Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6s, iPhone 6s plus - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Точно AirDrop е решението и за него не са нужни никакви допълнителни приложения. На телефона се включва от Control Center (swipe от долния ръб на дисплея нагоре), а на мак трябва да са включени блутут и wifi и ако не в краен случай (не винаги задължително) да се отвори finder процорец и да се отиде на airdrop от лентата вляво. Ако не се показва, се активира от настройките на finder - CMD+, sidebar.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 673
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    68

  • dessyteneva

    41

  • algor

    39

  • DreamcatcheR

    38

Мерси много,когато се прибера ще го пробвам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига да го подържа мака. Аз пък си мисля, че Photos, върши чудесна работа.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Чета, че доста хора пишат за проблем със самоизключващ се 6S и 6S+ при някои това е съчетано със загряващо тъч ID.

https://discussions.apple.com/thread/7249096

На някой от колегите да му се е случвало нещо подобно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Досега не съм забелязал... едно нещо да не ме е засегнало :smile:

Като се позачетох, повечето от хората, които се оплакват са с iOS 9.1 Beta ;)

Редактирано от creepbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да сподели жълтеене има ли на екрана в дясно и най-вече долу в дясно на бял екран! Върнах моя на втория ден затова! За 6 ес става въпрос.

Sent from my LG-D331 using Tapatalk

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как да е само в ъгъла и да е нормално?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма жълтеене никъде. И на мен ми направи впечатление, че за разлика от 6-цата не грее докато връща първоначални данни след рестор. Купих го от Технополис и ми го доставиха вчера. За разлика от тези в Техномаркет е с европейско зарядно. Регионалните сетинги бяха сетнати фабрично на България, пък не знам дали е от Унгария или не, както един от колегите писа нагоре. На първо четене - много, много добре. За разлика от общоприетото мнение, че ъпгрейда към S не е значителен, за кой ли път се убеждавам в противното. Според мен резликата между 5S и 6 по може да бъде пропусната, отколкото от 6 към 6S. Двата телефона наистина са различни във всяко едно отношение, освен визуално. Лично мнение след ъпдейт от 4 към 4S, от 5 към 5S и от 6 към 6S.

Като го заредя / разредя 2-3 пъти ще пиша как е батерията. Иначе както казва МакКуин в анимационното филмче и 6S може да каже: Аз съм скорост!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен няма жълтеене.

Като си спомня какви мъки бяха със една петица преди 3 години тръпки ме побиват. Трябваше да го сменям 6 пъти, докато попадна на нормален екран.

За 6s за момента мога да кажа само добри думи, доста съм доволен имайки в предвид, че скачам от 5s.

Редактирано от Fakoni
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно нямам късмет, чакам сега да го сменят, само да не ми се направят че му няма нищо!

Sent from my LG-D331 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уау! Телефонът закупен от Технополис е с БГ настройки още от самото начало?! Нещо шано мано ми се струва тая работа, а може нещо location-a да има пръст в тая работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес за първи път видях на живо Rose Gold 6s. Егати розовия телефон. Очаквах да е къде-къде по-блед и семпъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май е нещо като българската сим карта вътре ;)

Уау! Телефонът закупен от Технополис е с БГ настройки още от самото начало?! Нещо шано мано ми се струва тая работа, а може нещо location-a да има пръст в тая работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали е от сим-а? Аз мисля, че ако разрешиш локацията още в началото и се настройват сами регионалните настройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По спомен регионалните настройки са още в началото след hello, т.е. после следва локацията. И на мен винаги ме разпознава, че съм в БГ, дори да не е сложена сим карта.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги настройвам всичко в началния екран, но регионалните си искат влизане в Сетингс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Досега не съм забелязал... едно нещо да не ме е засегнало :smile:

Като се позачетох, повечето от хората, които се оплакват са с iOS 9.1 Beta ;)

Напротив пишат че със 9.1 бета 4 и 5 се оправят нещата.

Поне до сега няма някой с 9.1 след бета 4 който да рапортува подобен проблем. да се надяваме да е бъг в софтуера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само при мен ли статус бара с часа/батерията/обхвата се показва 1 сек след като отворя телефона с Touch Id-то? И други хора се оплакват от тоя бъг в чуждите форуми.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от petkoxray
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко да се върнем на чипгейт. Tom's Hardware ще накарат всички с TSMC процесори да страдат :tooth:

http://www.tomshardware.com/news/iphone-6s-a9-samsung-vs-tsmc,30306.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига де тъкмо бях щастлив,че с TSMC чип.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа истината е в последното изречение -

Цитат" If you want a new iPhone 6s, buy it, use it, and don't worry about who made the processor.

Аз така и мисля да направя.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шаманът е прав. При сетване на телефона, винаги включвам локациите и съм с една и съща сим от години. Винаги досега като стигна в настройките до регионалните първоначалната настройка беше USA. Трябва ръчно да зададеш BG. Не знам какво е шано, мано и т.н. - това виждам, това пиша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За телефоните в Технополис и iStyle ти гарантирам, че не са шано и са си предназначени за българския пазар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Силно се притесних от тези приказки за шано/мано. Извинявам се за офтопика, но ако наистина има шано мано стоки в споменатите вериги, тогава ситуацията става доста сериозна. Пред покупка съм на картофобелачка / ръчна. Избора е изключително труден и наистина думата шано не трябва да присъства. От изключително значение е, ако има жълто петно да бъде в лявата част, защото ползвам с дясната ръка и основния нож ще бъде десния. Също така питах за съвет в форум за картофобелачки, но там имаше два регистрирани потребители. Модератора и още един който попитал, сега като процесора на новите е Самсунг или TSMC хубаво ли е да се купуват и каква е основната разлика. Останах силно притеснен от тези мнения и обмислям сериозно, да направя покупката от място, наречено " Битака ". Там поне няма стоки " под масата " и има търговци със традиции от повече от 30 години. Почти съм убеден, че там няма да има шано/мано. Също така съм изключително замислен, дали не трябва да си взема няколко в едно. Освен картофобелчка да съдържа в себе си и белачка за краставици, но в момента не са в сезон и това е на по-заден план. И аз загледах между другото тези с розово покритие, епа многоооо розови. Поне да не бяха толкова розови, а повече златни. Знам, че ще по приемете несериозно, но една картофобелачка е за десетки години напред, не е като някакви телефони и телевизори, който се ползват по няколко години. Много е важно да са предвидени за нашия пазар, все пак при нас самоковските компири имат особеностти, за който трябва специален уред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асене, ще ни баннат от форума и ще трябва да правим фейсбук група, недей :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...