Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Аха, четох за този ъпдейт, но ме изненада това, че е пуснат отново под 9.2.1, а не 9.2.2. 

Тъпото в случая беше, че туньо не искаше да ми синхронизира телефона (за да кача един рингтон), дори след рестарт на мак-а и приложението. Чак след ъпдейта всичко е наред. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо не ми сработва заключването на ноутс... Направих парола, активирах отпечатъка, но не става - влизам си и не ме пита за парола.

Едит: оправих се, странно защо пак ми поиска да ги преместя в iCloud, но след това вече работи заключването.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е странно. Като поискаш заключване, всичко в клауд драйв-а се трие(във въпросния дял), криптира се дялът с паролата и после качваш наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен беше малко странно, аз също настроих всичко, но не се задействаше и не се задействаше, тъкмо реших, че днес ще се ресторва на чисто и какво бърках по опциите, видях, че на преместване има да отидат в айклоуд, все си мислех, че са там, но явно не са били, та мушнах ги там и веднага се появи опцията, която колегата по-горе е показал, с катинарчето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Спотлайт започна ли да работи коректно при търсене на контактите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мерсаж. Мислех, че паролата е, за да се влезе в приложението, а не за отделни бележки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Pe6o666, какво точно имаш предвид под коректно? — при мен си ги намира. Имената са на кирилица.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Спотлайта винаги е работил коректно. Имаше един дерт при един от ОТА ъпдейтите, ако не се лъжа от 9.1 към 9.2/9.2.1. Трябваше след ъпдейта да се ресетнат настройките и спотлайта започва да търси отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Деси, според мен си имала проблем със синхронизирането на бележките в облака или изначално не си ги била настроила да се качват там.

При мен без да пипам настройки заключването проработи веднага като при заключването на бележката iOS ми изведе съобщение, че след като отключа някоя бележка мога да я заключа или с катинара в самата бележка - горе в дясно или като заключа телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Можеш да заключиш и всички бележки, за които е активирано заключване, едновременно от текста "Lock now" в дъното на екрана под надписа с броя бележки.

Редакция: Извинете за двойната публикация. Новата версия на форума явно позволява двойна публикация, а не добавя текста към предходната.

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От гледната точка на потребител на 6s, това е най-големият "." ъпдейт пускан някога (или поне в последните години :) ) от Епъл. Много подобрения, много оправени недоразумения (някои от които лично report-вах по телефон и имейл), свързани с iCloud Photo Library, Apple Music, Live Photos, 3D Touch... Акцентите са ясни (Night Shift + Notes Lock) и те също работят изключително добре. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На Теленор вече не пише LTE, a 4G. Същото е и в Cellular data ( 2G, 3G и 4G)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да и не иска потвърждение при включване на 4g.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не ми сработва night shift и конкретно това от залез до изгрев, включи се чак като влязох в менюто и прехвърлих между него и това по часове.Утре ще пробвам с часовете, но предпочитах да се е така спрямо залеза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Къде е тази опция от залез до изгрев?

На мен ми дава само да избирам по часове или ръчно до сутринта.

Апаратчето е 5S

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Трябва да са ти активни опциите в Location Services:

1.Open the Settings app.

2.Tap Privacy.

3.Tap Location Services.

4.Scroll down and tap System Services.

5.Find the toggle for ‘Setting Time Zone’. Enable it if it is disabled.

Return to Night Shift settings and the Sunrise/Sunset schedule will now be available!

Това днес случайно го намерих, при мен си бяха активни и си се появи веднага,ето линк към статията:

Night Shift automatic Sunrise/Sunset schedule missing in iOS 9.3? Here’s the fix

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря, там беше проблема :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой с мтел,може ли да ми каже какви настройки ползва за Personal Hotspot,защото сега забелязах,че споделения нет е адски бавен на устройството,което го ползва.Нямах проблем със същите настройки на 6 plus с ios 8.Благодаря предварително.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За първи път от много време не ми иска ръчни настройки за ммс, хотспот и т.н. - мтел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Най-тъпата и безсмислена функция за мен. Само ми заема още една икона в контрол центъра и така другите, които ги ползвам, стават по-малки и неудобни. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...