Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6s, iPhone 6s plus - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Вчера дойде моята 6s-ка ама днеска я връщам, половината дисплей в ляво жълтее!

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 673
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    68

  • dessyteneva

    41

  • algor

    39

  • DreamcatcheR

    38

@simba4 Не е много по-слаб на 6S, но разликата е лесно доловима.

Колега, в смисъл звука на звънене или звука в слушалката при разговор?

Редактирано от niksan76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се похваля. Преди няколко часа купих iPhone 6s. Не виждам да жълтее и е с чип N71mAP т.е.TSMC, а не Samsung. Явно съм имал късмет, ако има значение де. :smile:

Телефона съм го взел чрез Мтел и ми излезе 1116 лева с тарифа Трансфер M (20 лева месечна такса с включени минути и интернет), със същия номер. За мен това е най-изгодния вариант за закупуване на този телефон в момента.

Иначе и аз мога да потвърдя, че телефона е фабрично отключен.

P.S. В същия ден виждам, че имаме вече и jailbreak, баси кефа. :smile:

Редактирано от emco83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,преди 2 часа взех телефона и съм доста очарован от бързината на ОС,но до тук беше лесната работа -следва малко лутане из менютата ,но ще му свикна .Имам доста въпроси свързани със самия телефон ,ще чета в подразделенията на форума и нещо ако не намеря ще питам тук,но като за начало искам да предпазя гърба на телефона и дисплея,какво ми препоръчвате да купя -сложа за да е предпазен от ежедневието,все пак ще го ползвам и то не малко?

Има ли възможност да ми показва времето както dashboard на OSX или уиджет на адроид при отключен -заключен екран?

Редактирано от kracode
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тема за калъфи: http://bgiphone.com/...ector-ползвате/

Що се отнася до времето, ако не искаш да джейлваш, има вариант с Notification center (swipe от горната част на дисплея надолу). Вече почти всяка програмка за време има widget за NC (новите се добавят от най-долу - има бутон edit). Вградената в iOS е най-basic що се отнася widget-а:

36396b13276275d8.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този дето го връшам 6S на втория ден заради жълтия дисплей е с процесор Самсунг!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес получих и моят плюс от Мтел. Ако има някакво значение процесора е Самсунг :). Днес след доста мачкане ей сега го включих към зарядното с фабричния заряд ( включих го към 10 сутринта). Имаше момент на повече загряване сравнено с шестица при игри, но за мен е нормално, доста го изтормозих днес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета, от два дена съм с 6S + 128 GB от Теленор, засега нямам никакви проблеми и съм много доволен и най- после се отървах от гомнида . Искам да попитам дали имам възможност да се направи настройка на клавиатурата, докато пишеш да вибрира всяка буква при писане, много ми харесваше тази опция при писане в галаксито.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да си изтеглиш това приложение:

https://itunes.apple...d497937231?mt=8

и в System / Device Model ще видиш името.

N66AP и N71AP са на Samsung.

N66mAP и N71mAP са на TSMC.

Редактирано от emco83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми няма година без някакъв "гейт" :)

Ако няма проблем трябва да си го измислим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е те повечето " гейтове " са насилствени или измислени ... Реално проблеми няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не не съм съгласен. То и миналата година нямаше "бендгейт", показваха лаборатория и как всичко било в нормите но плюса си се огъваше. Тая година ги подсилиха двойно и смениха алуминия. Та гледай догодина като сменят Самсунг чипове с други как ще ни обесняват че тия новите са най-добрите.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Моя е отTSMC - N71mAP.

Моят също. За щастие, ахах..

Абе някой да пробва да сложи друга карта в телефон на Теленор, може и те да са ФО :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя е на Самсунг... За какво трябва да ви се оплаквам?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за чипа, ама това е първият айфон, който не съм усещал да ми загрява.

Единствено при снимане на по-дълго време 4К видео около камерата се усеща леко затопляне, но определено не "пари", като старата 6-ца. Може би трябва да му правя повече бенчове..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не не съм съгласен. То и миналата година нямаше "бендгейт", показваха лаборатория и как всичко било в нормите но плюса си се огъваше. Тая година ги подсилиха двойно и смениха алуминия. Та гледай догодина като сменят Самсунг чипове с други как ще ни обесняват че тия новите са най-добрите.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Аз изкарах цяла година с 6 plus в предния джоб да дънките и го продадох преди 3 дни в перфектно състояния и напълно прав. Сега съм със Самсунг чип и не виждам никаква разлика в батерията спрямо предишния. Същия малоумен бенд тест го направиха и на други марки телефони, които също се огъваха. Аз мога да огъна и чугунен телефон, но това какво ще докаже?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,доста четох и пробвах ,но в крайна сметка не успях да си свърша работа,бихте ли ми помогнали?Живеем в модерни времена и искам да прехвърля снимки ,клипове ,музика,книги безжично ,чрез wi-fi от iPhone към macbook или iMac и обратно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Wireless Photo Transfer Pro - WiFi & Bluetooth Photo Share by AWFUL APPS SHOP

https://appsto.re/bg/qpXy0.i

b73e6c07deabf5d572d68792051b18ba.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам ,че писах тук,бях се по изнервил малко ,че не мога да направя нещо елементарно.Мислех си,че ще има airdrop за iOS ,но не успях да намеря в AppStore,с него става най-лесно.На двете устройства е последна версия на OSX.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...