Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6s, iPhone 6s plus - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Нещо май не схващам! Отсреща, на другия телефон чуват ехо и проблема е в твоя телефон?!?

пп: Това с процесора и батерията са полу глупости и се доказаха (макар и да ти вярвам :D) Разликата е недоловима извън бенчове.

ппп: За това с водоустойчивоста няма нищо официално, но ти пробвай де, няма лошо;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 673
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    68

  • dessyteneva

    41

  • algor

    39

  • DreamcatcheR

    38

Мда, странно за обяснение, но все едно от моят телефон в аудио канала на микрофона вкарва звук от входящия аудио канал. Тествах с няколко различни телефона (вкл. други iOS).

П.П. Възможно е да са глупости. Според мен има осезаема разлика и тя идва от това за какво и как се ползва у-вото. Няма смисъл да изпадаме в спорове, тествах - за мен e факт и го видях.

П.П.П. Не бих пробвал, но съм сигурен след като видях в iFixit, че действително са направени сериозни стъпки към подобрение на предишното положение. Сигурен съм, че резултатът няма да е какъвто би бил с всеки друг iPhone преди 6S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз, като Алгор за първа година се двоумя за "ес" модела. Май ще мина само с един розов, пък догодина, ще се разпиша и за мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За батерията "чичо Том" мисли различно а именно че тази със гнусмас чип издържа почече, което е донякъде логично ,тъй като гнусмас чипа е 14нм а ТМSC е 16нм. Почечето тестове в тубата са два телефона този с гнусмас с карта към оператот а този с ТМSC без карта (поне тези дето аз съм гледал де)

Редактирано от petar.petrov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С батерията са пълни глупoсти, както и да го ползваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Живите снимки от 6s при изпращане на iMessage работят и на 6, 6plus. Не видях осезаема разлика в качеството може би живите да са с по-ниско. 82ebfef3c6d0e381b713b12acd41cef7.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що не слагат кейпиес на тази газова среда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко ви издържа батерията? Аз вече взех да се притеснявам за моята. Процентите падат през 2 понякога, ахах. 50 минути usage и 3 часа и половина standby - -14%. Това не е нормално!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя изкарва около 44 часа стендбай с нормално ползване (около 6 ч.)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко ви издържа батерията? Аз вече взех да се притеснявам за моята. Процентите падат през 2 понякога, ахах. 50 минути usage и 3 часа и половина standby - -14%. Това не е нормално!

Моят е на 61 % с 51 ч, 54 мин стендбай, 2 ч, 46 м употреба и 52 минути разговори от събота сутринта досега. Разреди докрай и зареди, ако пак е така ресет, ако пак е така - мисли за смяна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

На път съм да се разделя с Note4 и да си взема един 6S+. Много ми харесва като сглобка и размер и изпитвам някаква носталгия...Не съм ползвал iOS от iphone4 насам (4 години). Някой би ли обяснил от какви функции ще се лиша/облагодетелствам, понеже, както писах не съм ползвал отдавна и не съм много наясно с промените в iOS оттогава до сега. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В YouTube има доста видеоклипове по темата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях се засилил в Мтел за 6S. Разгледах, разцъках и се разколебах. После излезе Pangu и качих Forcy, UniversalForce, Livephotoenabler та си начесах крастата и сега не се сещам да ги ползвам. Май пак ще прескоча като всеки S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, че е от facebook приложението, но го изтрих и пак е същото. От 40 на 33% падна за около 20 минути... Ненормална работа. Почти мигновено след 1% пада и друг. Усещам и загряване...

Такова нещо ми се случи и със 6-цата и се оправи след рестор, но мислих, че нещо по jail-a се беше омазало. После пак ше пробвам и дано се оправи, че ми писна всеки един iPhone, който си взема в началото да се оказва дефектен и на първата седмица да ми го заменят, абсолютно всеки път ми се случва досега, надявам се да се размина този път.. Благодаря ви за отговорите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи може да се бръснеш с него под душа! Сега разбрах.

Явно можеш само да се сапунисваш:)

Някой срещал ли е по М-телските офиси 6S 64GB (розов), да направя на жената новогодишен подарък!?

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, странно за обяснение, но все едно от моят телефон в аудио канала на микрофона вкарва звук от входящия аудио канал. Тествах с няколко различни телефона (вкл. други iOS).

П.П. Възможно е да са глупости. Според мен има осезаема разлика и тя идва от това за какво и как се ползва у-вото. Няма смисъл да изпадаме в спорове, тествах - за мен e факт и го видях.

П.П.П. Не бих пробвал, но съм сигурен след като видях в iFixit, че действително са направени сериозни стъпки към подобрение на предишното положение. Сигурен съм, че резултатът няма да е какъвто би бил с всеки друг iPhone преди 6S.

Кейс имаш ли на телефона ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам, да. Пробвах с него и без него - резултат няма (пак се появява проблема от време на време). Пр мен проблем няма :tooth: , но за хората от другата страна едва ли е приятно. На път съм да махна стъкления скрийн протектор, защото на ръба му в горната част се вижда много малък сензор и имам съмнение, че има участие в играта.

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не цитирай последен пост, счита се за спам.

"Участие" има уплътнението около микрофона, щом не е кейс причината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След разреждане на батерията и после пълно зареждане, както и изтриване на някои от последните приложения, които бях изтеглил, мисля че нещата се нормализираха!

При

Usage - 2h и 3 minutes

Standby - 15h и 6min

70% остават от батерията.

Как мислите, дали е нормално? Ползвал съм основно (64%) сафари браузъра и по малко камера, инстаграм и app store за някои приложения.

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахаха, това е вярно. От вчера почнах защото забелязах проблем, няма как да не го следя днес...

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това днес се замислих,моя телефон изкара около 51-52 часа ,незнам къде точно гледате тези данни ,но влязох в менюто на батерията и ми пишеше used 17 h и нещо,като през това време имам над 2 часа разговори и доста се лутах из менюто на телефона и appstore ,дори си играх доста време с камерата за да и правя настройки и естесвено да и се порадвам ,защото е уникална.Пробвах и 4к видеото -добро е наистена.Бях свикнал 6 години с андроид да си зареждам телефона всеки ден по-навик ,сега чак ми е терсене:)

Определено като пълен новообранец ,няма нещо което да не ми харесва в телефона ,заслужава си парите които съм похарчил.Днес дори го пооблякох с калъфче,абе с две думи : стилна работа:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това 17 usage, трябваше да го снимаш, че ако е вярно, моя ще го троша в земята:) Толкова и Standby, не вадя;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами преди около 1 час го махнах от зарядното и сега ми пише

http://prikachi.com/images.php?images/213/8416213Y.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Чипгейт" отново е разбит на пух и прах този път от consumer reports

http://www.consumerreports.org/smartphones/battery-tests-find-no-chipgate-problems-in-the-iPhone-6s

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...