Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6s, iPhone 6s plus - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Само при мен ли статус бара с часа/батерията/обхвата се показва 1 сек след като отворя телефона с Touch Id-то? И други хора се оплакват от тоя бъг в чуждите форуми.

Sent from my iPhone using Tapatalk

И при мен е така, но не ме притеснява. Сигурен съм, че до един-два ъпдейта ще е фикснато.

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 673
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    68

  • dessyteneva

    41

  • algor

    39

  • DreamcatcheR

    38

Относно самоизключването мога само да кажа, че при бета 3 на 9.1 ми се случи веднъж, но се усетих сравнително бързо. След бета 4 не се е изключвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За телефоните в Технополис и iStyle ти гарантирам, че не са шано и са си предназначени за българския пазар.

Това няма да го коментирам защото не съм сигурен, ще кажа само, че за пръв път чувам за такива телефони.

По другия въпрос... Активирал съм, хайде да не са стотици, но десетки телефони, но до сега друго освен САЩ, в регионалните не съм срещал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За част от EU пазара... Апком е един от дистрибуторите за Европа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправете си регионалните на рутерите, които ползвате при активация и всичко ще е наред. Или си активирайте с нета от сим картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това до някъде е обяснение, стига да бях го правил само на едно място и само в България, но не...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В офиса съм с щатски регионални и така активира, в нас съм с български и резултатът е съответстващ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен след ресет в първоначалните екрани за настройка никога не ми е искало да пиша, че съм в България. За езика понякога ме пита, но не винаги. Досега винаги съм активирал телефона си в нас, през един същи рутер - имам тайм капсула отпреди да започна да си купувам телефони на Епъл. Не знаех даже, че и там има регионални настройки. Винаги досега съм купувал телефони, внесени от Америка, с изключение на 5-цата, която купих от Техномаркет, но беше с американско зарядно, та все тая. Този ми е пълвия, закупен с европейско зарядно. Когато минах първия път по екраните ми иска само език да настройвам. Регионалните сетинги бяха директно на БГ - разбрах това веднага след като зареди за първи път и иконата News липсваше. Влязох в настройките и там за първи път не беше US. Не знам ако ресторна как ще е. След време като го направя ще напиша, сега направих OTA ъпдейт към 9.0.2.

Това, което ми прави впечатление, е че за първа година България е във втората вълна за доставки на айфони и че за първа година стартовите цени към датата, пусната от Епъл за БГ са нормални. Както Алекс писа по-нагоре само 80-100 лв над тези в Германия. Може пък най-после да са ни припознали като бяла държава и нас. Знам ли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес най-сетне успях да разцъкам един 6s, донесен от Япония при това, телефончето е супер! Много пъргаво, много приятно, не усетих въобще разликата в теглото, естествено пробвах 3d-то, интересно е, но само до там, не успях да видя живите снимки, че заваля, но останах с добри впечатления. Няма да си сменя шестичката, но при първа възможност ще взема един на мъжа ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, може би е така, но поне за момента смятам да отложа това свикване и пристрастяване до следващия модел :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не спестява нито едно натискане ...засега!Който е свикнал без Cydia му се радва;)Velox имаше преди 2 години мисля

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3d touch не е само quick actions с приложенията на спрингборда. Той е навсякъде из ОС-а!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето специално за разбирача на суха материя, прочетена само някъде в мрежата, но пробвана и тествана реално никога досега а и надали ще му се случи

И двата телефона са ФО купени от Apple Store Opera Paris . И двата са купени в деня на излизането 23-24 септември по спомен . Единия е със сим на т-мобайл UK, другия е със сим на АТ&Т USA

8409590.jpg

P.S. След 25.10 приемам жалби срещу комшии дет не си ринат на прасчината ;)

Пише го и на личния ми сайт, който може да откриеш чрез единствения метод по който се ограмотяваш ...

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямах представа, че Цацаров е член на форума, но защо не му прати доказателствата на ЛС?!

Споко, ще си намериш друга ниша в която да се реализираш, все пак всеки един шано бизнес е до време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето да си я добавиш към подписа за по естетично и ясно

clown-smiley-emoticon.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз потвърждавам, че вече не скубе бради и подобни :)

Също така много съм доволен, че избрах златния. Според зависи светлината има различен нюанс. На директна слънчева например, направо си розовее! На изкуствена вечер пък прилича на silver модела. Златистото изобщо не е като на снимките на сайта на Епъл. На живо е много семпъл и блед. Надявах се и розовият да е така, но уви.

Все още обаче смятам, че батерията заминава значително по-бързо. С тежината действително няма проблем, първоначално като си сравних в двете ръце 6+ и 6с+, вторият ми се видя по-тежичък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за луфтове, но моят ме скубе по същият начин. С кейс няма проблем.

Аз съм много доволен от батерията. Все пак ъпгрейднах от шестица, не от плюс, но за първи път телефон ми издържа ден и половина. Върнах си бекъп, за първи път не му дадох "set as new" на ново устройство

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, ходих и аз в Епъл стора да го разгледам новият Айфон, само 5.5 инчовия ме интересуваше, малките ги погледнах за секунда и до там.

Отначало исках да си купя розовият вариант, но след като го видях на живо ми се стори доста "дамски", не ми хареса.

Златният вариант е най-красивият според мен.

Направи ми впечатления масивната му изработка, никакъв луфт и никакви цепки или отвори, на старият ми се закача брадата и скубе. (новият не съм го пробвал да го мина през лицетo, все пак е магазин).

На новият сглобката е 100% плътно една към друга, на моят Айфон 6 плюс си личи луфта между панела и екрана.

Не е толкова хлъзгав което е плюс за мен.

Теглото от 192гр е перфектно и не играе никаква роля за носенето му, поне за мен.

Разликата в дебелината от 0.2мм не я видях, макар, че се опитвах много да се вгледам както са един до друг.

3д тъча е уникален, пуснах му няколко бързи команди и работи перфектно, определено ще се ползва от мен.

Камерата не ме интересува, не снимам нищо освен снимки за фейсбук, така, че и 5мпх ми стига.

Видео не снимам.

Ще си купя новият телефон, определено има разлика с предишният.

Както казах в няколко постове, тук цената на 64 гиги плюс надминава 2200лв, така, че ще се купува коледа от Б-я :)

Със здраве.

То в Израел златния със сигурност е най-продавания :D :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има разлика между 6 и 6 ес потвърждавам!

Sent from my LG-D331 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз или съм много глупав или вие сте прекалено интелигентни за мен и три пъти препрочитам дискусията и не мога да схвана за какво става дума и къде има разлика, баси...

Съжалявам, но моля за пояснение буквално с три думи и без локуми, че се обърквам, а и ми е на дневен ред евентуална покупка на 2-3 броя 6S Plus и като българин не искам да се мина.

Благодаря на отзовалите се!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...