Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6s, iPhone 6s plus - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Според мен това не е нещо, което да влияе на бъдеща покупка. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 673
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    68

  • dessyteneva

    41

  • algor

    39

  • DreamcatcheR

    38

До колкото разбирам - пускаш си лека брада и в магазина пробваш скубе ли, ако не скубе е идеален, ако скубе - бръснеш се редовно и не ти пука ;-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоест 6S Plus не скубе брадата като 6 Plus, така ли?

И в това се изразява по-качествената сглобка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, разбрах.

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен и двата ме скубят. Трябва да ги пробвам на патката, щото нея май я бръсна по-често :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стария наистина скубе та се кине :D новия не .

Сигурен съм че сме разисквали за 6/6+ че скубе когато излезна .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Старата 6-ца и косата ми скубеше, не е само до бради :) Но да, писали сме и преди във форума за "проблема". Доста неприятно е и се случва като се ползва телефона без кейс. С новия не ми се е случвало досега и причината е именно по тясната сглобка м/у дисплея и шасито на телефона. При старите има 1-2 мм луфт, при новите няма, или ако има е микрометри..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак за новия излезна и слух че е водоносещ :D , а при първите разглабяния се видя че дисплея е доста по труден за махане, уплътнен е в 4ки точки безумно, както и по дължина на скобите . Наистина изглежда по плътен като цяло в сравнение със стария .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи може да се бръснеш с него под душа! Сега разбрах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1-2 мм луфт не е ли много? 1-2 десети от милиметъра ми звучи по реално?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи може да се бръснеш с него под душа! Сега разбрах.

Нали това говориме че новия не скубе а стария не носи на вода а скубе , иначе е чудесна идея за стартъп проект :D

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам новия НЕ скубе, чусвам го много по солиден, което ме кефи.

Ааа и е по малко хлъзгав от 6та серия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скубе си, скубе си той.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството,че съм във форум за епилатори

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даа, розовия трябва да го предлагат като уред две-в-едно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да разбера защо в момента, в който се направят 10-ина поста по повод даден...да речем проблем и веднага се започва с подскоците какво било, как не трябвало да се обръща внимание на такива неща, как световния лидер бил един и на фона на перфектните апарати и операционни системи тези 3-4-8 "проблемчета" не е сериозно да им се обръща внимание и т.н.

Който си е намерил парите на улицата и му е все тая какво купува за 2 бона - воала, негова си работа.

Мен лично пък живо ме интересува всеки един проблем, било той скубане, къдрене, печене на филийки на апарата и т.н. и поради това обмислям вече седмица дали да дам близо 5 000 лева за два апарата и дали си струва.

За първи път (а ползвам марката от първия модел - някои хора тук знаят) от години се замислям струва ли си минаването на S - модела и като по този повод обръщам внимание на всичко написано както в положителен аспект, така и в отрицателен.

И не на последно място - ако iPhone беше на цена, колкото епилатора, тази тема нямаше да я има.

пп. Ебавате се с розовото злато, но първите няколко дни това беше цвета, който се изчерпа най-бързо в магазините.

Нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как прзовото злато да не е най предпочитано защото обхваща две категории жените и всички които искат да покажат, че са с новия модел :)

За мен най голямия плюс на новия е, че го чувстам по добре и солидно изработен.

6тицата с това припукване за малко да ме накара да си взема извит гнусмас :)

ПП. Само за експеримента пробвах десетина минути да до плъздам по лицето си (с 5 дневна брада съм) и не ме ускуба нито веднъж за разлика от стария който почти на всяко плъзгане скубе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, само казвам, че мен не ме епилира, но може и да е щото съм по-слабо окосмен, де да знам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как прзовото злато да не е най предпочитано защото обхваща две категории жените и всички които искат да покажат, че са с новия модел :)

За мен най голямия плюс на новия е, че го чувстам по добре и солидно изработен.

6тицата с това припукване за малко да ме накара да си взема извит гнусмас :)

ПП. Само за експеримента пробвах десетина минути да до плъздам по лицето си (с 5 дневна брада съм) и не ме ускуба нито веднъж за разлика от стария който почти на всяко плъзгане скубе.

Верно ли 10 мин го плъзга по лицето?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, аз честно да ти кажа не виждам особена разлика между 6+ и 6S+. Малко по-бързо работи сякаш и това е. 3D touch рядко го ползвам и засега не виждам да е кой знае какво. Докато не направят опция сам да избираш какви функции да изкарва, надали ще стане нещо революционно. На мен ъпгрейда ми излезе 800 лв. и все още не съм убеден, че има смисъл. Само да отбележа, че 6+ никога не ми е пукал, тракал, жълтял или квото там са изпитвали други потребители.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тони, най-тъпото е, че и аз това го знам, но понеже преди 6-7 дни изразих мнение, че ъпгрейда не си заслужава, а сега говоря за покупка на 2 апарата ще кажа накратко какъв ми е казуса.

Синовете ми знаят, че съм фен и за сефте от години решили да ми направят изненада и да ми вземат те апарата на изплащане и да ми го подарят.

Да, ама дъртото Хасан ги излови с пъкления им план и с 320 кандърми и мотиви защо е по-добре (фактурно и гаранционно) да си взема апарата от тук, те се навиха, като ме оставиха аз да избера откъде и да се оправя с покупката.

Но задължително да го взема.

Аз пък като ще взимам, поне ще грабна и за другия син, който е фен и той на марката, та така стигнах до два.

Не си струва, знам, но ще се опитам да ги финтирам по някакъв начин, гадовете. (да не говорим, че апарата на сина в момента е златна 128-ца, 6+, сменен май месец в Манчестър и е с две години гаранция към Apple и той не ми се продава, ама хич)

Иначе не съм смятал на мен как ще ми дойде ъпгрейда, но някъде там ще е определено - към 600-800 лева някъде.

пп. Затова е важно това "скубане", за да хвана инициаторите на изненадата и да им кажа - Ето бе, апарата скубе, грее и прави ощенамкъфси проблем и затова дайте да прескочим S-модела. :tooth:

Саше, само казвам, че мен не ме епилира, но може и да е щото съм по-слабо окосмен, де да знам :smile:

хаха

А бе и аз не съм от косместите, ама снощи разправях на Миро и Асен, как понякога докато си мисля моите неща, гледам в една точка и се почесвам по лицето с апарата изведнъж извивам на умряло, щото ми е защипал брадата гадината. :tooth:

Много е гадно, ебаси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Мноооого рядко пиша из форуми, но влязох да видя какво се пише тук този път и да проверя дали някой случайно не е срещнал проблем, какъвто аз. Ползвам 6s 64gb, сив, невърлок, европейски внос, с гаранция и всичко от-до. Проблемът е следния - понякога по време на разговор от другата страна чуват собственият си глас - като ехо, леко приглушено и не на цели думи или изречения. Много е странно. Пробвах и с изключен и с включен noise cancellation. Рядко се случва, но не открих закономерност. Някой нещо? Не ми се сменя с нов заради риска от процесора, моят не е с самсунговия (а разлика в батерия има, повярвайте ми).

Отделно да споделя мнението ми по темата защо си струва 6S. След като преди години зачеркнах ios заради куп проблеми и липси (4 и 5) все пак по-късно (версия 7) се върнах и от тогава единствената стъпка встрани е Blackberry q10 (което като система не отстъпва по нищо на ios освен слабото разпространение). Ползвах 5c, после 5s, мразя големи телефони (поради много причини) и за това зачеркнах и iphone 6, но сега взех 6s заради едно основно нещо - здравината. В тази тема като че ли странично се засегна най-голямата причина, поради която си струва купуването (не само ъпгрейд) на 6s. Водоустойчивостта и в пъти по-здравият алуминий (с повече съдържание на цинк). Вече не се притеснявам, че едно неволно намокряне ще убие устройството, а и неволно изпускане ще го изкриви, както беше с 5s и 6.

За справки:

- тест на материала и здравината му

- тест на водоустойчивостта

https://ifixit.org/b...one-waterproof/ - защо и какви нови патенти има

П.П. за да си спестим излишните коментари

1. Използването на големи дисплеи за мен е безсмислено, защото ползвам у-вото за работа предимно. Не гледам филми на него (не съм пазач нощтна смяна), нямам и един музикален файл, не ми трябва - искам да имам надежден комуникатор със стабилна работа.

2. Пазя си устройствата, но не им робувам. Т.е. никой, наистина, никой не е застрахован от инцидентно изпускане или намокряне. Не си мечтая и не ми е това целта да показвам как снимам клипчета под вода, но съм бил свидетел на проблеми с 5s след разговор по време на дъжд и резултат отказана гаранция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...