на около 2200.

Ама не знам там някакви данъци да не ви дръстят, ако се вкарва отвън...

едит: писали сме заедно и както предполагах не става пращането извън страната, защото не е рентабилно.

пп. А бе някой няма ли със 6S Plus, баси?!?!

Айде някой да каже, че го има и да идвам да го видя.

Миналата година направихме една кръчма и чу се изредихте на моя, а сега си траете, а?!?!

Моя на 5-ти трябва да го шипнат от Германия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ти дам 100 лв отгоре, ако ми намериш 64 GB за 1510 лв. от Европа с доставката.

Sent from my iPad using Tapatalk

Ако беше за 100-те лева щях да чакам. Но не ми се чакаше. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят малко се забави, защото п*далите от ups направили уж 2 опита за доставка в Германия (в петък и събота) и ми пишат, че офиса не работил.. На третия път го доставиха, но това позабави нещата, защото телефонът не тръгна за насам в събота, както беше предвидено.

Очаквам да ми е в ръцете понеделник-вторник..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с "S"-ка пробвал ли е как се държи 3D Touch-а със стъклен протектор? Изобщо работи ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, някой може ли да ми обясни, защо на новият iTunes не ми се показва синхронизацията за Notes ( тоест, да си ги прехвърля от бекъпа от компа на новият апарат ), а също така, от iCloud също не става. Синквам от 4ка на 6s и нищо ( дори от облака ) ... :( Може ли малко помощ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@mi4openev

Няма проблеми със стъклен протектор.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новите кейсове са страшни.. Поне в тая разцветка :)

1e01c2c4f835afca184c04283289142e.jpg5b8462c9b8bb4666386ef0b0b6111822.jpgd4a3176966306ac7c7d14c6bf1c8ae72.jpgf4b0ae36c724a598da89f480d3b93158.jpg

via Tapatalk

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една позната има такъв кафяв кейс. Като се изцапа и прежули по ъглите става отвратителен. Но може би е най-вече от фон дьо тена, при теб може да е ОК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не смятам да го ползвам с фон дьо тен, така че се надявам да е наред :)

И все пак това е естествена кожа - с ползването се изменя и придава леко винтидж стил, което мен лично не ме притеснява.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новите кейсове са страшни.. Поне в тая разцветка :smile:

Наистина са страшни...

Не бих сложил такава полюция на апарата си дори под заплаха смъртта да ни раздели.

Всичко е въпрос на вкус, разбира се и не коментирам вкуса ти, а кейса.

Единствено на Самсунг бих го лепнал, за да прикрия пластмасовата полюция и грозотия. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една позната има такъв кафяв кейс. Като се изцапа и прежули по ъглите става отвратителен. Но може би е най-вече от фон дьо тена, при теб може да е ОК.

Е, те ги пуснаха преди 2 седмици, кога е успяла да го прежули и изцапа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за калъф на 6-ца. Мисля, че цвета е същия, но и да има разлика в нюанса, няма да има разлика във визията според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Калъфът за 6-ца е доста по тъмен, и за 1 година не е мръднал. Доста потъмня но изтъркване няма, лични впечатления.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...